Novi kapiten Crvene Zvezde
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Novi kapiten Crvene Zvezde

Obećava malena_nbg (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Novi kapiten Crvene Zvezde

Cula sam da ukoliko Jeretin ode sledece sezone postoji mogucnost da novi kapiten bude Vuk Radivojevic. Da li je iko cuo za to, i da li neko moze da potvrdi?

Primećen član shalle87 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Pa meni pre deluje da ce kapiten biti Vlada Dragojlovic nego on ali videcemo. Ono sto je najbitnije je da je u zvezdu dosao Vukashin Mandic , krilo iz Borca (23,202). To je isti igrac koji je predprosle sezone bio medju najboljim igracima FMP Zeleznika ali posto je imao tesku povredu sutnuli su ga. Posle je igrao za Borac u prosloj sezoni i sad dosao u zvezdu iako ga je trazila Cibona on je stigao umesto Lepog koji ide

Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Znas kako i ja mislim da bi Dragojlovic trebao da bude kapiten, ali sam videla neki intervju sa Radivojevicem... A i dosta ljudi mi je to reklo. Nisam znala da Lepojevic ide, cula sam za Bjelicu.. Jel ide jos neko?

Domaćin banegad (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

idu bjelica, jeretin, lepojevic, avodzobi i henderson. dosli su mandic, ljubotina.

Primećen član shalle87 (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

[quote="banegad2004"]idu bjelica, jeretin, lepojevic, avodzobi i henderson. dosli su mandic, ljubotina.[/quote

Dzi ostaje !! Pregovara sa zvezdom o produzenju ugovora jer je prezadovoljan pre svega sa zvezdom a onda i delijama !! Jeretin jos nije otisao , ako ne ode onda ce igrati u zvezdi jer je jos pod ugovorom . mandic je OK ali mislim da je Ljubotina jos jedna u seriji propalih investicija pocevsi od bjelice,avodzobija,visneskog,subotica,vitkovca... i katastrofa je sto ova poslednja dva ostaju u zvezdi . Ja bi sutnuo i njih i ceo strucni stab i forsirao igrace iz podmlatka kao sto je uradio partizan. Mi imamo mnogo extra igraca u mlafjim kategorijama i to mora da se iskoristi.Treba nam jedan exta igrac u timu ,vodja. To zvezda nema poslednjih par godina i to je razlog sto nema rezultata,pored lose selekcije igraca . Zika Andjelkovic treba da ode jer je sve ostalo samo na prici.ja sam veliki delija ali zvezda je u basketu krsh pocevsi od uprave,preko finansijske situacije do igraca i partizan ima 3 puta bolji tim. Treba mnogo da se radi u zvezdi da bi to opet bio tim koji je spreman da se bori za sam vrh. Toliko od mene caos

Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

to sve delimicno jeste tacno, mada se ne slazem u potpunosti za subotica i za vitkovca. A sto se tice tog "vodje" mislim da bi radivojevic stvarno bio idealan...

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Kakva imena vi pominjete, smešno... Jesam Grobar ali nisam zlonameran, dajte se u pamet i organizujte se, rasterajte lopove pa možda za 5 godina i budete "Evropska Zvezda". Ovi koje pominjete ne zaslužuju ni da nose dres Zvezde (možda jedino na atletskoj stazi, nikako na parketu), kamoli kapitensku traku. Jedini pravi vaš igrač u zadnjih 10 godina je Rakoč, a nemate nikog ko može da mu se približi

Učlanjen
    12.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

ja mislim da bi zvezda trebala da napravi ekipu koja ce ostati zajedno bar dve sezone... jel zna neko sta ce biti sa koprivicom? Nece se valjda i on vratiti?

Slične teme

1. Televizija Crvene Zvezde na satelitu
    Autor DanijelVR u forumu Satelitska televizija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 20.01.2007., 18:33
  2. Crvene Zvezde - Beograd, 1941
    Autor Travalian3 u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2006., 04:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor