Guns'n'Roses

yugoslav:
dragomir51:
oni su meni zaista dobar bend, ali trentno mi se vise svidja nirvana!!

Ma nemoj NIRVANU, vrati se na GUNS-e
pleaseeeeeeeeeeee
ti yougoslave, starno bas ne gotivis nirvanu??
ali o.k.od gunsa mi je najkulija patience jos jedna mala balada...
a od dream-a super je i images and words(surrounded)
evo bas sad to slusam i strava je ... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
dragomir51:
ti yougoslave, starno bas ne gotivis nirvanu??
ali o.k.od gunsa mi je najkulija patience jos jedna mala balada...
a od dream-a super je i images and words(surrounded)
evo bas sad to slusam i strava je ... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Takvu te voleeeem :!: :!: :!:
 
Slash girl:
Aj bre malo o gunsima ,ko ovde LOVES SLASH!!!
Ma on je FENOMENALAN!!!!!!!! nego, je si cula nekad Slash's snakepit??? inace, on je moj omiljeni gitarista.. covek stvarno svira.. :lol: :lol:
E da a AXL je sladak.. :oops: :roll: ali je ovako debil, al' opet.. ima fenomenalan glas.. :roll: :wink:
:roll: sad ste vi na redu..
P.S. G'N'R je jedini bend koji mogu da slusam bilo kad.. kako god da sam raspolozena!!!! :lol:
 
mortishaaa:
Slash girl:
Aj bre malo o gunsima ,ko ovde LOVES SLASH!!!
Ma on je FENOMENALAN!!!!!!!! nego, je si cula nekad Slash's snakepit??? inace, on je moj omiljeni gitarista.. covek stvarno svira.. :lol: :lol:
E da a AXL je sladak.. :oops: :roll: ali je ovako debil, al' opet.. ima fenomenalan glas.. :roll: :wink:
:roll: sad ste vi na redu..
P.S. G'N'R je jedini bend koji mogu da slusam bilo kad.. kako god da sam raspolozena!!!! :lol:
Isto! :D
 
Ma bre SLASH RULES!!!!!
nema boljeg benda od GnR (mislim u starom sastavu)
Ono za Axl-a je totalno upravu(debil)
I da naravno da sam cula slah's snakepit,pa pobogu ja imam i majcu!! :twisted:
P.s.
Ovo je moj drugi nick(Slash-girl)
 
Covek je genije,znaci ne samo da je lep i da PRETERANO svira nego je strasno pametan ima jako dobru filozofiju...Strasan sve u svemu.
Sto se tice novih gunsa dovoljo je reci da se slash-ova zamena zove Buckethead,da se kaze sve!!
 
da znam cula sam za to.. :roll: a ne smem ni da pomisljam kako zvuce.. mada sam cula, da i nisu tako losi.. :wink:
e o Slash-u ne treba pocinjati pricu.. to bi moglo da potraje.. :lol: :lol:
jos nesto (moram da se pohvalim) videla sam spot NOVEMBER RAIN!!!!!! verovatno ste je svi vec videli 1000.. puta, i sad kazete pa sta??? :? a ja to kazem jer nemam kablovsku, art mi ne valja, u prevodu nemam gde ga gledam bilo kakve spotove, ne mogu ni da skidam sa neta.. :evil: tako da kad sam videla :shock: :shock: :shock: :twisted: :lol: 8) i jos mnogo toga
POZ
 
paz ovako Axl je na kraju ispao kreten istina,ali brate ume da peva i tekstovio su im preterani,tako da iskreno ne mogu da razumem tvoj razlog da ne slusas GnR
 

Back
Top