Lincocin injekcije

laura-011

Početnik
Poruka
3
Cao,

Imam upalu sinusa i srednjeg uha. Za vikend sam bila privatno kod doktora (koji je postavio dijagnozu) i on mi je prepisao Lincocin injekcije i neke kapi za nos i uho. Sa kapima sam odmah pocela, a sa injekcijama tek sutra kad mi ih prepise moj doktor u Domu zdravlja. Ja nikad nisam primila injekciju (imam 23 godine) i nemam pojma kako to izgleda, da li boli, kako da se namestim, moram li da povedem nekog....Podelite samnom svoja iskustva da znam sta da ocekujem, mrzim iznenadjenja. Mama mi rece da li ce boleti zavisi od sastava pa mi kazite kakav je taj Lincocin?

Hvala vam unapred
 
bolje nemoj tako u napred da juris da panicis, naplasices se pa ces sebi napraviti problem
idi, pricaj sa sestrom, sve ce to proci nije nista strasno
inekcije bole i ebi ga, isplaci, iskukaj, cuti, trpi, smej se,... sta god ...ali cekaj kada se desi pa onda formiraj misljenje
jer da ti pisemo sad sta je i kako ko regovao pa da cujes lose price, dobre price, pa da se pogubis totalno, posto nisi nikad primala...ne ide...
 
E, pa da podelim sa vama iskustvo prve injekcije u zivotu. Otisla sam najpre kod doktora koji se slozio sa terapijom i posalje me u susednu prostoriju, tamo dam sestri nalog i kazem joj da nikad nisam primala injekcije i da sam zbunjena jer ne znam sta treba da radim. Ona neka cutljiva zena kaze da nije to nista i da se namestim i opustim i ja ostah da stojim, jel moze ovako, kaze moze. Bila sam u nekoj kratkoj suknjici, ona je malo pomeri i boooc. Tek kad me je uboda rekla mi je da ce boleti..i bolelo je bas, bas...
 
@laura-011
Cao,

Imam upalu sinusa i srednjeg uha. Za vikend sam bila privatno kod doktora (koji je postavio dijagnozu) i on mi je prepisao Lincocin injekcije i neke kapi za nos i uho. Sa kapima sam odmah pocela, a sa injekcijama tek sutra kad mi ih prepise moj doktor u Domu zdravlja. Ja nikad nisam primila injekciju (imam 23 godine) i nemam pojma kako to izgleda, da li boli, kako da se namestim, moram li da povedem nekog....Podelite samnom svoja iskustva da znam sta da ocekujem, mrzim iznenadjenja. Mama mi rece da li ce boleti zavisi od sastava pa mi kazite kakav je taj Lincocin?

Hvala vam unapred
Molim Vas da mi date kontakt tog dr kod kog ste isli privatno i dao Vam lincocin. Zelim da odem kod njega. Ja sa primila lincocin pre 20 god, glava me godinama nije zabolela.
 

Back
Top