DEČIJA SOBA - BRANKO KOCKICA I DRUGARI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

trucker22

Poznat
Poruka
8.662
za sve nase drugare koji politickim temama pristupaju nestasno, evo tema pa neka se igraju do mile volje.

dobro nam dosli dragi drugari, tatatatira !

kockica2.jpg
 
uz emisije branka kockice sam ja odrastao. kasnije emisije koje sam propustao jer sam morao da idem u skolu
su u odnosu na branka bile potpuno bzvz.

na zalost, uopste nisam otvorio temu da opanjkavamo branka, za koga odavno ne znam ni gde je ni sta radi, osim sto
mu se putujuce pozoristance puz nalazilo bukvalno preko puta policije vracara. u pozoriste se ulazilo tako sto se prodje
izmedju isturenih odelenja policije za vadjenje vozackih i licnih karata, sto je vec samo po sebi dizalo pritisak nama koje
policija podseca na iskonsku represaliju nad neduznim ali kvarnim srpskim civilima.

tema treba da posluzi kao igraonica za one koji na drugim temama nemaju sta pametno da kazu, pa ovde imaju temu bez teme
da se do mile volje izlupetavaju.

p.s.

u emisijama branka kockice bi pre uzivao pahomije nego kacavenda. za kacavendu mozda nesto ovako :

kacavenda1.jpg


pahomije je pedofil, kacavenda je derpe.
 
Ова тема ме подсети на Супер деку и Ацу поштара.

Ево, 8. секретара СКОЈ-а ова тема подсећа на великосрпску агресију и вишедеценијско гранатирање Сарајева за који смо у јучерашњој тему утврдили да је постао касаба. Мада, кад се помене касаба обично ми падне на памет Вишеград. Вероватно због слике коју сам створио из романа "На Дрини ћуприја".

Него, 8. секретару СКОЈа, волиш ли ти да читаш великог српског нобеловца Иву Андрића?
 
тема подсећа на великосрпску агресију и вишедеценијско гранатирање Сарајева за који смо у јучерашњој тему утврдили да је постао касаба.

izmisljotina zvana granatiranje sarajeva je gori mit od muskarca koji veruje u postojanje zenskog orgazma.

samo jedna haubica je sve te godine stajala iznad sarajeva, i opalila samo jednom i to slucajno za vreme ciscenja cevi ( lepo pise, isprazni pa cisti, a oni nemarni ... )

nora1.jpg


ukratko, srbija do tokija !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top