Muhamed najpopularnije ime za decu u Engleskoj

Da su normalni ne bi davali deci ime Muhamed.
Ne dajemo ni mi ( izuzev nekih izludelih Spanaca) deci ime Isus ( Hristos vec da:D i to u raznim oblicima)..

Kod Latinoamerikanaca je jako cesto ime Jesus ali se izgovara Hesus.:D

Nego ovo je stvarno zabrinjavajuce kod Engleza. Da su pametni pa da izguraju balvane na drumove ili proglase neku krajinu.Ima da ih okupiraju Arapi kao sto su okupirali Francusku.
 
Poslednja izmena:
manjine_u_lesteru.jpg
Да су цигаЊи уместо црЊаца, исти БГ.
 
Баш ме брига за ЕУ-ропску унију! Нека им буде као пре реконквиксте у Шпанији. Заслужили су. Додуше, Шпанци тада, а и Срби од од половине деветнаестог па скоро до половине двадесетог века испунише оно из народне песме "Друмови ће пожелет' Турака, ал' Турака нигде бити неће". Касније Турци ипак попунише, не само друмове.
 
Ja mislim da su nase babe pre bile Petronije,i Perke nego Petre.Petra mi zvuci poput Mie,Lune.

Aaa.A kad cujem da deci daju imena od tri slova ko keru,zeludac mi se prevrne.Okolo sve neke mia,tia,lea,una..pa kad ih cujes mislis dozivaju dzukelu,a ono dete.:roll:
Ja ne znam sta fali nasim starim imenima-Damjan,Ugljesa,Tomanija,Dostana,Caslav,Radosava,Prijezda,Pribil...:dontunderstand:
 
Aaa.A kad cujem da deci daju imena od tri slova ko keru,zeludac mi se prevrne.Okolo sve neke mia,tia,lea,una..pa kad ih cujes mislis dozivaju dzukelu,a ono dete.:roll:
Ja ne znam sta fali nasim starim imenima-Damjan,Ugljesa,Tomanija,Dostana,Caslav,Radosava,Prijezda,Pribil...:dontunderstand:

Огавно.

То су ти имена за исељење, да не би Ханс или Џоана морали да ломе језик кад их дозивају.
 
Po prvi put je u Velikoj Britaniji najpopularnije ime za decu postalo Muhamed i to u svojih 11 oblika.


manjine_u_lesteru.jpg


Po podacima britanskog Nacionalnog zavoda za statistiku, tipično muslimansko ime u poslednjih deset godina se na skali popularnosti popelo za 42 mesta i sada je ispred imena Hari i Oliver.

To je dokaz da će Velika Britanija, kako pokazuju i druga poslednja istraživanja, u idućih 40 godina postati etnički najraznolikija zemlja zapada.

Po podacima popisa stanovništva iz 2011. većina stanovnika engleskih gradova, poput Lestera i Lutona već pripada etničkim manjinama.

http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/Muhamed-najpopularnije-ime-za-decu-u-Engleskoj.html

Nije u Engleskoj vec samo u Londonu, dok u celoj Engleskoj nije ni medju prvih 10.

Izveshtaj BBC-a od pre 3 dana.

"Top baby names revealed in England and Wales"

"Harry and Amelia were the most popular first names for babies in England and Wales in 2012 - taking the top spots for the second year running.

Riley was a new addition to the top 10, while Muhammad was the favourite name for boys born in London."

_69241512_baby_names_464.gif


"Amelia was the most popular name in all regions of England. Harry was top in seven out of nine regions in England, with only Muhammad and Jack beating it in London and the North East respectively."


http://www.bbc.co.uk/news/uk-23663337
 

Back
Top