Tema za rat!

Tipkaros

Aktivan član
Poruka
1.471
Naslov ove teme je takav zato sto ocekujem veeeeelike svadje na istoj. To je zato sto je tema ove teme ( :idea: )

Koje forumase bas ne volite? (nisam hteo da kazem "mrzite", neki bi me napali zbog toga :lol: )

Bilo bi dobro i kad bi napisali razloge zasto ih ne volite jer ce to jos vise da rasplamsa svadju. 8)

Evo, da pocnem ja:

Bustura - Zato sto izmislja price kako bi izazvao sazaljenje kod forumas(ic)a...dal to stvarno pali kod devojaka?

Don't_Break_The_Oath - Zato sto je narcisoidni egoista (ima li sta gore od toga?)

Jagodica - Zato sto je nadobudna piiiip, koju niko nije zadovoljio 200 godina pa dosla na nama da iskaljuje svoje seksualne frustracije

Jooooooooo(kolko "o" ima uopste?)ooooockey - Zato sto je alkos koji oce da se skine, pa se malo naljutio jer su mu se pokvarila kolica. :roll: A i preterano lupa gluposti i smara.

TOM@X - Zato sto se ponasa kao devojcica.

LPhoklica - A bila je fino dete... dok nije pocela previse da se ubacuje za svoje godine...

mmmmm, kako ce sad da me napadnu gore navedeni...

Ajde pipl, podelite sa nama: koji su vasi "najnemiliji"? :twisted:
 
Incognito - zato sto je beskurpulozni ego manijak, makijevelista, potomak Narcisa, postovalac Niche-a, i ljubitelj indijske kuhinje! :x

edit:
I kreten, idiot, moron, majmun (mada test rece da je lisac), nadobudan, cocky... Zato sto zatvara teme bez razmisljanja o njima, zato sto banuje TOMAX-a i slicne divne paramec... pardon, ljude... Zato sto je umislio da je neka vlast i izigrava forumskog pandura, zato sto je admin sto znaci da je prosao kvalifikacije te imam kompleks nize vrednosti glede velicine njegovog ekstremiteta falusoidnog oblika, zato sto je ruzan k'o lopov (ako je verovati temama), sto mrzi velikosrBstvo, sto nije patriJota, sto je evroslinavac...

Ok, valjda je to dosta...

edit2:
e da, i zato sto ga boli ona stvar sta o njemu misle ljudi koji ga ne poznaju...
 
dildo ,,,, čekaj da se setim ----hmmmmm ;;;;;; oooovaj ,,,pa ne znam ,,,,,,
recimo ne volim likove koji bilo kakvu raspravu shvataju ozbiljno ali preko tudjih postova ,,,,
i ne volim zajapurenost ,,,može blago peckanje -- ali da kontrareakcija ne bude u fazonu svadje ,,,,,

e da ... bajo idi ****** jedan džoint ,,pa da vidiš kako ćeš sve da ih voliš
i samo da znaš jokej otišo na letovanje i nemo ga diraš ...klinac je cool :evil:
 
avesic:
dildo ,,,, čekaj da se setim ----hmmmmm ;;;;;; oooovaj ,,,pa ne znam ,,,,,,
recimo ne volim likove koji bilo kakvu raspravu shvataju ozbiljno ali preko tudjih postova ,,,,
i ne volim zajapurenost ,,,može blago peckanje -- ali da kontrareakcija ne bude u fazonu svadje ,,,,,

e da ... bajo idi ****** jedan džoint ,,pa da vidiš kako ćeš sve da ih voliš
i samo da znaš jokej otišo na letovanje i nemo ga diraš ...klinac je cool :evil:

A sto ljudi ne odgovore na temu? Neces da im se "zameris"? I to te boli...
Ne intereseuju me osobine onih koje ne volis, vec koga ne volis i konkretno zasto bas njega.

Da da, dzokej je dobar... za konopce..
 
Kako se ja nisam setio da postavim ovakvu temu. Salu na stranu ne nerviraju me mnogo ljudi sa ovog foruma pa i kad se ne slazemo. Recimo da je Kellis dosta omrazena medju onima kojima posecuju Filozofiju, devojka je prosto promasila podforum na kome ce da bude moderator. Inace, ima mnogo vise ljudi cije misljenje cenim, nego sto ima onih koji me nerviraju.
 
Mene mnogo njih nervira, ali nikog ne mrzim(ne volim).
Ne mogu da mrzim/tj. ne volim/ nekog koga ni ne poznajem. Ali ima par daveza.
A najvise od svega me nerviraju ove teme tipa, koga najvise volite ili ne volite.
To tako sluzi za isticanje i hranjenje sujete pojedinih ljudi i za jos vece nerviranje. :x
 

Back
Top