VLADAR SEDME KUCE

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
jel to maj '76?

Sve u Ovnu je mlado...
tako da uopste ne mora da znaci da ce biti stariji.
Ono sto je tebi bitno je da te "taj neko" ceo zivot osvaja, ti trazis viteza, ratnika koji "mase kopljem" i ne boji se.. hrabrost je uslov.

Jarac i SA u Lavu mogu da ukazu i na okolnosti. Na to recimo da je on poreklom iz Crne Gore ili Like, da ce te najpre biti odvojeni, zbog nekih "visih" okolnosti... Ti imas i strasti i zanosa, ako nadjes tipicnog Saturna u Lavu - dakle, starijeg tipa, mozda i poluimpotentnog, zasto bi bila radosna? Neka si Bik i 100 puta i neka on ima ne znam sta, i para i svega, i neka ti da iluziju jedne sigurnosti, al ti - sa VE-MA u Ovnu, a bicu slobodna da pretpostavim dalje, 120 Neptun i 120 Saturn, i mozda 180 Pluton, bices takodje (kao sto jesi) ponosna i hrabra da ipak odaberes onog koji mozda to sve i nema, ali sasvim sigurno te voli... onako...bas!
 
... i sve to je narocito izrazeno zbog toga jer ti si Bik, a Venera ti je vladar, pa ce ona da izabere... a kod tebe je vec izabrala, Marsa... a ne Saturna.

Hocu da ti kazem, da se neces udati za Saturna, starijeg, na polozaju (Lav) i td, vec za MARSA!
 
Hvala na odgovoru!!!
Nije maj 1976. nego april 1977.
Nisam razumela ono za Pluton (4. kuća Vaga) i Neptun (6. kuća Strelac).
U pravu si, jesam Bik, ali mi je najmanje bitan materijalni status partnera. Treba da me voli baš!!! U neograničenim količinama.
Taj Mars bi onda trebao da bude vezan za moj posao ili karijeru? Da ga "lovim" tamo?
 
Ehej,
ovo je već manje bitno, ali ukapirala sam šta si mislila pod 120 Neptun, 120 Saturn i 180 Pluton. To bi trebalo da se odnosi na aspekte sa VE-MA. :?: Ako si na to mislila, bila si u pravu skroz. :!:

Hm, ne znam da li ćeš ovo pročitati,a volela bih, ali trenutno zaista postoji jedan "Mars", zaista smo udaljeni kilometrima zbog "viših" okolnosti, nije doduše ni Crna Gora ni Lika, ali su planinski krajevi u pitanju.On stvarno nema ništa od onoga što bi Saturn mogao da ponudi (mislim na materijalno). I jeste ga Venera odabrala, mislim ja sam bila ta koja je prva pokazala inicijativu. :wink: On jeste vitez u pravom smislu te reči, ali ne verujem da bih bila spremna na zajednički život. Nisam baš toliko hrabra. :cry: Mada bih volela da jesam.

Po mom ukusu tj. kad racionalno razmislim, ništa ne fali onom Saturnu (koji za sada ne postoji ni u kakvom obliku u mom životu) osim moguće poluimpotentnosti. Mislim da bih odlepila. :oops:

U svakom slučaju, nadam se da ćeš pročiati ovo.

Veliki pozdrav od
neznalice
 
meni pocinje u ovnu pa se nastavlja na bika..
24 16 ovna i traje do 21 40 bika

mars je u blizancima u 8, a venera u blizancima u 9


aspekte sam vec pisla 13.10h bgd 1.7.1979.

eto dobih ja celu prognozu za dz ;)
 
evo josh jedna.

ovo je bojanovo

7. kuca pocinje krajem strelca i ostatak je u jarcu

...28 26 strelca i 17 22 jarca

merkur je u skorpiji u 6 kuci
jupiter je u lavu u 3 kuci
 
tnx gurmanci :P 8) :D
malo sam razocarana,ali prezivecu :? ...nikad to ne bih pomislila za sebe...ko zna mozda astrologija pokusava da mi kaze nesto sto nisam otkrila ni da sam u stanju...a i taman resih da se nikad ne udajem :?
 

Back
Top