NARKOMANIJA - u natalnom horoskopu

uglavnom mars kvadrat neptun, takodje kvadrati il konjukcije neptuna sa svetlima.
neptun u VIII i V u kvadtratima, pa istaknuto V polje, istaknute ribe, neptun....
Uglavnom "anti anti" narkomani imaju ili konjukciju marsa i NE (a da ta konj nije ugrozena) ili mars trigon neptun. Al uvak naidje izuzetak pa, da ponovim ono sto svi ponovljamo po milion puta :
TREBA SAGLEDATI HOROSKOP U CELINI I OSTALE CINIOCE.
 
Najcesce lose aspektovan Neptun.
Moze i Neptun u 12. polju, Neptun u Vagi,.... Ako je Neptun npr. u 5. polju to moze da znaci i sklonost narkomaniji ili nekom drugom poroku (pusenje, alkohol) u srednjoj skoli.

Ne mora da znači. Evo, meni je Neptun u 5. kući u Strelcu i uopšte nisam sklona porocima (ne pijem, ne pušim, ne drogiram se), ja sam jednostavno iznad toga....
 
Lose sam izrazio jako :lol: "u korist Neptuna" ... naravno da cela slika treba da se poveze i da se tako nesto tako treba pazljivo raditi ... i Pluton tu definitivno ima uticaja, jer je to ipak vid destrukcije, pa cak i Uran, kao ekscentricna ponasanja, a tu na pocetku i ima slobodne volje pre prvog uzimanja, a takodje treba biti takav tip osobe, brzoplet i nervozan u nekim slucajevima sto bi Uran potvrdio ... ali narkotike prvenstvno predstavlja Neptun koji predstavlja i obmanu, iluzije, iracionalne strahove, taj iskrivljen dozivljaj stvarnosti koji droga donosi, takodje predstavlja i tecnosti, alkohol, trovanja hranom, hemiju, lekove uopste, pa tako i droge od kojih se stvara zavisnost ... pa mi je to islo uz ovo malo neobicno ...

nema neptun veze sa narkomanijom

Ali svakako da sem Neptuna treba imati jos stvari koje ce to dopuniti ...
 
Ali svakako da sem Neptuna treba imati jos stvari koje ce to dopuniti ...

Neptun ide na kraju, ajmo videti ličnost narkomana, sklon kršenju ustaljenih moralnih normi, emotivno nestabilan, u sukobu sa okolinom, odbacuje i biva odbačen.
Sledeći korak je preći granicu, alkohol, kriminal, narkomanija, lake ili teške droge, stvar je finesa. Po meni i inime kako sam učio osnov je u sklopu ličnosti i načinu mišljenja, a tu malo šta neptun ima.
 
Ako posmatras namere i planove ove osobe tj trece i jedanaesto polje onda pratis jupitera i merkura koji su u losi niti je jupiteru dobro u blizancima niti merkuru u ribama ali ishod moze biti dobar jer su oni jedan drugom u recepciji,znaci moze da padne ali i da se digne.
 
Ako posmatras namere i planove ove osobe tj trece i jedanaesto polje onda pratis jupitera i merkura koji su u losi niti je jupiteru dobro u blizancima niti merkuru u ribama ali ishod moze biti dobar jer su oni jedan drugom u recepciji,znaci moze da padne ali i da se digne.

I dodje mu tako nekako u stvarnom zivotu, cini mi se... A ovaj Ur iz 1. sigurno potpomaze kojekakvim "izletima" tj padovima? I sta znaci "jedan drugom u recepciji"?
Hvala :)
 
ja sam koristio drogu (u vishe navrata, marihuanu, hashish, kokain, duvao lepak, amfetamine (samo 1) ) ali nemam tako naglashen neptun. Mene je radoznalost navela da vidim kako ce to da izgleda kada se ushlagiram, da vidim kakve ce mi biti moralne vrednosti, razmisljanje itd. I bilo je vrh. Ovo ide u prilog da se gleda uvek cela karta.

Radoznalost je ubila macu. :)
 
Neptun ide na kraju, ajmo videti ličnost narkomana, sklon kršenju ustaljenih moralnih normi, emotivno nestabilan, u sukobu sa okolinom, odbacuje i biva odbačen.
Sledeći korak je preći granicu, alkohol, kriminal, narkomanija, lake ili teške droge, stvar je finesa. Po meni i inime kako sam učio osnov je u sklopu ličnosti i načinu mišljenja, a tu malo šta neptun ima.

naravno da cela slika treba da se poveze i da se tako nesto tako treba pazljivo raditi

a takodje treba biti takav tip osobe,

Kao sto rekoh nismo se razumeli, rekao sam isto sto i ti sa time sto sam dodao da simbolika droge u astrologiji spada u domen Neptuna ...

@BB ... iskreno sumnjam da si narkoman, niti imas Neptun, niti imas taj psiholoski profil ... a drogu u danasnje vecina proba, da ne kazem svi ... bar u mojoj generaciji ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top