mačici

chupy210

Početnik
Poruka
1
Prosle godine udomio sam jednu napustenu malu macu koja se omacila pre dva meseca tako da sada imam 6 prelepih macica koje nemogu da zadrzim vec bi ih nekom poklonio.Potencijalnim udomiteljima bi mace dovezao na kucnu adresu u Beogradu..tel.0638020774
 
Registrovala sam se na forum pre par dana I pokušavam da se oglasim ali nigde ne vidim te moje poruke. Evo još jednog pokušaja: Imam macu sijamku staru 11 godina u stanu, a doneli smo u stan iz bakinog dvorišta mačku sa 5 mačića rođenih 17.5.2013, da bi ih spasili od mačora koji su prethodni okot podavili. Doneli smo ih kad su imali 10-tak dana I sada su već veliki, umiljati,razigrani kako samo mačići umeju. Tretirani su protiv buvica I očišćeni od parazita,mada ih nisu ni imali, vakcinisani su I navikli na posip.Jedu sve, I granulice I mleko I kuvano, tako da su baš dobri,umiljati I nestašni. Majku smo sterilisali I vratićemo je u dvorište, crno belog mačorčića smo udomili kao I narandžastog, a preostala tri mačeta traže nekog ko će ih iskreno voleti I čuvati a zauzvrat će mu pružiti puuuuno radosti I uživanja. To su dve trobojne devojčice, Lola I Mrvica-lepotica kao I maza Oskar koji je bele boje sa žutim tufnama I žutim repom. Ako nekome ostane pogled na ovim lepotanima, javite se na 064/1296450 ili 064/3442441
IMAG0176.jpg
IMAG0153.jpg
IMAG0143.jpg
IMAG0147.jpg
IMAG0203.jpg
 
Hvala, stvarno su prelepi.Ali, postaje nam tesno u stanu, oni uživaju a ja vapim da se nekom ljubitelju koji ima mogućnosti da ih udomi I voli, svide. Kad bih imala vise prostora I mogućnosti ne bih ih ni dala nikome, svaki rastanak mi je stresan, ali vise se ne može....
 

Back
Top