Gde kupiti odelo u Beogradu

iivan

Obećava
Poruka
92
Pozdrav,

Uskoro ce mi trebati odelo za svadbu i pitam se gde se mogu kupiti dobra odela u Beogradu, strukirana po mogucnosti. Znam za Zaru koje ima na nekoliko mesta, i za prodavnicu Hugo Boss u kojoj su odela skuplja. Drug mi jos preporucio jednu novu domacu marku Martini Vesto. Ali to je u principu to. Jel ima jos necega sto biste preporucili u Beogradu? Hvala unapred. Nesto ovako bi bilo dobro doslo:

Bruno-Banani-Smoking-Schwarz-7928112.jpg
 
Nema se vremena ovog puta cave man. Hvala na potvrdi Petre, videcu da svratim tamo obavezno. U medjuvremenu sam saznao za jos jedno super mesto, prodavnica XYZ u TC Usce - poznate marke i verovatno i cene po meri, ali moracu da proverim.
 
Pozdrav,

Uskoro ce mi trebati odelo za svadbu i pitam se gde se mogu kupiti dobra odela u Beogradu, strukirana po mogucnosti. Znam za Zaru koje ima na nekoliko mesta, i za prodavnicu Hugo Boss u kojoj su odela skuplja. Drug mi jos preporucio jednu novu domacu marku Martini Vesto. Ali to je u principu to. Jel ima jos necega sto biste preporucili u Beogradu? Hvala unapred. Nesto ovako bi bilo dobro doslo:

Pogledajte prilog 299274
to si trebo da pitaš u pedefetu beograd, a ne ovde gde se skupljaju i ljudi koji nisu iz beograda...
 
jeste, u Evropi se masovno iskopavaju grobovi da bi secondhand mafija ubirala profit

Ne iskopavaju se grobovi nego se pokojnik skine kad ga kremiraju,kapiras sinak, kad se zvanicna ceremonija ispracaja zavrsi pokojnik se salje u depo gde cekaju da ih se nakupi odredjena kolicina pa pred paljenje onda ih poskidaju.Familija posle dobije pepeo kojis e zahvati sa gomile i kraj price.Garderoba se sakuplja i preprodaje.
 
Hvala na pomoci. Evo sad je gotovo / kupljeno je. Pa da podelim utiske:
- na bulevaru nema tuxedo-a
- u tri martini vesto prodavnice boska jakovljevica nema toga, ima samo par odela sa malo sljastavijim reverima
- u hugo boss-u je bio jedan sako beli sa crnim reverima i poveci za jedan broj, lep, oko 23000 na snizenju sada
- u pozoristu do septembra ne rade pa ne iznajmljuju kostime, tj. tuxedo-e i frakove. i imaju komplikovanu proceduru
- u cumicevom sokacetu ima samo zenskih kreatora u designers centru. nista od odela za muskarce
- u pal zileriju u makedonskoj nemaju brojeve i cene su preko 100k
- u zari u knez mihajlovoj nista od tuxedo-a
- u beko/rannco (neki nas ranko se registrovao uitaliji kao rancco) ima nesto kao tuxedo ali sa cudnim reverom
- u xyz u uscu nema niceg osim par sakoa koji imaju opet cene preko 50k ili odela preko 100k
- u massimo dutti-ju u uscu samo odela ima, nemaju tuxedo i
- KONACNO u tc millenium pored jedne prodavnice cool odela, ima jednda u kojoj imaju smokinge i to i crne i bele i cene su oko 40k. tako da je problem tu bio resen i iskreno ne ocekujuci da se tu moze naci nesto.
Pozdrav
 
Gde kupiti odelo? kakvo je ovo zeniranje ovde?
muskarci nisu bozicne jekle za ukrasavanje darling.

Вама женама се не да удовољити-када идемо у тренеркама,онда смо сељаци,немамо стила,не идемо уз вас нацифране и шик. :lol:
Када се и ми дотерамо,пицнемо,опет не ваља,тада смо латетнтни хомићи,"женирамо" се....


Мислим,стварно! :mrgreen::cool:
 

Back
Top