Spiegel

Tema je dokazivanje da sam ja MAJMUN koji naziva droljama klinke koje sljakaju na pumpi. Ocigledno nikome nije jasno da te klinke:
1/Indirektno unovcavaju svoj izgled i telo za sitnu kintu.

Jer:
1/Rade taj posao na nacin na koji ga rade.Ne bih ulazio u detalje koje svi znate.
2/Na svim drugim mnogo tezim i bolje placenim sezonskim poslovima rade neke druge kategorije ljudi.Pichici, ne daj boze.
3/Placu uvece kao sto neko rece, ne zbog vulgarnosti kojima su izlozene vec zbog malo umora od posla na koji nisu navikle.

Zelim svima vama da vase cerke rade taj dobro placeni i cenjeni posao celog zivota.
 
Devilishgirl:
AllPacino:
reci im bustura...reci im bre...ja tebe isto mrzim...kao i pre...ali si uvek u pravu...svi ovde glume neke trinaeste ratnike...moraliste...kao da mi ostaki zivimo u bajkama brace grim...pa ne vidimo sta se radi oko nas...ma vide i oni nego nece da priznaju...ja kad vidim sta se radi u kaficu gde radim...za sta se prodaju klinke...pa vise nista ne moze da te iznenadi...a ovde sve imaju iskrene ljubavi...gospode...cistote...nevino...belo...a mozda su se do pre par meseci cepale za dopunu od trista...ili za kutiju cigara...svi se zgrazavaju klinki sto peru stakla...u brusu...a svaki bi ih ovde pojeo...a devojke...oci im ispadnu za skupim kolima...za nakitom...zlatom...vikendima na brdu...moru...a ovde su sve cestite...jos nijednom nisam ovde procitao poruku neke devojke koja iskreno kaze...ja volim pare...bre...procenat nula...kako to...to matematika ne ume da objasni...ali..valjda je fora ovde na forumu da glumis nesto sto nisi...i da pljujes ostale koji priznaju da su onakvi kakvi su..
tebi nesto mnogo fali...opet seres...kako bih te tukla..ne znam koliki si..ali bez obzira..kako sam besna..koji si ti **** od coveka..pa ko se ebe tek tako...loze se ribe..pa loze se....normalno je voleti lepe stvari..ne volim pare..volim ono sto njima mogu kupiti...vidim da se i stim yebenim papirom kupuju i oni bedni izgovori za zenski rod...i ajde sad sve da stavimo u isti kos...pa ima ih koje bi se prodale za nekoliko hiljada €, neke za manje...ali sve te koje 'bi' bez obzira na iznos, jesu za prodaju..ostale nikad, ni po koju cenu ne bi to sebi dozvolile...jedno je raditi, drugo pokazivati sise..vise cenim one koje su vec etiketirane, ne kriju se iza nekih drugih zanimanja..
pocinjes da mi se svidjas
 
snoshaj efendija:
Tema je dokazivanje da sam ja MAJMUN koji naziva droljama klinke koje sljakaju na pumpi. Ocigledno nikome nije jasno da te klinke:
1/Indirektno unovcavaju svoj izgled i telo za sitnu kintu.

Jer:
1/Rade taj posao na nacin na koji ga rade.Ne bih ulazio u detalje koje svi znate.
2/Na svim drugim mnogo tezim i bolje placenim sezonskim poslovima rade neke druge kategorije ljudi.Pichici, ne daj boze.
3/Placu uvece kao sto neko rece, ne zbog vulgarnosti kojima su izlozene vec zbog malo umora od posla na koji nisu navikle.

Zelim svima vama da vase cerke rade taj dobro placeni i cenjeni posao celog zivota.

Prijatelju svoju konstataciju si dokazao i potvrdio sam,Ja nemoram nista reci.
Naslov je takav kakav je,Spigel je Ogledalo u prevodu i inspiracija za temu,jer sam u istoimenom casopisu procitao neke za mene interesantne podatke.koje sam i ovde izneo.
 
snoshaj efendija:
Tema je dokazivanje da sam ja MAJMUN koji naziva droljama klinke koje sljakaju na pumpi. Ocigledno nikome nije jasno da te klinke:
1/Indirektno unovcavaju svoj izgled i telo za sitnu kintu.

Jer:
1/Rade taj posao na nacin na koji ga rade.Ne bih ulazio u detalje koje svi znate.
(Kada na pumpi radi atraktivna devojka svesna sebe i svog izgleda:ona je *****)jer ti neda.A uvek kao izgovor za tvoju neatraktivnost je:Trazi sponzora.Kada na istoj radi mala rumena i debela.Pomislis:sta mi ova sisata ovde mlati i kada ti se naivno nasmesi opet pomislis:Sestro i da mi platis ne bi te opalio.
2/Na svim drugim mnogo tezim i bolje placenim sezonskim poslovima rade neke druge kategorije
Naravno ko je taj moron koji zaradjuje pare na tezi nacin a ima mogucnost i sa manje znoja da zaradi isto.(Nezaboravi na pumpi je mnogo provesti i deset minuta na 40 stepeni a kamo li ceo dan. ljudi.Pichici, ne daj boze.
3/Placu uvece kao sto neko rece, ne zbog vulgarnosti kojima su izlozene vec zbog malo umora od posla na koji nisu navikle.
Ti kukas ovde danima iako samo istezes muda na drzavnom kompljuteru.

Zelim svima vama da vase cerke rade taj dobro placeni i cenjeni posao celog zivota.
Pozeli sebi prvo pameti pa ostalima nesto vise.
 

Back
Top