Spiegel

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
I u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike Srbije poseduje kompljuter,a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravka u internetu.
Sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter,a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.
Svi ste vi fini i dobri a verujem da devedeset posto vas se satire za lovu i sanja burzuja kao kraj svojih problema.
Da se razumemo ima svud izuzetaka pa verujem ovde.
Ali provereno znam ko cak i od moderatora ovde vrslja preko kompljutera preduzeca u kom radi.
I nebitno Spiegel jos kaze pored Albanije i Rumunije koje su jos uvek malo iza nas Srpkinje su te koje su najlaksa roba.Zasto je to tako?Mozda sto nasi momci nemaju mogucnost da izdrzavaju hirove zahtevnih gradjanki republike Srbije ili nesto trece.
I gledam ovaj forum koji se zove ljubav i sex neko postavi temu interesantnu u kojoj ima povoda za razmisljanje ali par mucenika je syebu u startu svojim glupim frazama i sve ode u zajeb stranu cetovanja.
Fino je sve to.
Ali ono sto me cini srecnim je to sto covek moze videti koliko je nas narod jos uvek prizeman i nizak na lestvici evropskih naroda.Vidimo i na forumu mizernost standarda ove zemlje i njenih ljudi koji se plase istine cak i na mestu gde ih niko nepoznaje.Samo vi izigravajte cvecke svece i svetice nazalost istinu sami znate da niste takvi kakvima se ovde prikazujete.
Izvinjavam se za prozivku ali gledam vas mesec dana i cudim odakle vam toliko inspiracije.Sve devojke pa i moderatorice koje su vise od godinu dana ovde ubise se pisajuci kako kur ca ni na slici nisu videle a kamo li u ruci pridrzale.Sramota zato momci poput onog sto mu smetaju klinke na benzinskoj i postaju ludaci pa drka ju na maloletnice.Pa se onda zale da im smetaju.a trebalo bi da razmisle koje to dete od 15 rado radi i pere prozore za dinar dva.Nijedno ali muka nebira skola dolazi trebaju stvari knjige uzinu ili kiriju za stan za samofinasirajuce studente.Jer po pravilu onaj ko ima pare taj dobije i studenski dom na raspolaganje a ko nema nek se yebe za dinar.Pa zar nije dovoljno sto moraju sve to da rade jos moraju da trpe i prozivke budala.SRAMOTA
Yebiga pogodilo me sve ovo jer znam kako je tesko biti sam zaradjivati na sve nacine da bi postigao nesto u zivotu i zavrsio skolu bez pomoci veza i vezica.Ne kao pojedini debili sve dobiju na tacni i jos pljuju na one kojima je mnogo teze u zivotu.
 
a ja firmin i ne palim se na klinke.. i nemam auto a vozac je zaduzen da nam auto uvek izgleda besprekorno... tako da... opustneo.. I'll pass your frustration furhter... :wink:
 
Bustura:
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
i u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike srbije poseduje kompljuter a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravak u internetu.
sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.
Svi ste vi fini i dobri a verujem da devedeset posto vas se satire za lovu i sanja burzuja.[/quote


Ne znam šta si hte ovim da kažeš ali ovo ti je oličenje našeg jadnog i bednog društva, skoro definitivno postoje dva sloja društva,to što neko nema kintu nije razlog da ne drka na petnaestogodišnjakinje i normalno je da mi što nemamo kintu pizdimo na sponzoruše OK!!!!
 
gulum:
Bustura:
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
i u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike srbije poseduje kompljuter a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravak u internetu.
sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.
Svi ste vi fini i dobri a verujem da devedeset posto vas se satire za lovu i sanja burzuja.[/quote


Ne znam šta si hte ovim da kažeš ali ovo ti je oličenje našeg jadnog i bednog društva, skoro definitivno postoje dva sloja društva,to što neko nema kintu nije razlog da ne drka na petnaestogodišnjakinje i normalno je da mi što nemamo kintu * na sponzoruše OK!!!!
Ma ti si ok.drkanje je zdravo i treba.Samo me izludjuje kreten koji misli da neka devojcica visi na benzinskoj zbog ku rca.Ne razmislja dali to jadno dete ima za hleba i zasto mora da visi na istoj.
 
Ne znam sta je tacno bila poenta ove tvoje teme :?
ali na ovom forumu, cinjenica je, vise od pola ljudi rabi poslovne kompjutere i to u vreme posla, a prema broju njihovih javljanja, skroz je ocigledno koliko rade /tj. ne rade/.
A sto se tice ovih klinki sponzorusa, mislim da je Srbija jedina drzava gde takva vrsta postoji. A da je tuzno, tuzno je. :roll:
 
Pa Spiegel je jedan veoma subjektivan list i puno clanaka pise tako da prvo ustanove nesto a tek posle to podupiru cinjenicama. Isto tako veliki su levicari i to im je neka kao fora.
A ovo oko drustva, pa Srbija je vec naveliko u nivou Latino Amerike. Geografski samo u Evropi al realno zna se...
 
45% stanovnistva u Srbiji da ima racunar? Maltene svaki drugi!? Ma vazi. Da prostish, al' Spiegel kenya za medalju. Ja sam odavno prestao da verujem takvim analizama koje mogu da se vide u casopisima... Realno.
 
Kad_LupimLupim:
45% stanovnistva u Srbiji da ima racunar? Maltene svaki drugi!? Ma vazi. Da prostish, al' Spiegel kenya za medalju. Ja sam odavno prestao da verujem takvim analizama koje mogu da se vide u casopisima... Realno.

Nije 45%, nego svaki 45ti, a to je negde oko 2%...
 
reci im bustura...reci im bre...ja tebe isto mrzim...kao i pre...ali si uvek u pravu...svi ovde glume neke trinaeste ratnike...moraliste...kao da mi ostaki zivimo u bajkama brace grim...pa ne vidimo sta se radi oko nas...ma vide i oni nego nece da priznaju...ja kad vidim sta se radi u kaficu gde radim...za sta se prodaju klinke...pa vise nista ne moze da te iznenadi...a ovde sve imaju iskrene ljubavi...gospode...cistote...nevino...belo...a mozda su se do pre par meseci cepale za dopunu od trista...ili za kutiju cigara...svi se zgrazavaju klinki sto peru stakla...u brusu...a svaki bi ih ovde pojeo...a devojke...oci im ispadnu za skupim kolima...za nakitom...zlatom...vikendima na brdu...moru...a ovde su sve cestite...jos nijednom nisam ovde procitao poruku neke devojke koja iskreno kaze...ja volim pare...bre...procenat nula...kako to...to matematika ne ume da objasni...ali..valjda je fora ovde na forumu da glumis nesto sto nisi...i da pljujes ostale koji priznaju da su onakvi kakvi su..
 
naveste me na razmisljanje!
(a to je tesko :D :wink: )
Nego ima istine u svemu izrecenom ovde...i o
devojcicama i o teskoj situaciji i
svemu!!!
Evo iz svog okruzenja znam devojke koje ce radije da budu sa manje lepim i manje zgodnim i
manje pametnim i sve manje...ali ako
ima kintu za izlaske za voznju za
poneko letovanje...
Kako kazu one:"Ma ljubav dodje posle!!!
I sta mi ostali da kazemo...
Ma ako je njima lepo onda je i meni...
Svako sam bira svoj put u
zivotu!!!
 
ja koristim svoje..nemam dedu koji placa ..ne satirem se za lovu... najlakse im..glupace..sta reci...miran bre..jest' da trenutno ladim yaya...ali ni ne pljujem radan narod :)
kad bih tako gledala na zivot pukla bih kroz dva sata...covece...gadno je to...ne znam s kakvim ljudima dolazis u kontakt..doduse I can imagine..ali ima nas neiskvarenih..mozda pomalo buntovnih i cudnih..ebote ne verujem..
 
meni stvarno ide na zivce kad ljudi provedu radno vreme na forumu a posle kukaju kako je drzava propala.
mene nikad niste videli da pisem s posla,ne bih ni stigla koliko toga imam.
 
Ej, ala kenjate...

Nisu to neki sirotice koje nemaju za leba, devojke tako skupe za letovanje, jednostavno se dosetile, njihova stvar. Ako hoće neko da ispadne baja, nek baca pare, njegov problem. Da se ne vraćam na onu drugu temu gde se one spominju, odgovor na pitanje Zašto ne sortiraju voće u Grockoj je: zato što se ovo više isplati. Na prometnoj pumpi mogu za sat da uzmu više nego tamo za dan. A plus su na javnom mestu i sigurne, a ne po nekim plantažama gde svaki kretenčić koji je neki k.rac pokušava da ih dohvati...
 
AllPacino:
reci im bustura...reci im bre...ja tebe isto mrzim...kao i pre...ali si uvek u pravu...svi ovde glume neke trinaeste ratnike...moraliste...kao da mi ostaki zivimo u bajkama brace grim...pa ne vidimo sta se radi oko nas...ma vide i oni nego nece da priznaju...ja kad vidim sta se radi u kaficu gde radim...za sta se prodaju klinke...pa vise nista ne moze da te iznenadi...a ovde sve imaju iskrene ljubavi...gospode...cistote...nevino...belo...a mozda su se do pre par meseci cepale za dopunu od trista...ili za kutiju cigara...svi se zgrazavaju klinki sto peru stakla...u brusu...a svaki bi ih ovde pojeo...a devojke...oci im ispadnu za skupim kolima...za nakitom...zlatom...vikendima na brdu...moru...a ovde su sve cestite...jos nijednom nisam ovde procitao poruku neke devojke koja iskreno kaze...ja volim pare...bre...procenat nula...kako to...to matematika ne ume da objasni...ali..valjda je fora ovde na forumu da glumis nesto sto nisi...i da pljujes ostale koji priznaju da su onakvi kakvi su..
tebi nesto mnogo fali...opet seres...kako bih te tukla..ne znam koliki si..ali bez obzira..kako sam besna..koji si ti **** od coveka..pa ko se ebe tek tako...loze se ribe..pa loze se....normalno je voleti lepe stvari..ne volim pare..volim ono sto njima mogu kupiti...vidim da se i stim yebenim papirom kupuju i oni bedni izgovori za zenski rod...i ajde sad sve da stavimo u isti kos...pa ima ih koje bi se prodale za nekoliko hiljada €, neke za manje...ali sve te koje 'bi' bez obzira na iznos, jesu za prodaju..ostale nikad, ni po koju cenu ne bi to sebi dozvolile...jedno je raditi, drugo pokazivati sise..vise cenim one koje su vec etiketirane, ne kriju se iza nekih drugih zanimanja..
 
Bustura:
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
I u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike Srbije poseduje kompljuter,a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravka u internetu.
Sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter,a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.
Svi ste vi fini i dobri a verujem da devedeset posto vas se satire za lovu i sanja burzuja kao kraj svojih problema.
Da se razumemo ima svud izuzetaka pa verujem ovde.
Ali provereno znam ko cak i od moderatora ovde vrslja preko kompljutera preduzeca u kom radi.
I nebitno Spiegel jos kaze pored Albanije i Rumunije koje su jos uvek malo iza nas Srpkinje su te koje su najlaksa roba.Zasto je to tako?Mozda sto nasi momci nemaju mogucnost da izdrzavaju hirove zahtevnih gradjanki republike Srbije ili nesto trece.
I gledam ovaj forum koji se zove ljubav i sex neko postavi temu interesantnu u kojoj ima povoda za razmisljanje ali par mucenika je syebu u startu svojim glupim frazama i sve ode u zajeb stranu cetovanja.
Fino je sve to.
Ali ono sto me cini srecnim je to sto covek moze videti koliko je nas narod jos uvek prizeman i nizak na lestvici evropskih naroda.Vidimo i na forumu mizernost standarda ove zemlje i njenih ljudi koji se plase istine cak i na mestu gde ih niko nepoznaje.Samo vi izigravajte cvecke svece i svetice nazalost istinu sami znate da niste takvi kakvima se ovde prikazujete.
Izvinjavam se za prozivku ali gledam vas mesec dana i cudim odakle vam toliko inspiracije.Sve devojke pa i moderatorice koje su vise od godinu dana ovde ubise se pisajuci kako kur ca ni na slici nisu videle a kamo li u ruci pridrzale.Sramota zato momci poput onog sto mu smetaju klinke na benzinskoj i postaju ludaci pa drka ju na maloletnice.Pa se onda zale da im smetaju.a trebalo bi da razmisle koje to dete od 15 rado radi i pere prozore za dinar dva.Nijedno ali muka nebira skola dolazi trebaju stvari knjige uzinu ili kiriju za stan za samofinasirajuce studente.Jer po pravilu onaj ko ima pare taj dobije i studenski dom na raspolaganje a ko nema nek se yebe za dinar.Pa zar nije dovoljno sto moraju sve to da rade jos moraju da trpe i prozivke budala.SRAMOTA
Yebiga pogodilo me sve ovo jer znam kako je tesko biti sam zaradjivati na sve nacine da bi postigao nesto u zivotu i zavrsio skolu bez pomoci veza i vezica.Ne kao pojedini debili sve dobiju na tacni i jos pljuju na one kojima je mnogo teze u zivotu.

E, zaista si neke stvari pogodio u centar.Imas moju podrsku 8) .
 
Bustura:
gulum:
Bustura:
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
i u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike srbije poseduje kompljuter a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravak u internetu.
sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.
Svi ste vi fini i dobri a verujem da devedeset posto vas se satire za lovu i sanja burzuja.[/quote


Ne znam šta si hte ovim da kažeš ali ovo ti je oličenje našeg jadnog i bednog društva, skoro definitivno postoje dva sloja društva,to što neko nema kintu nije razlog da ne drka na petnaestogodišnjakinje i normalno je da mi što nemamo kintu * na sponzoruše OK!!!!
Ma ti si ok.drkanje je zdravo i treba.Samo me izludjuje kreten koji misli da neka devojcica visi na benzinskoj zbog ku rca.Ne razmislja dali to jadno dete ima za hleba i zasto mora da visi na istoj.

A ti mozes da das guzicu nekom pederu i da on sredi da zavrces sijalice u direkciji SPIEGELA, i da popujes nama koji osudjujemo takve kao ti i koji ne kritikuju nerad i prodavanje tela za 50 dindzi.
 
Bustura:
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
I u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike Srbije poseduje kompljuter,a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravka u internetu.
Sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter,a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.

Brate os da te razocaram?

Malo si zayebo statistiku, to sto ti pricas se odnosi da svaki 45ti stanovnik poseduje komp, ali nije svaki stanovnik na krstarici! Pa da onda znaci od njih svaki 45 poseduje komp...

Zar sam ja jedini kome je ovo upalo u oci?

Mani se te demagogije i igre sa brojevima
, kao da si radikal...

Konkretno ja preko faxa imam nalog na 3 sata na dan besplatog neta, pa ti vidi...
 
Ne dirajte klince koji shljakaju!!! Ja znam gomilu devojaka koje su sljakale na pumpama, radujuci se sto mogu od nafuranih idiota za ponizenje da zarade po 1500 dinara za subotnje vece, a dolazile su kuci placuci zbog ruku bolnih od ledene vode, mucnine od smrada benzina i najvise zbog prostakluka koje su istrpele zbog vas MAJMUNA koji sve to smatrate regrutnim centrom! I ti, zbog kojeg neki drugi kolega tri sata ceka da oslobodis komp na faxu, si u tripu da su sve one samo tu da ih ti poyebes, u stvari da ti ih ispred nosa yebe neko jaci od tebe i to te muci nevidjeno!!!! Paranoid!
Djavolasta devojcica vecito bolduje svoje postove, ne bi li sirota bila primecena i procitana, sve devojke su pune razumevanja za svakojake, muski su svi yebaci i poznavaoci apsolutne istine i nemate pojma o wifi-ju i tome kako je moguce za 10-tak dinara dnevno biti 0-24 na netu! Najgore od svega je da sam i ja sa vama u ekipi, a problem je samo sto me na momente naterate da se stidim participacije u svemu ovome, a imate zlatne trenutke lucidnosti i prijateljske mudrosti!
 
snoshaj efendija:
Bustura:
gulum:
Bustura:
Pre par dana otvorim Nemacki nedeljnik Spiegel i gle cuda:Pise o trenutnoj situaciji zemalja nekada buducih clanica evropske unije.
i u svom cudu procitam svaki 45 stanovnok republike srbije poseduje kompljuter a svaki 90 novac za 5 sati nedeljno boravak u internetu.
sto znaci da savki od 45 vas koji visite na forumu ima komljuter a onih 45 se drka po internet kafeu ili na crno se jase u firmi na drzavnom(zanemaruje svoj posao)A svaki od vas devedeset je prikacen 24 sata na internet.Pa pitanje odakle vam novac.Svi se prave naivni i ubistveno devicanski na ovom forumu.Pa se zgrazavaju na devojcice koje peru stakla na benziskoj.Ne trebalo bi da obuce zimski kaput na +40 da tamo neki pacenik nebi u svojoj glavudzi zamisljao kako roka devojcicu od 15.
Svi ste vi fini i dobri a verujem da devedeset posto vas se satire za lovu i sanja burzuja.[/quote


Ne znam šta si hte ovim da kažeš ali ovo ti je oličenje našeg jadnog i bednog društva, skoro definitivno postoje dva sloja društva,to što neko nema kintu nije razlog da ne drka na petnaestogodišnjakinje i normalno je da mi što nemamo kintu * na sponzoruše OK!!!!
Ma ti si ok.drkanje je zdravo i treba.Samo me izludjuje kreten koji misli da neka devojcica visi na benzinskoj zbog ku rca.Ne razmislja dali to jadno dete ima za hleba i zasto mora da visi na istoj.

A ti mozes da das guzicu nekom pederu i da on sredi da zavrces sijalice u direkciji SPIEGELA, i da popujes nama koji osudjujemo takve kao ti i koji ne kritikuju nerad i prodavanje tela za 50 dindzi.

Prijatelju ja ako sam svoje dupe i prodao ucinio sam to iz svog zadovoljstva.I stojim iza toga svojom recju.A kada bi imao priliku da stanes ispred mene verujem da bi zavezao i tu svoju misao a kamo li rec duboko u sebi potisnuo.Ja sam svoje ciljeve ostvario namucio se ali ostvario.Dali si u stanju da me postujes ili ne.nezanima to mene prijatelju ni najmanje.I posto vec drkas na onu decicu sa pumpe budi badza pa se odresi i daj 50 dindzi sevam je a i tebi je lepo svako vece u mislima.Pozdrav i zelim ti nekog ko ce te nauciti da se treba sve postovati jer neznas kada ce muka naterati i na tvoju stranu.
Pozdrav.
 

Back
Top