da li razumete zašto se parket ne pokriva laminatom ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da li ijedan jedini muskarac shvata da zena ce da ucini sve samo da nema majstore u kuci
a stari parket koji treba da se hobluje yahteva majstore u kuci i stvari iznete negde ko zna gde danima
o prasini da ne pricam
a postavljanje laminata preko parketa koji ce uz to i da bude dodatna izolacija traje par sati
i moze da uradi ona sa sa svojim muzem
i da ne gleda majstore
samo da nisu tu....

- - - - - - - - - -

mada slazem se parket je mnogo prijatniji
 
jasno mi je da ženski rod ima donekle drugačija shvatanja materijalnih dobara nego muškarci, (kao što se i nama fućka za poznavanje šminke i kozmetike) , ... ALI , da li razumete zašto se parket ne pokriva laminatom ? da li shvatate koliko je to protivno logici ?!?

moj ex je hteo da stavlja laminat preko parketa
treci svetski je bio dok sam se izborila protiv te gluposti od ideje
 
Parket je prirodan materijal, drvo. Zdravo je ziveti na parketu.
Dok ga ne izlakirate. Onda morate da provedete zivot vareci sopstvena pluca udisanjem nitra.

Sa druge strane laminat ispusta fenol.

Najbolji je brodski pod, nelakiran. Daske cetinara, sa mirismom smole, ko u skandinaviji.

A u logiku se ne razumem. Za zensku nisam ni znao da postoji. :mrgreen:
 
jasno mi je da ženski rod ima donekle drugačija shvatanja materijalnih dobara nego muškarci, (kao što se i nama fućka za poznavanje šminke i kozmetike) , ... ALI , da li razumete zašto se parket ne pokriva laminatom ? da li shvatate koliko je to protivno logici ?!?

moja (zenska) logika je sledeca:

ako mogu da prisutim parket, priusticu ga
ako ne mogu da popravim dotrajali parket, koji ispada, skripi, napali su ga moljci, ili sta ga vec jede, a nemam para za novi -pokricu ga laminatom, bez i trunke logickog kolebanja
ende
 
jasno mi je da ženski rod ima donekle drugačija shvatanja materijalnih dobara nego muškarci, (kao što se i nama fućka za poznavanje šminke i kozmetike) , ... ALI , da li razumete zašto se parket ne pokriva laminatom ? da li shvatate koliko je to protivno logici ?!?
Parket definitivno ima prednost. Ali bolje je nov i zdrav laminat nego dotrajali parket...Mislim u situaciji da ne mogu da se pocastim novim parketom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top