Most kod Bariča

Петар

Iskusan
Banovan
Poruka
6.981
U skopu koridora 11,planira se izgradnja novog beogradskog mosta,preko Save u prigradskom naselju Barič,izjavio je Velimir Ilić.

Kako se navodi,most,kao i pristupne saobracajnice,biće nalik na one u centralnom gradskom jezgru,kod Ade Ciganlije.

Dragi sugradjani,vaše mišljenje?

Evo linka sa detaljima: http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:448305-Most-na-Adi-i-kod-Barica


edit
bez podebljavanja
 
Poslednja izmena od moderatora:
U skopu koridora 11,planira se izgradnja novog beogradskog mosta,preko Save u prigradskom naselju Barič,izjavio je Velimir Ilić.

Kako se navodi,most,kao i pristupne saobracajnice,biće nalik na one u centralnom gradskom jezgru,kod Ade Ciganlije.

Dragi sugradjani,vaše mišljenje?

Evo linka sa detaljima: http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:448305-Most-na-Adi-i-kod-Barica

Ne mogu ni da mislim, šokiran sam :eek:

Šta je umislila ta dementna džiberčina ?? Nabio pola familije i rodnog kraja u "svoje" ministarstvo, a sada bi po uzoru na Đilasa da se ugradi u cenu mosta. Što skuplji most - lakše se sakrije milionče, tri ili pet.
A ne može da bude lakše nego sa mostom koji košta neverovatnih pola milijarde evra ( 500 000 000e).

Donekle je imao smisla u gradu ( estetika) ali podizati ga u kukuruzima daleko od naselja je isto kao spaljivanje novca.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sam Ada most kosta 160 miliona evra. Jel "isti most" znaci most sirok 45 metara, sa 2 trake za sine, 6 traka za automobile i po pesacku stazu sa svake strane? Jel ce da bude takmicenje, ciji je pilon veci? :roll:
 
Sam Ada most kosta 160 miliona evra. Jel "isti most" znaci most sirok 45 metara, sa 2 trake za sine, 6 traka za automobile i po pesacku stazu sa svake strane? Jel ce da bude takmicenje, ciji je pilon veci? :roll:

Ocigledno da nisu precizirali da lic e biti identican,a sigurno da nece.
Što se traka za sine tice,to i nije lose,mozda tu uvedu neki BG:Voz,ko ce ga znati. :D
 
Treba nam most koji ce da povezuje N.Bg. sa Slavijom. Prirodno bi bilo povezati Bul. Dr. Djindjica i Nemanjinu.
Naravno i zavrsiti obilaznicu oko Bg.

Ionako pretrpanu Slaviju da pretvorimo u kolaps u svako doba dana? Prvo da srede Slaviju, kao sto je najavljeno (izmestanje pesaka ispod automobila i gsp-a), pa ako se to pokaze bas toliko dobro :think:
Ali svakako sam protiv da se bilo sta pravi preko zeleznicke stanice. Nije to muzej, ail je ipak zgrada stara 129 godina.
 

Back
Top