Муслимански екстремисти у Француској страхују од реванша!

Poruka
60.354
Муслиманска заједница у Француској је највећа од свих групација муслимана у ЕУ и најтиша је кад је у питању осуда исламских злочина, а најгласнија на сам помен исламске нетолеранције.
Тешка хипокризија ислама који је некада француски Марсељ претворио у исламску Џамахирију где је питање власти окршај између црних афричких муслимана и АраБа, а успут је седиште главног муфтије за целу Француску, док је број хришћана пао на око 10%.
Линк се односи на Лион, југозапад Француске где су муслимани још увек малобројни за разлику од Ривијере и париског региона где су доминантни.
http://vesti.krstarica.com/svet/muslimani-u-francuskoj-strahuju-od-ekstremistickih-napada/
Наравно наћи ће се француски и ини либерали којма је тзв интерес тзв исламске заједнице утолико ближи уколико има мање везе са стварношћу.
 
Akcija - reakcija...

Oni sebi daju za pravo da divljaju u hrišćanskim zemljama i za najmanji povod (ko se seća onih demonstracija u Atini, svojevremeno, koje su izbile zato što je policajac prilikom pretresa nekog stana šutnuo Kuran), a onda se, kao, osećaju ugroženo...
Или када су претпрошлог лета дивљали пет дана по Лондону, а да напослетку нису чак ни дали неки захтев као разлог демострација, ломљаве, паљевина...
 
Ne znam u kom si Marselju ti bio, ali u onom u kom sam ja bio ne videh nikakve horde besnih crnaca koje se ubijaju sa Arapima dok provlace belce u kavezu, sto ti ovde opisujes.

Marselj je grad sa dosta manjina, ali o kakvih 10% hriscana ti govoris?

Tacno, u Marselju ima dosta muslimana, oko trecine. Ali ima duplo vise Evropljana.

Bio i video svojim ocima.
 
Ne znam u kom si Marselju ti bio, ali u onom u kom sam ja bio ne videh nikakve horde besnih crnaca koje se ubijaju sa Arapima dok provlace belce u kavezu, sto ti ovde opisujes.

Marselj je grad sa dosta manjina, ali o kakvih 10% hriscana ti govoris?

Tacno, u Marselju ima dosta muslimana, oko trecine. Ali ima duplo vise Evropljana.

Bio i video svojim ocima.
Не провлаче белце по кавезе нити сам ја то споменуо већ се отимају за превласт на тржишту дроге.
О тзв трећини муслимана у тзв двотрећинско европском Марсељу(Марсеју):
Марсељ са околином се сматра највећим муслиманским градом у Европи, а већину његовог становништва чине Африканци из бивших француских колонија.
Цео линк:
http://sr.wikipedia.org/sr/Марсељ
Збиља колега који Марсељ(Марсеј) сте ви посетили?
 
Не провлаче белце по кавезе нити сам ја то споменуо већ се отимају за превласт на тржишту дроге.
О тзв трећини муслимана у тзв двотрећинско европском Марсељу(Марсеју):
Марсељ са околином се сматра највећим муслиманским градом у Европи, а већину његовог становништва чине Африканци из бивших француских колонија.
Цео линк:
http://sr.wikipedia.org/sr/Марсељ
Збиља колега који Марсељ(Марсеј) сте ви посетили?

Pa ti si o Marselju citao samo u srpskoj wikipediji, ja ga video svojim ocima i upoznao tonu Marseljaca. Valjda oni znaju kakva im je situacija u gradu bolje od tebe.

Neko ko je pisao na srpskoj wikipediji je pogresio.

I ti gresis.
 
Ozbiljniji izvori kažu da su u Marselju trećina stanovništva muslimani, što nije malo, i čini apsolutnu brojku od 300.000 ljudi, a ako se računa okolina i celih 400.000. To je zaista najveći islamski grad u zapadnoj Evropi. No kako se radi o šaci jada u nekoj većoj svetskoj tarapani, poput DSR, to ne bi bio veći problem za rešavanje.
 
Pa ti si o Marselju citao samo u srpskoj wikipediji, ja ga video svojim ocima i upoznao tonu Marseljaca. Valjda oni znaju kakva im je situacija u gradu bolje od tebe.

Neko ko je pisao na srpskoj wikipediji je pogresio.

I ti gresis.
Жао ми је што не могу да нађем чланак са Вести Крстарице не због несумњиве већине африканаца у Марсељу, то није кривица српске википедије већ резултат пописа француске републике, већ због навода о преосталих 10% француских хришћана у Марсељу, али ћу рећи да су личне импресије варљиве.
Да додам нешто о криминалу у слатком Марсељу:
http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:440348-Marselj----evropska-prestonica-kriminala
Иако играм за један од новосадских шах клубова знам да рецимо ШК Србобран има једног Мађара, док у ШК Бечеј има 2 Мађара иако у Србобрану има мало мање од 1/3 Мађара, а у Бечеју око 45%.
Међутим ослањајући се на познанства по тим местима стекао бих утисак да Мађара у споменутим местима готово и нема.
 
Poslednja izmena:
Жао ми је што не могу да нађем чланак са Вести Крстарице не због несумњиве већине африканаца у Марсељу, то није кривица српске википедије већ резултат пописа француске републике, већ због навода о преосталих 10% француских хришћана у Марсељу, али ћу рећи да су личне импресије варљиве.
Иако играм за један од новосадских шах клубова знам да рецимо ШК Србобран има једног Мађара, док у ШК Бечеј има 2 Мађара иако у Србобрану има мало мање од 1/3 Мађара, а у Бечеју око 45%.
Међутим ослањајући се на познанства по тим местима стекао бих утисак да Мађара у споменутим местима готово и нема.

Popisi francuske republike ne uzimaju podatke o veroispovesti i nacionalnom poreklu, nego samo o mestu rodjenja, a po tim popisima, 80% Marseljaca je rodjeno u Francuskoj, oko 5% u drugim EU zemljama a oko 15% van teritorija EU. Racunaj da su tih 15% muslimani i da ima jos toliko muslimana druge generacije. Tako da u popisu nisi mogao da nadjes brojku o 10% hriscana nikako. Takodje, definicja hriscanina je veoma varijabilna u Francuskoj- neka istrazivanja i ateiste katolickog porekla ubrajaju u hriscane, pa po njjima Francuska ima 90% katolika, neka istrazivanja se zasnivaju na samoidentifikaciji a neka za hriscane racunaju samo one koji idu u crkvu, a takvih je u celoj Francuskoj 2-3%, pa bi neki rekli da u Francuskoj ima 2% hriscana, sto naravno nije tacno. Ali opet, to su sve samo istrazivanja, ne rezultati popisa.

Licna poznanstva mozda jesu varljiva da nikad ne krocis u mesto u kojem pricas, ali boraviti u nekom gradu neko vreme omogucava da ga lepo upoznas. Kao u slucaju mene i Marselja u kojem svakako nema samo 10% belih Francuza, vec negde oko 60-70%,
 
Ne znam u kom si Marselju ti bio, ali u onom u kom sam ja bio ne videh nikakve horde besnih crnaca koje se ubijaju sa Arapima dok provlace belce u kavezu, sto ti ovde opisujes.

Ајде бре немој да лажеш овај јадни, добри, честити и напаћени народ.

Ти си и сам живу главу изнео јер си се офарбао браон кремом за ципеле и на сва питања одговарао се па, се па, ал илахи ила ла.
 
Popisi francuske republike ne uzimaju podatke o veroispovesti i nacionalnom poreklu, nego samo o mestu rodjenja, a po tim popisima, 80% Marseljaca je rodjeno u Francuskoj, oko 5% u drugim EU zemljama a oko 15% van teritorija EU. Racunaj da su tih 15% muslimani i da ima jos toliko muslimana druge generacije. Tako da u popisu nisi mogao da nadjes brojku o 10% hriscana nikako. Takodje, definicja hriscanina je veoma varijabilna u Francuskoj- neka istrazivanja i ateiste katolickog porekla ubrajaju u hriscane, pa po njjima Francuska ima 90% katolika, neka istrazivanja se zasnivaju na samoidentifikaciji a neka za hriscane racunaju samo one koji idu u crkvu, a takvih je u celoj Francuskoj 2-3%, pa bi neki rekli da u Francuskoj ima 2% hriscana, sto naravno nije tacno. Ali opet, to su sve samo istrazivanja, ne rezultati popisa.

Licna poznanstva mozda jesu varljiva da nikad ne krocis u mesto u kojem pricas, ali boraviti u nekom gradu neko vreme omogucava da ga lepo upoznas. Kao u slucaju mene i Marselja u kojem svakako nema samo 10% belih Francuza, vec negde oko 60-70%,
На следећем линку чак 19% становника Марсеља рођено је ван Француске, дакле не рачунајући Арапе рођене у самом Марсељу, или Француској, као и оне досељене унутрашњим миграционим токовима.:
http://en.wikipedia.org/wiki/Marseille#Population
Верске заједнице за разлику од француске републике објављују стање верника, али чак и ако то узмемо с резервом сасвим је сигурно да је осећај припадности некој од заједница сигурно чвршћи у исламу него у хришћанству.
 
Ne znam u kom si Marselju ti bio, ali u onom u kom sam ja bio ne videh nikakve horde besnih crnaca koje se ubijaju sa Arapima dok provlace belce u kavezu, sto ti ovde opisujes.

Marselj je grad sa dosta manjina, ali o kakvih 10% hriscana ti govoris?

Tacno, u Marselju ima dosta muslimana, oko trecine. Ali ima duplo vise Evropljana.

Bio i video svojim ocima.

I izbrojao ih

- - - - - - - - - -

Ајде бре немој да лажеш овај јадни, добри, честити и напаћени народ.

Ти си и сам живу главу изнео јер си се офарбао браон кремом за ципеле и на сва питања одговарао се па, се па, ал илахи ила ла.



:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Pa ti si o Marselju citao samo u srpskoj wikipediji, ja ga video svojim ocima i upoznao tonu Marseljaca. Valjda oni znaju kakva im je situacija u gradu bolje od tebe.

Neko ko je pisao na srpskoj wikipediji je pogresio.

I ti gresis.

Bio sam tamo pre vise od deset godina. Sve sami crnci. :cool:
 
И после мени атеисти кажу како муслимана ни нема у Европи, како њихов природни прираштај уопште не расте, како је Европа цивилизована и атеистичка.
Где сте сад ебем вам, кад сам причао да ће муџе да владају Европом ви ми се смејали?

А што се тиче тога шта раде муслимани, не треба се чудити то је већ свакоме познато. Ширење ислама и заузимање територија, ништа друго.
 
Ne znam u kom si Marselju ti bio, ali u onom u kom sam ja bio ne videh nikakve horde besnih crnaca koje se ubijaju sa Arapima dok provlace belce u kavezu, sto ti ovde opisujes.

Marselj je grad sa dosta manjina, ali o kakvih 10% hriscana ti govoris?

Tacno, u Marselju ima dosta muslimana, oko trecine. Ali ima duplo vise Evropljana.

Bio i video svojim ocima.

Tako je. Postoje arapske cetvrti, crnaca ima kao i svuda ( manje vise) u EU, uglavnom su Arapi( a oni su pa opet uglavnom iiz Alzira, Tunisa i Maroka pa nisu crni,
a ni ruzni ljudi, francuski im je maternji jezik, drzavljani su Francuske vec sa rodjenjem) pa tako ne razumem uzbudjivanje forumasa sa Krste u vezi Marselja i uopste Francuuske.
Ako se Francuzi nesto narocito ne uzbudjuju, zasto bi to mi cinili?

- - - - - - - - - -

Без смејања зато је и одабрао Бретању за летовање.

Ja samo u Normandiju, tamo nema crnaca, samo krave i slan buter uz ostrige:hahaha:
Doduse, slicno je i u Bretanji;)
 
Tako je. Postoje arapske cetvrti, crnaca ima kao i svuda ( manje vise) u EU, uglavnom su Arapi( a oni su pa opet uglavnom iiz Alzira, Tunisa i Maroka pa nisu crni,
a ni ruzni ljudi, francuski im je maternji jezik, drzavljani su Francuske vec sa rodjenjem) pa tako ne razumem uzbudjivanje forumasa sa Krste u vezi Marselja i uopste Francuuske.
Ako se Francuzi nesto narocito ne uzbudjuju, zasto bi to mi cinili?
Толико се не узбуђују да све партије у предизборним кампањама највљују ограничење имиграције, а пошто лажу само Ле Пеновој расте популарност.
Бтв и нама су причали скоро пола века(а ако обрачунаш и време Краљевине скоро 7 банки) о братству јединству, да је брат мио ма које вере био, да су међурепубличке границе као шаре у мермеру које га чине јачим...
Да не дужим, на зиду владичанског двора у НС-у стоји графит: Сви су исти, рече будала.

- - - - - - - - - -

Tako je. Postoje arapske cetvrti, crnaca ima kao i svuda ( manje vise) u EU, uglavnom su Arapi( a oni su pa opet uglavnom iiz Alzira, Tunisa i Maroka pa nisu crni,
a ni ruzni ljudi, francuski im je maternji jezik, drzavljani su Francuske vec sa rodjenjem) pa tako ne razumem uzbudjivanje forumasa sa Krste u vezi Marselja i uopste Francuuske.
Ako se Francuzi nesto narocito ne uzbudjuju, zasto bi to mi cinili?

- - - - - - - - - -



Ja samo u Normandiju, tamo nema crnaca, samo krave i slan buter uz ostrige:hahaha:
Doduse, slicno je i u Bretanji;)
А нема ни Турака.
 
Ko god ima malo mozga i koristi ga, mogao je da predvidi da ce doci do nekakve nasilne reakcije evropskih ultra-desnicara. Problemi koji se javljaju u zapadno evropskim drzavama sa islamskim imigrantima se tretiraju na potpuno pogresan nacin: levica ih ignorise, a desnica se radikalizuje i neselektivno napada celu islamsku populaciju. Levica na to odgovara optuzbama za rasizam i daljom relativizacijom problema, sto samo doliva ulje na vatru kod onih koji su vec nezadovoljni razvojem situacije i dalje radikalizuje desnicu. U Norveskoj, ako se ne varam, jedan od novinara islamskog porekla (sada ne mogu da se setim da li je arapskog, iranskog ili nekog treceg porekla) je javno izneo bojazan zbog problema koje izazivaju pojedinci i grupe muslimana, jer ce se to u finalu obiti o glavu celoj muslimanskoj populaciji koju cine i ljudi koji postuju zakone i obicaje zemlje u kojoj zive.

Kako su politicke elite u Zapadnoj Evropi prilicno inertne prema ovom problemu, realno je ocekivati da se nista ne resi u dogledno vreme, a do tada ce doci do daljeg okretanja "urodjenika" desnici i ekstremnoj desnici, dok jednog dana sve ne zavrsi u haosu nasilja. U svakom slucaju, mislim da muslimani strahuju sa razlogom.
 
Толико се не узбуђују да све партије у предизборним кампањама највљују ограничење имиграције, а пошто лажу само Ле Пеновој расте популарност.
Бтв и нама су причали скоро пола века(а ако обрачунаш и време Краљевине скоро 7 банки) о братству јединству, да је брат мио ма које вере био, да су међурепубличке границе као шаре у мермеру које га чине јачим...
Да не дужим, на зиду владичанског двора у НС-у стоји графит: Сви су исти, рече будала.

- - - - - - - - - -

А нема ни Турака.

More nema ni Balkanaca, nako an zeneral:D
A ni Rusa, a koji su inace preplavili "Rivijeru".
Turci i Arapi, a isto tako ni Srblje ne putuje po svetu, samo poso,kuca,kuca, poso, urlaub u domovinu, slabo njih zanima koliko njihovih zivi
u Londonu, Berlinu ili Marseju ili gde je Bretanja ili kakve su zemske u Portugaliji i kakva je muzika fado.
 
More nema ni Balkanaca, nako an zeneral:D
A ni Rusa, a koji su inace preplavili "Rivijeru".
Turci i Arapi, a isto tako ni Srblje ne putuje po svetu, samo poso,kuca,poso,kuca, urlaub u domovinu, sllabo njih zanima koliko njihovoh zivi
u Londonu, Berlinu ili Marseju ili gde je Bretanja ili kakve su zemske u Portugaliji i kakva je muzika fado.
Прво што се ти осећаш прозваном када нико са Балкана, или источне Европе није организовао паљевине аутомобила због тзв верских слобода муслимана, демонстрације по Лондону, Паризу, Стокхолму итд?
И друго немој ме засмејавати с муслимснским кућа, посо, кућа, посо....
Наштанцују н деце, отац живи од надокнада за децу, остали преживљавају, ради се кад баш мора тек да направе услов за материјалну надокнаду због ,,губитка посла", обданишта су за њихову децу бесплатна и наравно уче децу да мрзе Француску/хришћане/руку која их храни....
 
Прво што се ти осећаш прозваном када нико са Балкана, или источне Европе није организовао паљевине аутомобила због тзв верских слобода муслимана, демонстрације по Лондону, Паризу, Стокхолму итд?
И друго немој ме засмејавати с муслимснским кућа, посо, кућа, посо....
Наштанцују н деце, отац живи од надокнада за децу, остали преживљавају, ради се кад баш мора тек да направе услов за материјалну надокнаду због ,,губитка посла", обданишта су за њихову децу бесплатна и наравно уче децу да мрзе Француску/хришћане/руку која их храни....

A od kud ti znas da je sve tako?
Ja sam stvarno cesto u Francuskkoj i nikada ne mogu da pokapiram ko koga tamo yebe.
Francuska se busa u prsa da ima nekakav natalitet samo tako, jasno je da imigranti tu imaju dete vishka,
ali i Franncuzi imaju decu Cesto vidjam Francuze sa troje dece ( barem tamo gde se nalazim, a to nije ni Marselj ni Pariz,Lijon),
gledam decicu u obdanistima, nisam sigurna da li bas ti besposleni Arapi tu prednjace u pravljjenju dece i koriscenju
sociijalnih resursa.

Kada kola podju naopako uvek ti je neko drugi kriv za neki tvoj neuspeh, za malu penziju, platu, a i malu patku;)
 
A od kud ti znas da je sve tako?
Ja sam stvarno cesto u Francuskkoj i nikada ne mogu da pokapiram ko koga tamo yebe.
Francuska se busa u prsa da ima nekakav natalitet samo tako, jasno je da imigranti tu imaju dete vishka,
ali i Franncuzi imaju decu Cesto vidjam Francuze sa troje dece ( barem tamo gde se nalazim, a to nije ni Marselj ni Pariz,Lijon),
gledam decicu u obdanistima, nisam sigurna da li bas ti besposleni Arapi tu prednjace u pravljjenju dece i koriscenju
sociijalnih resursa.

Kada kola podju naopako uvek ti je neko drugi kriv za neki tvoj neuspeh, za malu penziju, platu, a i malu patku;)
Почев од апсолвентске екскурзије 1988.(Париз и неколико градова у подалпском делу), током рада у Агровојводини(скоро све Париз) и коначно приватно у Паризу код сестре од тетке с очеве стране, све укупно преко 20 пута.
 
Почев од апсолвентске екскурзије 1988.(Париз и неколико градова у подалпском делу), током рада у Агровојводини(скоро све Париз) и коначно приватно у Паризу код сестре од тетке с очеве стране, све укупно преко 20 пута.

Vidi ( sada stvarno ozbiljno) ja u Nemackoj zivim vise od dvadeset godina, gledam, slusam, citam, razgovaram sa ljudima, ja uopste ne bih umela
da nekoga okarakterisem kao stoku jer zivi od socijalne pomoci ( to su po mom iskustvu i odokativnm vidjenju uglavnom Nemci, alkosi, luzeri, ali se ja ne bavim socioloskim
ispitivanjima, znaci da samo nekako "ofrlje" mogu da govorim o tom problemu). Ja sam vec desetak godina barem dva puta godisnje u Francuskoj i to po
tri nedelje, uvek neko drugo mesto, ja mogu da pricam samo o onome sto vidim, ja pojma nemam ni kolika su tamo primanja, ni koliki je infostan, posto
je kilovat struje. I da, i ja sam bila u San Francusku verovatno i vise od deset puta,, ali sam kao i ti u Francuskoj ( a i ja isto) i tamo
bila kao turista.
 
Vidi ( sada stvarno ozbiljno) ja u Nemackoj zivim vise od dvadeset godina, gledam, slusam, citam, razgovaram sa ljudima, ja uopste ne bih umela
da nekoga okarakterisem kao stoku jer zivi od socijalne pomoci ( to su po mom iskustvu i odokativnm vidjenju uglavnom Nemci, alkosi, luzeri, ali se ja ne bavim socioloskim
ispitivanjima, znaci da samo nekako "ofrlje" mogu da govorim o tom problemu). Ja sam vec desetak godina barem dva puta godisnje u Francuskoj i to po
tri nedelje, uvek neko drugo mesto, ja mogu da pricam samo o onome sto vidim, ja pojma nemam ni kolika su tamo primanja, ni koliki je infostan, posto
je kilovat struje. I da, i ja sam bila u San Francusku verovatno i vise od deset puta,, ali sam kao i ti u Francuskoj ( a i ja isto) i tamo
bila kao turista.
Не знам где сам ја некога окарактерисао као стоку?
А и нисам био као туриста, сем први пут, већ или пословно, или код родбине која живи тамо.
Ебга ако они после више од две деценије не знају где живе онда стварно...
И није питање социјале које сам поменуо општи објективан проблем, већ искоришћавање рупа у закону од стране пре свега исламске популације јер, сада се нећам тачно, али после неког краћег времена посла ако га изгубиш(а дају све од себе да га изгубе) следује ти лепа пара(поред осталог због оне силне деце) као надокнада.
И тако у круг.
 

Back
Top