Normalan forumaš

Šta je to normalan forumaš?

Kakav treba da je normalan forumaš?

koje osobine treba da ima, koliko i koje podforume treba najviše da posećuje, koliko topika da postavlja nedeljno...i tako to

pa, evo, npr. ti nisi normalan forumas, sudeci po ovoj temi
te bi onda normalan bio suprotnost tebi
jer cim krenes da zapitkujes druge sta treba da radis da bi bio normalan - vec nisi u toj kategoriji
 
pa, evo, npr. ti nisi normalan forumas, sudeci po ovoj temi
te bi onda normalan bio suprotnost tebi
jer cim krenes da zapitkujes druge sta treba da radis da bi bio normalan - vec nisi u toj kategoriji

a ti si normalna forumašica... sudeći po tvojoj slici?

- - - - - - - - - -

Normalan u odnosu na STA ?
Normalan znaci u vinklu. Tu se onda pita sta je drugi krak, i na sta je on normalan.

pa normalan i odnosu na vašu ideju o tome šta je vinkla
 
Šta je to normalan forumaš?

Kakav treba da je normalan forumaš?

koje osobine treba da ima, koliko i koje podforume treba najviše da posećuje, koliko topika da postavlja nedeljno...i tako to

Najnormalniji su oni koji su na sportu ili kulinarstvu.
Nekada sam to mislila i za PDF-ove na kojima se pise o zivotinjama, ali su ti nezgodniji od redovnih posetilaca PDF filozofija.;)

Uglavnom su normalni oni koji u sirokom liku izbegavaju , barem na ovom forumu, PDF Politika.
Sto bi znacilo da sam ja, nazalost, nenormalna:D
 
zašto je ta druga polovina normalnija?
pa, zato sto je valjda normalnije ocekivati da neko na forumu visi jer izgleda ovako kao ja, a ne kao Pamela
pamele imaju vaznije stvari da rade

Cica -maca je rekla da je normalan forumas neki prosecan covek.
Znaci da ga zanima svakodnevnica, obican covek, prosecnog izgleda i pameti.
Tu bi bila i Cica Maca ali ova sto me pozdravlja sa av-av-av, pri cemu ja ovu kuckarku mnogo bolje poznajem od tebe i Cica- mace.

pa, nisam to rekla
rekla sam zapravo sasvim suprotno:da postoji razlika izmedju "normalan" i "prosecan"
 

Back
Top