cnac

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
,,,, tema otvorena povodom nečijeg profila --- a taj "neko" ako hoće nek ga stavi da ljudi vide -- ja nisam bila na sajmu erotike --- nisam našla društvo


dakle tema je o VIBRATORIMA --- mislim jel ga imate ,,,, ova tema je čežnja za mojim pokojnim koji više ne radi ---planiram da kupim jednog u boji kože --- frka mi malo za dimenzije :oops:
 
Nemam, s onim sam se samo slikala...
Voljela bih da imam jedan od 20-tak cm, u boji koze... I iskljucivo vibrator...
Svidjaju mi se one vibracije... Probala sam... :oops:
 
ma kuin ne radi se o d.rkanju nego dopuna u seksu ,,,, mislim --nikada nisam koristila kada sam bila sama --- :oops: (lažem) -- dobro de probala sam par puta -sama,,,,,, čisto da se uvežbam za pravi nastup
 
avesic:
ma kuin ne radi se o d.rkanju nego dopuna u seksu ,,,, mislim --nikada nisam koristila kada sam bila sama --- :oops: (lažem) -- dobro de probala sam par puta -sama,,,,,, čisto da se uvežbam za pravi nastup

nisam razmišljala o tome kao sex. pomagalu. Nama je dete još malo, sa nama u sobi, pa se savatavamo po kuhinjama, hodnicim, kupatilima, itd. Uzbuđenjima nikad kraja. Još da nosamo vibrator sa nama, previše je :lol:
 
me imao vibrator......znate onoooo, posle sexa devojka oce da se mazi, miluje, dodiruje.....a ja joj tutnem vibrator> i vuk sit i ovce na broju :wink:
al mi ga maznula....a posle me i ostavila/narawno vibrator nije vratila :evil:
 
hanibal77:
ja imam:
1.vibrator u boji koze sa sve venama
2.analni vibrator srebrne boje
3.elektricno jaje
4.cetiri kuglice
trenutno ne znam gde se nalaze :?

Auh, al' se Hani opremila... :wink: :D
Ja nemam :oops: nista od svega toga, ali sve nesto obilazim s muzem sexy shopove u cilju odabiranja neke igracke :) i nista jos nismo nasli, nikako da se odlucimo.
A bas bih volela da probam neki vibrator, :roll: uzasno me zanima. Nego zbunjuju me sve one funkcije, boje i velicine. :?
 
Gazdarica:
A, mogla si i mobom da ga uslikas... :lol:


P.S.. avesic, ne mozes vise da se pozivas na crnca iz mog profila... Promijenila sam sliku... :mrgreen:
ti si izgleda baš dobro provela na sajmu! I nisi videla to električno jaje?

E, izgleda da se i ti iznenadiš kad se ispraviš na stolici (glede sisa, mislim) :lol:
 

Back
Top