zapušten...

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
141.626
slapše vas nešto od jutros čitam, al sam slučajno naleteo na post de mi je prijatelj jepsu pomenuo zapuštene muškarce i naravno indirektno apelovo da otvorim temu...
pošto ja tako s tim temama...znaš već...:/
znači pito bi šta je za tebe zapušten muškarac...?
i nemoj da se ograničavaš samo na higijenu, nego uopšte zapuštenost...duhovna fizička, mentalna, telesna...svakakva...

a moglo bi i podpitanje za forumaljke - šta bi one preduzele povodom toga, misim da se to promeni...?
al ako neće ne mora odgovore na ovo pitanje...to je samo onako dopunsko pitanje kako bi reko...
 
Poslednja izmena:
A vim prike, das me uzo u usta božmeprosti :per:

Ako, ako, da se i ti prestaneš petljati sas ovi emenentni vorumaši :hahaha:

DakleM:

Zapušten muškarac, nije samo brada, ćela, stomak, podvaljak i smrad. Šta još? Deder forumaši, guknite! :ceka:
 
Pa ćela ti je Zemo, zapravo jedina svetla tačka, iliti čitav regijon :worth:

- - - - - - - - - -

a moglo bi i podpitanje za forumaljke - šta bi one preduzele povodom toga, misim da se to promeni...?
al ako neće ne mora odgovore na ovo pitanje...to je samo onako dopunsko kako bi reko...

Metni ti to u uvodni pos' nije za bacati :super:
 
ok...

- - - - - - - - - -

ja sam otišo u teretanu, a vi aj vidite ako nije problem dozvolite malo i ženama da pišu, pošto je ovo pitanje prvenstveno njima upućeno...:ok:
 
Depresivan, koji se tesko izvlaci iz svega toga, pa zapusta kucu, prijatelje, porodicu, posao i sl, a o higijeni i fizickom zdravlju da ne govorim...: ))
Tu moze i alkohol da bude ukljucen.
Ali kod mene ovo znaci da je zapustio sam sebe,a ako ima zenu i ako se na to cilja, onda je to skroz drugacija prica...
 
slapše vas nešto od jutros čitam, al sam slučajno naleteo na post de mi je prijatelj jepsu pomenuo zapuštene muškarce i naravno indirektno apelovo da otvorim temu...
pošto ja tako s tim temama...znaš već...:/
znači pito bi šta je za tebe zapušten muškarac...?
i nemoj da se ograničavaš samo na higijenu, nego uopšte zapuštenost...duhovna fizička, mentalna, telesna...svakakva...

a moglo bi i podpitanje za forumaljke - šta bi one preduzele povodom toga, misim da se to promeni...?
al ako neće ne mora odgovore na ovo pitanje...to je samo onako dopunsko pitanje kako bi reko...

sam se zapustio

sta zene imaju stim?
 
Kako je namazan, bre!
Oce da fascinira forumaljke, kao on nesto dize tegove, trte, mrte ....

pa sad

skora smo razmenili slike i mogu ti rec ako je to on bio sto mi je poslo onda mogu kazati da je ochuvan i da se vidi da dizhe misim ima lepo oblikovano telo :)

opet ja mislim da tje sigurno 20 minuta da viri na temi pa tje tek onda da ode u teretranu

p.s napomena ovima sto vole da rove po tudjim pepeovima odmah sam izbrisala njegovu sliku jer smo se tako dogovorili
 
slapše vas nešto od jutros čitam, al sam slučajno naleteo na post de mi je prijatelj jepsu pomenuo zapuštene muškarce i naravno indirektno apelovo da otvorim temu...
pošto ja tako s tim temama...znaš već...:/
znači pito bi šta je za tebe zapušten muškarac...?
i nemoj da se ograničavaš samo na higijenu, nego uopšte zapuštenost...duhovna fizička, mentalna, telesna...svakakva...

a moglo bi i podpitanje za forumaljke - šta bi one preduzele povodom toga, misim da se to promeni...?
al ako neće ne mora odgovore na ovo pitanje...to je samo onako dopunsko pitanje kako bi reko...


Prva asocijacija mi je stan sa vecito spustenim roletnama, kutije dostavljene hrane po stolu u dnevnoj sobi, tv koji radi 24h i izgubljen daljinski, nagomilana, neotvorena posta, prazan frizider, puna torba neoprane garderobe koju skuplja da odnese mami,...
Svasta pocne, nista ne zavrsi. Ima povrsne odnose sa ljudima. Nije pouzdan i dosledan. Nema principe. Predaje se da ga vode samo nagon i hir.
 
pa sad

skora smo razmenili slike i mogu ti rec ako je to on bio sto mi je poslo onda mogu kazati da je ochuvan i da se vidi da dizhe misim ima lepo oblikovano telo :)

opet ja mislim da tje sigurno 20 minuta da viri na temi pa tje tek onda da ode u teretranu

p.s napomena ovima sto vole da rove po tudjim pepeovima odmah sam izbrisala njegovu sliku jer smo se tako dogovorili



Jaoo, sto si mu napravila epepe, sad je nagraisao.

Kako se rovi po tudjim pepeovima, sta pricas bre?
 
Prva asocijacija mi je stan sa vecito spustenim roletnama, kutije dostavljene hrane po stolu u dnevnoj sobi, tv koji radi 24h i izgubljen daljinski, nagomilana, neotvorena posta, prazan frizider, puna torba neoprane garderobe koju skuplja da odnese mami,...
Svasta pocne, nista ne zavrsi. Ima povrsne odnose sa ljudima. Nije pouzdan i dosledan. Nema principe. Predaje se da ga vode samo nagon i hir.

Pošto smo Dišo i ja zajedno u dosluhu, ja ti se zahvaljujem, kao da si i meni odgovorila na pitanje! :)
 
Prva asocijacija mi je stan sa vecito spustenim roletnama, kutije dostavljene hrane po stolu u dnevnoj sobi, tv koji radi 24h i izgubljen daljinski, nagomilana, neotvorena posta, prazan frizider, puna torba neoprane garderobe koju skuplja da odnese mami,...
Svasta pocne, nista ne zavrsi. Ima povrsne odnose sa ljudima. Nije pouzdan i dosledan. Nema principe. Predaje se da ga vode samo nagon i hir.

Zastrasujuce. Ali i vrlo precizno.
 
slapše vas nešto od jutros čitam, al sam slučajno naleteo na post de mi je prijatelj jepsu pomenuo zapuštene muškarce i naravno indirektno apelovo da otvorim temu...
pošto ja tako s tim temama...znaš već...:/
znači pito bi šta je za tebe zapušten muškarac...?
i nemoj da se ograničavaš samo na higijenu, nego uopšte zapuštenost...duhovna fizička, mentalna, telesna...svakakva...

a moglo bi i podpitanje za forumaljke - šta bi one preduzele povodom toga, misim da se to promeni...?
al ako neće ne mora odgovore na ovo pitanje...to je samo onako dopunsko pitanje kako bi reko...

Запуштен је онај који је пре свега клонуо духом,онај који је дозволио да га поразе данашњи прометеји либералне жгадије.
Онај који је ведар и обасјан овим лепим српским Сунцем,никада неће клонути духом мада јесу тешки часови наши...
 
ok...

- - - - - - - - - -

ja sam otišo u teretanu, a vi aj vidite ako nije problem dozvolite malo i ženama da pišu, pošto je ovo pitanje prvenstveno njima upućeno...:ok:

meni su zabranili da idem u teretanu, jednom ja tako ušao a oni se natežu ko će više dići i ja iz zajebancije poslažem sve one tegove što je bilo i dignem ko od šale :lol:
šta zna samuraj šta je 300 kila :cistinaocare:

malodušnost, apatija, zlovlja i najgore NEMAR. Ljudi koje jednostavno više nije briga za ništa!
 

Back
Top