najveci ludak koji vas je spopadao

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
sto sad ja otvaram ovu temu?

Pre neko vece, izasla s drugaricom na kaficu. Tu se pojavio neki tip, koji je poceo da me muva. Ja se neckam, nije bas d ami se svidja..ali ko se meni inace svidja?!? Elem, dam ja njemu moj broj telefona. Proslo je 2 dana, Poslao mi je 16 kilometarskih poruka i zvao me 3 puta. Kaze misli na mene, brine zasto mu se ne javljam, jedva ceka da se vidimo....je l to bre normalno>?!?!
A pre par meseci, na zvanicnom prijemu sam upoznala nekog recimo uvazenog muskarca. Nekako, sa opravdanjem i obrazlozenjem je dobio moj email od zajednickog prijatelja. Posle prvog maila, na koji sam ja odgovorila ljubazno i kratko, pocele su pesme, romansa i ostalo....Ko je ovde lud?!?!

Pitam se ja, ako bi mi se dopadali, mozda ne bih mislila da su ludi...

A vasa iskustva?
 
ako si mu obecavajauce treptala da je maca izvesna onda nemoj traziti elokvenciju svestenika

ajde bezi bre, nisam nikako, samo mi sam dosla do zakljucka, ako bi se pokazao kao intereseting, mozda bi mi se dopao...mozda se covek zbunio prvi put....da ne budem sitnicava...

- - - - - - - - - -

tema je: je l samo mene spopadaju ludaci, ili i vas? :D
 
Ja cenim da su ti ljudi usamljeni, ocajni, ili zagoreli, pa onda brze-bolje da iskazem svoju naklonost.
Ova prva dva i mogu da razumem, ali sve to moze suptilnije.

Meni tako jedna posle jednog vidjenja poce sa pricama, ti si moja srodna dusa i sl., meni je to odlika klinaca i ocajno usamljenih.
Tako sam se ponasao kada mi je bilo 15-16 godina, nisam slao kilometarske poruke, ali sam se brinuo, gde je, sta radi, bas zato jer sam klinac, nezreo i usamljen, pa onda kada te zensko pogleda, to je dar sa neba, jos ako ti kaze "zdravo" nasmeje se na tvoju foru, pa da je zenis odma'.
 
uf desilo se meni sa tim smsovima i zvanjem maltretiranje
moja genijalka majka je umesto svog broja dala moj broj mobilnog nekom decku (vrlo prijatan mladic, tako ga je opisal :lol:) da se kontaktiraju oko posla, uz napomenu da je to cerkin broj da se ne izneadi ako se ja javim pa cu ga dati njoj, jer moj zna napamet svoj ne zna u tom momentu je bio novi broj
elem od sutradan stizu meni ljubavne poruke tipa :"mackice ajde da se upoznamo bla bla" ja posaljem posle prvog sms povratnu poruku "izvinjavam se greska" nesto u tom stilu...stvarno sam misla neka greska neko se zeznuo sa brojem
leleee kad je krenuo da zove da salje smsove..."nije greska srce moje tvoja mama mi dala broj ajde da se vidimo ajde da se kresnemo" bla bla
ja pozive prekidala poruke brisala nikad uzvratila vise....i tako je on furao jedno mesec dana...pri kraju je krenuo da salje poruke tipa - ajde ako ti neces daj mi mamu da je cujem ona je super zenska, ko tebe ebe, ja i tvoja mama cemo da se kresnemo.... :lol:
i onda je posle jedno mesec dana zivkanja pogodi se momenat da smo bili zajedno j i ja, dam njemu telefon reko aj probaj mozda nesto postignes
javi se on, ovaj se ucuta momentalno i spustio....nikad vise pozvao nije

al sam fatalna i na nevidjeno a :cool:

nisam imala te dobrovoljne manijake da tako kazem, jer broj ne dajem lako, i sta znam prosto za sad nisam...ko zna.....
 
Jednom meni stigla anonimna poruka, neki muškarac, i objasnio je da je moj broj dobio od našeg zajedničkih prijatelja. Nije bio romantičan, ali je bio naporan o tome kako žena treba da bude takva i takva :eek:. Tražila sam da se predstavi i da znam s kim da pričam. Potpuno je ignorisao predstavljanje, upozorila sam ga. Nekoliko dana je bio dosadan, i otišla sam u servis, pokazala sam im njegove poruke, prijavila sam ga i zauvek su ga obrisali a njegovog telefona suspendovali. :manikir:
 
sto sad ja otvaram ovu temu?

Pre neko vece, izasla s drugaricom na kaficu. Tu se pojavio neki tip, koji je poceo da me muva. Ja se neckam, nije bas d ami se svidja..ali ko se meni inace svidja?!? Elem, dam ja njemu moj broj telefona. Proslo je 2 dana, Poslao mi je 16 kilometarskih poruka i zvao me 3 puta. Kaze misli na mene, brine zasto mu se ne javljam, jedva ceka da se vidimo....je l to bre normalno>?!?!
A pre par meseci, na zvanicnom prijemu sam upoznala nekog recimo uvazenog muskarca. Nekako, sa opravdanjem i obrazlozenjem je dobio moj email od zajednickog prijatelja. Posle prvog maila, na koji sam ja odgovorila ljubazno i kratko, pocele su pesme, romansa i ostalo....Ko je ovde lud?!?!

Pitam se ja, ako bi mi se dopadali, mozda ne bih mislila da su ludi...



idi ti blago babi lezi malo odmori... pročitaj neku knjigu
 
uf desilo se meni sa tim smsovima i zvanjem maltretiranje
moja genijalka majka je umesto svog broja dala moj broj mobilnog nekom decku (vrlo prijatan mladic, tako ga je opisal :lol:) da se kontaktiraju oko posla, uz napomenu da je to cerkin broj da se ne izneadi ako se ja javim pa cu ga dati njoj, jer moj zna napamet svoj ne zna u tom momentu je bio novi broj
elem od sutradan stizu meni ljubavne poruke tipa :"mackice ajde da se upoznamo bla bla" ja posaljem posle prvog sms povratnu poruku "izvinjavam se greska" nesto u tom stilu...stvarno sam misla neka greska neko se zeznuo sa brojem
leleee kad je krenuo da zove da salje smsove..."nije greska srce moje tvoja mama mi dala broj ajde da se vidimo ajde da se kresnemo" bla bla
ja pozive prekidala poruke brisala nikad uzvratila vise....i tako je on furao jedno mesec dana...pri kraju je krenuo da salje poruke tipa - ajde ako ti neces daj mi mamu da je cujem ona je super zenska, ko tebe ebe, ja i tvoja mama cemo da se kresnemo.... :lol:
i onda je posle jedno mesec dana zivkanja pogodi se momenat da smo bili zajedno j i ja, dam njemu telefon reko aj probaj mozda nesto postignes
javi se on, ovaj se ucuta momentalno i spustio....nikad vise pozvao nije

al sam fatalna i na nevidjeno a :cool:

nisam imala te dobrovoljne manijake da tako kazem, jer broj ne dajem lako, i sta znam prosto za sad nisam...ko zna.....


nikad te nije video?!?!?

kakav pacenik...

ali kad te keva zezne...tako bila je na nekoj porodicnoj svadbi, sa majkom. Posle par dana zove me neki tip..i krece da mi objasnjava kako je on mene video na svadbi i kako mu se svijdam itd...rekoh a sto mi nisi prissao da se upoznamo...kaze:"mnogo si ozbiljna"...hahahah...a odakle ti moj broj?...preko familije se raspitivao, pa je saznao gde radi moja mama, p aje zvao kod nej na posao...a ona mu dala moj broj mobilnog..jer je fin i ljubazan!!! WTF??? ja je zovem..i kazem..zeno luda...a ona meni, pobogu, pa trazio mi covek tvoj broj, zasto da ne dam?!?!
 
sto sad ja otvaram ovu temu?

Pre neko vece, izasla s drugaricom na kaficu. Tu se pojavio neki tip, koji je poceo da me muva. Ja se neckam, nije bas d ami se svidja..ali ko se meni inace svidja?!? Elem, dam ja njemu moj broj telefona. Proslo je 2 dana, Poslao mi je 16 kilometarskih poruka i zvao me 3 puta. Kaze misli na mene, brine zasto mu se ne javljam, jedva ceka da se vidimo....je l to bre normalno>?!?!
A pre par meseci, na zvanicnom prijemu sam upoznala nekog recimo uvazenog muskarca. Nekako, sa opravdanjem i obrazlozenjem je dobio moj email od zajednickog prijatelja. Posle prvog maila, na koji sam ja odgovorila ljubazno i kratko, pocele su pesme, romansa i ostalo....Ko je ovde lud?!?!

Pitam se ja, ako bi mi se dopadali, mozda ne bih mislila da su ludi...

A vasa iskustva?

A da te lupi toljagom po glavi i odvuce u svoju "pecinu" onda bi bio manijak. Vama nikako udovoljiti..
 
Jednom meni stigla anonimna poruka, neki muškarac, i objasnio je da je moj broj dobio od našeg zajedničkih prijatelja. Nije bio romantičan, ali je bio naporan o tome kako žena treba da bude takva i takva :eek:. Tražila sam da se predstavi i da znam s kim da pričam. Potpuno je ignorisao predstavljanje, upozorila sam ga. Nekoliko dana je bio dosadan, i otišla sam u servis, pokazala sam im njegove poruke, prijavila sam ga i zauvek su ga obrisali a njegovog telefona suspendovali. :manikir:

e to davanje broja prijatelja ja bi kaznjavala odsecanjem jezika
pa cekaj majku mu sta se trtis koj moj, pa valjda je osnovna kultura da prvo pitas da li mozes da prosledis moj broj pa kako ja kazem uradi :dash:
meni se to prosledjivanje desilo al davno bile smo bas klinkice, nije bio manijak il nesto slicno, prosto se decko zagrejao, od mene nije dobio broj al od lajave frugarice jeste, mislim sve proslo ok, neka fala prijatno dovidjenja, jos je to bila era fiksnih, jedva da je neko imao mobilni, tu sam joj majku milu treba na vrata da mi se pojavi neki manijak (ne kazem da su svi manijaci nego eto ima raznih ne znas)
ja razumem ovoga sto trazi, zagrejao se ok, ali ne kontam te kao prijatelje koi daju bez pitanja, pa ebem mu misa
aj sad u eri mobilnih dok jos moze bez lk da se uzme kartica i nije strasno i da te juri na mobilnom promenis broj u krajnjem slucaju....al kad daju adrese, fiksne, to stvarno ne razumem :dash:
 

Back
Top