svashta

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
danas sam bila opet na welnesu ishla sam sa mojom drugaricom

i dok smo u slanoj vodi sedeli dok nas je po doopetu tuko neki tamo mlaz prichamo o njenom statusu i chinjenici da je sebi kupila silikonski dildo kome je dala ime ---> Hugo:roll:

ona tog Huga ne voli ali eto poshto je 7 godina vetj razvedena i ima dvoje dece ne voli ni da se upoznjaje sa nekim tipovima a razlog je da ima komplekse---> one klasichne

kazhe ---> nikako nemogu da zamislim da se skiinem pred nekim tipom

dodajem ja ---> pa to je problem jer kako da dodje do odredjenih regija kad si obuchena

kazuje ona ---> jel nisi videla moj celulit + moj vishak na kukovima a kad svoj stomak vidim padne mi mrak na ochi

kazhem ja ---> pa dobro shta ima veze pogasite svetlo pa se po mraku skidajte :lol: pa pogledaj ove mushkarce ovde oko nas i kazhi mi molim te koji je to perfektan? pa da idem choveku chestitati na perfektnom izgledu

kazhe ona ---> ne vidim ni ja perfektnog

zakljuchak ---> eto vidish to je samo izgovor

zatim mi neshto isprichala kazhe ---> ako mushkarac predlozhi zhenskom bitju bazen i ako se to desi na pochetku veze on to iskljuchivo predlazhe da vidi kako ona izgleda u bikiniju i na taj nachin dobije predstavu shta ga cheka


sad da ja pitam ove nashe dripce sa krste :lol: jel to tachno? ili vi nemate ni za bazen ako vam tata neda dzheparac? Molecu lepo brez galame i povishenih tonova:zag:
 
****** dal je moguće da ste toliko iskompleksirane

- - - - - - - - - -

a i ne verdi ti mrak ništa debela, to da su u mraku sve iste je glupost koju odvaljuju oni koji nikad nisu ******
 
****** dal je moguće da ste toliko iskompleksirane

- - - - - - - - - -

a i ne verdi ti mrak ništa debela, to da su u mraku sve iste je glupost koju odvaljuju oni koji nikad nisu ******

ovo nije tema za mlade i lijepe osobe

ovo je tema za generacije koje su vetj neshto postigli u zhivotu

i sad izlazi odavden brez lupanja vrata
 
inače istina je to, eto ja tako kad oću da vidim šta ženska krije pod tonom šminke i krpica odvedem je na bazen i ako ima i najmanju imperfekciju ili strijicu oma precrtam

- - - - - - - - - -

ovo nije tema za mlade i lijepe osobe

ovo je tema za generacije koje su vetj neshto postigli u zhivotu

i sad izlazi odavden brez lupanja vrata



pa ko i svaka druga tvoja tema
 
danas sam bila opet na welnesu ishla sam sa mojom drugaricom

i dok smo u slanoj vodi sedeli dok nas je po doopetu tuko neki tamo mlaz prichamo o njenom statusu i chinjenici da je sebi kupila silikonski dildo kome je dala ime ---> Hugo:roll:

ona tog Huga ne voli ali eto poshto je 7 godina vetj razvedena i ima dvoje dece ne voli ni da se upoznjaje sa nekim tipovima a razlog je da ima komplekse---> one klasichne

kazhe ---> nikako nemogu da zamislim da se skiinem pred nekim tipom

dodajem ja ---> pa to je problem jer kako da dodje do odredjenih regija kad si obuchena

kazuje ona ---> jel nisi videla moj celulit + moj vishak na kukovima a kad svoj stomak vidim padne mi mrak na ochi

kazhem ja ---> pa dobro shta ima veze pogasite svetlo pa se po mraku skidajte :lol: pa pogledaj ove mushkarce ovde oko nas i kazhi mi molim te koji je to perfektan? pa da idem choveku chestitati na perfektnom izgledu

kazhe ona ---> ne vidim ni ja perfektnog

zakljuchak ---> eto vidish to je samo izgovor

zatim mi neshto isprichala kazhe ---> ako mushkarac predlozhi zhenskom bitju bazen i ako se to desi na pochetku veze on to iskljuchivo predlazhe da vidi kako ona izgleda u bikiniju i na taj nachin dobije predstavu shta ga cheka


sad da ja pitam ove nashe dripce sa krste :lol: jel to tachno? ili vi nemate ni za bazen ako vam tata neda dzheparac? Molecu lepo brez galame i povishenih tonova:zag:

O, svasta! Pa kakve ima veze sto nije savrsena. Ko jeste?
Ko ima kovrdzavu kosu, pegla je; ko nema guzu pati, ko je ima skriva je,..:roll:

Ne mislim da su muskarci takvi. Romanticno verujem u njihovu sirinu i mogucnost da prihvate nase mane kao i mi njihove :heart:
 
Neka zagasi taj dildo i nadje neku koznu frulu da na njoj igra valcer.
Kako to misli bez muskarca, koji joj je?
Jel bas toliko razocarana?

jest razocharana iako nikad nisam videla zhensku sa 40 godina a da nema boru ima lice kao mleko i krupne zelene ochi + pleshe flamenko

bash je lijepa 27 godina joj maksimalno davaju al ona je sebi umislila svashta neshta
 

Back
Top