Bez predrasuda

Neva

Poznat
Poruka
7.358
Ne znam koliko vas je upuceno u rusku muzicku scenu, a da pritom ne pomislite na Alu Pugacovu.
Ova zemlja ima sjajne izvodjace, a posebno u oblasti roka i ska muzike!
Postoje brojne grupe, medju kojima Je grupa " Lenjingrad ", vec legendarna grupa " DDT" ,a sad se pojavila i grupa " Uma Turman " koja je fantasticna! Naravno, njih je mnogo, mnogo vise.
Zanima me vase misljenje o tome, da kad mi je sad za Exit bila drugarica iz Moskve, rekla je da oni jako slabo slusaju stranu, americku muziku, i da stalno afirmisu svoje domace grupe i pevace! Da li je to lose, u smislu da ih to cini zatucanijim narodom, ili je , naprotiv , to dobro?
Koliko lokala u vasem gradu ima koji pustaju samo domacu muziku , a da to nisu narodnjaci ili neki ocajni dance ( ako se to moze tako nazvati )?
 
U pravu si, ali pa neka bude to i na engleskom. Recimo, Van Gogh, Vroom, Eyesburn, Rare, mnogi pevaju na engleskom, ali su oni ipak nasi.
Jedino za metal muziku znam da u NS postoji jedno mesto, ali ja licno ne slusam tu vrstu muzike!
 
I meni bi bilo drago da razmenim misljenje sa njim. Drago mi je sto nisam sama. Ja sam nesto sama kupila dok sam bila tamo, a sada mi uglavnom salju prijatelji. Zaista, ta muzika nimalo nije losa! Ako ti grugarica ide, mozes joj reci, pa neka ti kupi neki CD od ovih grupa! Jos ako razumes ruski, bice ti strava!
 

Back
Top