Kad ustanem
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kad ustanem

Zainteresovan član giravaru (avatar)
    Učlanjen
    26.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Kad ustanem

...ovih dana, ne svaki dan, me probudi ne mogu da kazem vrtoglavica, nego neko ljuljanje, nestabilnost u glavi. Hocu da pomerim polozaj glave tamo, amo ne mogu, smeta to nesto..ali je blesav osecaj koji nervira. Pocnem polako da podizem glavu i nekako uspem da se ispravim da smanjim taj osecaj. Inace, spavam na ravnom i uvek na levoj strani obraza, zasto, zato ne znam ni ja.. Posle toga, pocnem da zevam,i zevam i zevam.....a oci kao u nadute zabe!!!! Citam o vrtoglavicama,vidim ima ih raznih,..ali koja je od njih.. Ja sam zakasnila sa Biro-om.tako da moram da cekam 6 meseci da bih mogla da overim knjizu za lekara. Dal imate neki savet, ili je neko sebe prepoznao u ovoj mojoj prici....pa napisite koju da ne pocnem da panicim, a tome sam bas sklona!!!!!!!!!!!!!!!!
    RASADNIK CVEĆA - https://sites.google.com/site/rasadhrizanteme/

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6154

Podrazumevano Re: Kad ustanem

nije bas dobro lezati na levoj strani gde srce pritiskas,jastuk ti nije odgovarajuci,radi vezbe za jacanje vrata,jedi malo nesto za cirkulaciju
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1705

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    nije bas dobro lezati na levoj strani gde srce pritiskas,jastuk ti nije odgovarajuci,radi vezbe za jacanje vrata,jedi malo nesto za cirkulaciju
    Da, da, ne valja stalno na istoj strani, pogotovo levoj.

Ističe se Arkadijanac (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    79

Citat Original postavio giravaru Pogledaj poruku
    ...ovih dana, ne svaki dan, me probudi ne mogu da kazem vrtoglavica, nego neko ljuljanje, nestabilnost u glavi. Hocu da pomerim polozaj glave tamo, amo ne mogu, smeta to nesto..ali je blesav osecaj koji nervira. Pocnem polako da podizem glavu i nekako uspem da se ispravim da smanjim taj osecaj. Inace, spavam na ravnom i uvek na levoj strani obraza, zasto, zato ne znam ni ja.. Posle toga, pocnem da zevam,i zevam i zevam.....a oci kao u nadute zabe!!!! Citam o vrtoglavicama,vidim ima ih raznih,..ali koja je od njih.. Ja sam zakasnila sa Biro-om.tako da moram da cekam 6 meseci da bih mogla da overim knjizu za lekara. Dal imate neki savet, ili je neko sebe prepoznao u ovoj mojoj prici....pa napisite koju da ne pocnem da panicim, a tome sam bas sklona!!!!!!!!!!!!!!!!
    Drmni rakiju, domacu, naravno, kupovne se ne racunaju, mada moze i stomaklija.
    Omne ignotum pro magnifico

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1710

biro su odvojili od knjizice
    u bgu jos 2007 a polako su poceli i po drugim gradovima
    ne znam koji si grad ali prosetaj do zavoda pa pitaj jel mora preko biroa ili ne
    druga varijanta na birou imas pravo jednom da propustis termin pa pises opravdanje zasto, izjavu, napises nesto bla bla i onda te vrate, ja tako jednom uradila...

moguce da ti je nizak pritisak, moguce da ti fali nesto tipa gvozdje, vitamini, minerali, smanjnje crvenih krvnih zrnaca (necu bas sad da pisem anemija da te plasim, mozda je samo malo opao broj) u svakom slucaju dobro bi bilo krvnu sliku da odradis, zato idi vidi sa tom birokratijom sta moze da se uradi....

ako ne mozes nista sa drzavnim, idi kod privatnika nije skupo da odradis broj crvenih krvnih zrnaca i gvozdje, te dve stavke nece te kostati mnogo
    i meri pritisak ujutru i kasnije u toku dana, par dana
    Life is so much funnier when you have a dirty mind

Buduća legenda Rayela (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    979

Citat Original postavio giravaru Pogledaj poruku
    Pa to jeste vrsta vrtoglavice. I njih ima raznih pa je i taj tvoj osecaj neka vrsta vrtoglavice.

Ispitaj krv na gvozdje ( neko ti je to vec rekao), a moj je savet da pre nego sto ustanes jos u krevetu odradis nekoliko vezbi.

Iskusan firedragon9 (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1236

Izmedju ostalog mogu da budu cesto u pitanju i vratni prsljenovi, stupi u kontakt sa lekarom, pa po malo to i ispitaj...
    Kao sto znas, uzroci u principu mogu biti razni, a bitno je da budes i psihicki opustena.
    Nemoj nikad da odustanes od onoga sto volis, nije zivot ako se ne borish...

Veoma poznat
    Učlanjen
    31.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

uzmi visak i kreni po celoj sobi, pa ćeš videti gde da premestiš krevet

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor