Poništeno dugovanje za RTS, krećemo ispočetka :lol:

Radili su to već sa računom nekoliko puta, skidali kada cifra dođe do 15.000... nakon toga su slali one urnebesno smešne opomene pred tužbu...
Zašto ti onda nisu skinuli i tih 500?

tih 500 je za ovaj mesec...ne znam samo na osnovu čega bi mogli da tuže ikoga, gde je ugovor? :lol:

- - - - - - - - - -

19.000 je priznao sud kao optužni zahtev, očekuj poziv.

čekam, i pocepaću ga ako dođe :lol:
 
1g71.jpg
 
Mogu samo da ti naplate 12x500 = 6000,ostalo im je zastarilo.

Mogu da ti naplate SVE, ako se u zakonskom roku od 8 dana ne pozoveš na zastarelost.
Zakon služi da se primenjuje, ne možeš očekivati da će država sama da odustaje od tih para... sam se izbori za njih.

- - - - - - - - - -

nije ponisteno no zavedeno i satro salju poziv

meni su vec 3 puta tako skidali ali nijednom mi nije stigla tuzba

Stizale su ti opomene pred tužbu, a ti lepo idi u sud, traži listing i proveri da li postoji neka tužba protiv tebe koja čeka ročište.
 
Mogu da ti naplate SVE, ako se u zakonskom roku od 8 dana ne pozoveš na zastarelost.
Zakon služi da se primenjuje, ne možeš očekivati da će država sama da odustaje od tih para... sam se izbori za njih.

- - - - - - - - - -



Stizale su ti opomene pred tužbu, a ti lepo idi u sud, traži listing i proveri da li postoji neka tužba protiv tebe koja čeka ročište.

8 dana od dolaska opomene ili 8 dana od dolaska tuzbe?
 
8 dana od dolaska opomene ili 8 dana od dolaska tuzbe?

Od prijema poziva, u njemu ti lepo i piše da se žalba može uložiti u roku od 8 dana.
Iskoristi to, ako dođeš dotle... mada, isuviše je to masovno da bi uopšte dolazilo do poziva, ali nije zgoreg biti pravno potkovan u takvim stvarima.
Ove što larmaju 'štakojikuraconimeniimadanaplaćuju!!!' će sistem prve pojesti... tebi će nakon ulaganja žalbe samo staviti predmet na dno gomile.

Opomenu slobodno stavi u nusprostorije, pravna važnost joj je koliko i flajeru za novi frizerski salon... :D
 
ne slušajte ovog što radi u RTS-u, ja znam stotine ljudi koji duguju za RTS i nikakva tužba im nije ni stigla....nema osnova da se to naplati, vi niste dali saglasnost niti potpisom overili ugovor za to, posebno jer 75% Srbije ne plaća tu glupost

Šta reći, čovek zna stotine ljudi, i uredno ih je anketirao u vezi (ne)plaćanja pretplate...
 
Od prijema poziva, u njemu ti lepo i piše da se žalba može uložiti u roku od 8 dana.
Iskoristi to, ako dođeš dotle... mada, isuviše je to masovno da bi uopšte dolazilo do poziva, ali nije zgoreg biti pravno potkovan u takvim stvarima.
Ove što larmaju 'štakojikuraconimeniimadanaplaćuju!!!' će sistem prve pojesti... tebi će nakon ulaganja žalbe samo staviti predmet na dno gomile.

Opomenu slobodno stavi u nusprostorije. :D
I opet dok dodju do mene i to ce da im zastari. :hahaha: Za sada nista mi nije stizalo,a i moje domacinstvo se vodi na nepostojeceg lika,mom dedi je ime DJurdje,a racun stize na ima Djuro. :lol:
 
Možeš se samo uzdati u tu masovnost... ja Vučiću ništa ne verujem dok javno ne kaže da su svi dugovi vezani za RTS poništeni.
A to još nisam čuo.

Ne secam se vise ko je tacno rekao... mislim ministarka na energetiku... da dugovanja nece da budu oprostena cak i ako se pretplata kao takva ukine. Samo treba Vucic to da potvrdi.
 
I opet dok dodju do mene i to ce da im zastari. :hahaha: Za sada nista mi nije stizalo,a i moje domacinstvo se vodi na nepostojeceg lika,mom dedi je ime DJurdje,a racun stize na ima Djuro. :lol:

Takoe, čim vide da umeš sročiti i žalbu sa tobom se neće baktati, već će se okrenuti recimo ED-u koji im duguje 19000, i taj dug je priznao time što nije prosledio prigovor...

To sa imenom će ti samo nekim aneksom dodati u poziv i proglasiti nevažnim, jer se i inače sve vodi prema JMBG... štamparske greške su sastavni deo posla sekretarica, pa ih samo naknadno isprave, u to se nikada ne uzdaj kod suda.

- - - - - - - - - -

Ne secam se vise ko je tacno rekao... mislim ministarka na energetiku... da dugovanja nece da budu oprostena cak i ako se pretplata kao takva ukine. Samo treba Vucic to da potvrdi.

Što mu ja i rekoh iznad, ono što je već pokrenuto pred sudom će sada ići kroz sistem.
Poverovaću, a i to napola, tek kada Vučić i to kaže... i to na RTS-u. :D
 

Back
Top