Zasto EU nece Srbiju

Zato sto je siromasna, korumpirana, divlja, nepismena, sa lopovima na vlasti, u vlasti, pri vlasti, u opoziciji, zato sto nema pravu ekonomiju, nista ne proizvodi, ima milion parazita na drzavoj sisi, 3 miliona nezaposlenih, 2 miliona nepismenih, zdravstvo jednog Lesotoa a skolstvo Burkine Faso, zato sto joj kulturom dominiraju neke narkomanke sa katuna, tatini sinovi i grupa od 40 ljudi koja glumi i rezira sve vec 40 godina, i koja dovodi svoju decu i unuke da ih zamene u neskrivenom nepotizmu.

Manje-vise.
 
Zato sto je siromasna, korumpirana, divlja, nepismena, sa lopovima na vlasti, u vlasti, pri vlasti, u opoziciji, zato sto nema pravu ekonomiju, nista ne proizvodi, ima milion parazita na drzavoj sisi, 3 miliona nezaposlenih, 2 miliona nepismenih, zdravstvo jednog Lesotoa a skolstvo Burkine Faso, zato sto joj kulturom dominiraju neke narkomanke sa katuna, tatini sinovi i grupa od 40 ljudi koja glumi i rezira sve vec 40 godina, i koja dovodi svoju decu i unuke da ih zamene u neskrivenom nepotizmu.

Manje-vise.

Imas toga u EU isto...
 
EU ce mozda i primiti Srbiju u svoje clanstvo ali pre toga Srbija mora biti ponizena maksimalno,zato sto se usudila da se suprotstavi najmocnijoj vojnoj sili na svetu.Recimo EU je Srbiji mogla protivpravno da otme Kosovo jos 2000-te ali su namerno mrcvarili Srbiju i terali je da gleda kako Kosovo polako postaje nezavisna drzava.Drugi razlog je Nemacka.Ona po svaku cenu zeli da izleci komplekse genocidnog naroda i da to prisije drugom.Usled ratova 90-tih Srbi su bili idealna meta za to.A trenutno nas tamo ne zele zato sto jos nismo ispunili glavnu naredbu bundestaga a to je da promenimo svest.Ta naredba je brutalnija i bezobraznija od samog otimanja Kosova,Jednom recju kada Srbija bude tolerantna prema Homoseksualizmu,pedofiliji,koriscenju lakih droga,kada bude priznala da je kao drzava genocidna i kada okrene ledja Rusiji potpuno onda ce biti pozeljna za EU.JA SE ISKRENO NADAM DA SE ULAZAK SRBIJE U EU NIKADA NECE DOGODITI.
 
da li politicka elita zeli srbiju ili ne ..pa gde je receno ili objavljen stav ....nigdje vec obrnuto makar je sve to deklarativno..

srbija ce u eu oce nece jer je smjestena gdje je isto kao i crna gora ..pa i bosna jednog dana se teritorij europe zaokruzi..sto je normalno ..pa da se putuje iz grcke do finske bez pasosa ..i granica

no da bi srbija usla treba da mnogo toga da izmjeni i doradi..
@nosferatu je nabrojio samo dio ..ocit..no druge su zemlje sve to imale i dio su resile ..neke vise neke sve a neke samo nesto..a usle pa se evropa opametila i ne brza vise..ali sve u svoje vreme

:bye:
 
A ako se pak sada mrstite na ovo sto sam napisao, mogu da ponudim i alternativu u vidu pesme u prozi:

Jutro je obasjalo siroke ulice i bulevare Londona, i frau Helga probudila se u svojoj hotelskoj sobi, sama, nadrndana, ruzna i namrstena. Ne sminkajuci se, ova korpulentna, plava slotija od zene nabila je 3 mek donalds hepi mila u usta, i obucena u siroke farmerke i rolku sa jelenom, sisla je, ulicama kojima se krecu samo crnci, arapi i kinezi, do Hajd Parka, gde je cekalo malo ali odabrano drustvo.

Na jednoj velikoj klupi sedeo je Jonathan, pegavi celavac sa monoklom, tankim brkovima i cilindrom, puseci tompus. Pored njega sedao je Ajk, narandzasti neokupani Holandjanin sa dredovima, u krilu svog decka crnca, a pored njih sedela je sasusena, nenasminkana Fransoaz i besno pusila, pored svog braon deteta.

"Damned Serbs..." konacno progovori Jonathan "ne daju mi da spavam nocima. Oni su unistili 4 empires, i ako ne budemo careful, unistice i nasu!"

"Njihove zene zu tako lepe, und moralno frishke" rekla je Helga, besno "mrsave su i imaju zmizla za ztil. To je nedopustivo!". Frknula je kao Hitler u njegovim govorima.

"Plus, njihovi mufkarci nisu pedehi.. Da sam Shpkinja, ne bih mohala da imam djete sa Ahapinom, Chncem ili Kinezom, koji su sada vecina u Fhancuskoj jeh u njoj ne postoji ni jedan nohmalan muhkarac, i Fhancuske vise nema", procedila je Fransoaz otvarajuci novu paklicu.

"Gut za mene ali ouch za tebe", rekao je Ajk, smeskajuci se. "Ali nedopustivo je sto kod njih nema pedofilije, sto jedu zdravi kajmak und zdravu rakiju piju, ne vole Mek Donalds".

"A tek Tesla and Djokovic..." Procedi Jonathan. "Mora im se stati na put!"

"Mora!!!" povikase svi ostali u glas, spremajuci svoje paklene planove, dok je nevina Srbija brala sljive po brdovitom Balkanu.
 
Poslednja izmena:
Po vasem misljenju (iskreno), zasto EU ne zeli Srbiju?

Kako vi to tumacite?

Зато што ми не желимо у ЕУ.
Једини који желе у ЕУ су пар стотина политичара у власти....
А они не би нас...била једном изјава у новинама па је онда чудом нестала: "Срби могу у ЕУ једино ако се одрекну Светосавља."
 
da li politicka elita zeli srbiju ili ne ..pa gde je receno ili objavljen stav ....nigdje vec obrnuto makar je sve to deklarativno..

srbija ce u eu oce nece jer je smjestena gdje je isto kao i crna gora ..pa i bosna jednog dana se teritorij europe zaokruzi..sto je normalno ..pa da se putuje iz grcke do finske bez pasosa ..i granica

no da bi srbija usla treba da mnogo toga da izmjeni i doradi..
@nosferatu je nabrojio samo dio ..ocit..no druge su zemlje sve to imale i dio su resile ..neke vise neke sve a neke samo nesto..a usle pa se evropa opametila i ne brza vise..ali sve u svoje vreme

:bye:

Sto bi ulazio kad to mene ne interesuje... zato setaj..
 
da li politicka elita zeli srbiju ili ne ..pa gde je receno ili objavljen stav ....nigdje vec obrnuto makar je sve to deklarativno..

srbija ce u eu oce nece jer je smjestena gdje je isto kao i crna gora ..pa i bosna jednog dana se teritorij europe zaokruzi..sto je normalno ..pa da se putuje iz grcke do finske bez pasosa ..i granica

no da bi srbija usla treba da mnogo toga da izmjeni i doradi..
@nosferatu je nabrojio samo dio ..ocit..no druge su zemlje sve to imale i dio su resile ..neke vise neke sve a neke samo nesto..a usle pa se evropa opametila i ne brza vise..ali sve u svoje vreme

:bye:


Јао што си паметан.
 
EU ce mozda i primiti Srbiju u svoje clanstvo ali pre toga Srbija mora biti ponizena maksimalno,zato sto se usudila da se suprotstavi najmocnijoj vojnoj sili na svetu.Recimo EU je Srbiji mogla protivpravno da otme Kosovo jos 2000-te ali su namerno mrcvarili Srbiju i terali je da gleda kako Kosovo polako postaje nezavisna drzava.Drugi razlog je Nemacka.Ona po svaku cenu zeli da izleci komplekse genocidnog naroda i da to prisije drugom.Usled ratova 90-tih Srbi su bili idealna meta za to.A trenutno nas tamo ne zele zato sto jos nismo ispunili glavnu naredbu bundestaga a to je da promenimo svest.Ta naredba je brutalnija i bezobraznija od samog otimanja Kosova,Jednom recju kada Srbija bude tolerantna prema Homoseksualizmu,pedofiliji,koriscenju lakih droga,kada bude priznala da je kao drzava genocidna i kada okrene ledja Rusiji potpuno onda ce biti pozeljna za EU.JA SE ISKRENO NADAM DA SE ULAZAK SRBIJE U EU NIKADA NECE DOGODITI.

Da li misliš da bi Nemačka bila danas gde je sada ako bi se vodila politikom ajde da ih mrcvarimo zbog ovog onog i sl?Nemačka je sada gde je zato što je vodila ozbiljnu politiku za razliku od nas proteklih 20 godina.
 
Da li misliš da bi Nemačka bila danas gde je sada ako bi se vodila politikom ajde da ih mrcvarimo zbog ovog onog i sl?Nemačka je sada gde je zato što je vodila ozbiljnu politiku za razliku od nas proteklih 20 godina.

Pa ovo sto sam ja napisao i pokazuje da Nemacka vodi ozbiljnu politiku.A to mrcvarenje ima itekako razloga,da ostalima pokaze sta ih ceka ako ne budu poslusni.Znaci to se radi planski a ne iz nekakvog detinjastog inata.Nemacka je tu gde jeste danas zato sto nema kratko pamcenje kao Srbi.Ona tacno zna ko su joj prijatelji a ko neprijatelji,ko je vise a ko manje voli.
 
Pa ovo sto sam ja napisao i pokazuje da Nemacka vodi ozbiljnu politiku.A to mrcvarenje ima itekako razloga,da ostalima pokaze sta ih ceka ako ne budu poslusni.Znaci to se radi planski a ne iz nekakvog detinjastog inata.Nemacka je tu gde jeste danas zato sto nema kratko pamcenje kao Srbi.Ona tacno zna ko su joj prijatelji a ko neprijatelji,ko je vise a ko manje voli.
Nemačka ima živu proizvodjnu. Mi je nemamo, niti imamo jednu jedinu političku snagu sa programom kako da je oživi i pokrene.
Nemačka poštuje sebe, kao što sebe poštuju i svi ostali dok mi dozvoljavamo da nas gazi kako ko hoće.

Želimo li mi Srbi uopšte Srbiju ili ne? Hajde da je ukinemo - neka ovom državom upravljaju Nemci (pa to su i želeli, a mi im nismo dali), pa će da nam bude bolje. Odmah ćem u EU a tamo nas svi jeda čekaju.
 

Back
Top