Srpski narod

Cekaj, kada ti pljujes po svemu i svacemu, to je ok, zato sto ti imas ultimativno pljuvacko pravo, a kada drugi to radi, to je onda bolest? Kako zivis sam sa sobom onda?

da ne čitam - cvrle verovatno konta da je vera ono što je upropastilo srbe i srbiju. ajde da mi neko ko se smori da pročita kaže jesam li pogodio :lol:

Naravno da nisi, ti ni slucajno ne bi mogao nesto da nabodes, kamo li namerno.
 
sad, dal je gejm il je mazohizam nisam baš siguran ali činjenica je da recimo bedni žabari naprave srranje po ulicama kad skoči cena šećera a mi ćutimo kad nam kidaju teritoriju. ko da smo drogirani. ko da smo na bromazepamu.

Upravo iz razloga zato sto postoje šošoni koji misle da neko treba da cuti (poput tebe i ovoga sto je napravio ovu temu). Sve sto je lose, treba kritikovati, jebavati, smenjivati, terati u pichku materinu, a ne ucutkavati druge kada kazu da je nesto lose. Nema svetaca.
I ove sto kazu da drugi moraju da cute, da ne smeju nista da kritikuju, i njih sve u pichku materinu pa nek cute u Afganistanu, a kukaju kada im kidaju teritoriju.
 
Poslednja izmena:
Ovaj novi sa Jejla je poster boy evropejca koji je u srednjoškolskim danima balavio po evropskoj uniji, a glavna mu je kvalifikacija to što još uvek balavi. Da je toliki stručnjak, znao bi da skapira da od evropske unije nećemo dobiti ništa čak i da udjemo u nju. Al' dečko je moderan, ovo-ono. Mada možda je i skapirao, ali se vraća zbog značaja funkcije.

A to što je sa Jejla ne znači ništa, jer su američki fakulteti po nivou obrazovanja (kažem golog obrazovanja, ne i reputacije) ništa specijalno. Mnogo priče, malo sposobnosti. Da pogledaš ona njihova predavanja na netu, skapirao bi da tu ima par velikih intelektualaca, a ovo ostalo su popunjavali. Pa i Jeremić je došao sa Harvarda - pa nije uspeo da napravi čuda za državu (osim za samog sebe, a na dugoročnom planu to za nas opet ništa ne znači, jer je spoljna politika zapada prema Srbiji takva kakva jeste, i njegov dolazak na tu funkciju i onu kasniju ništa promenio nije). Zato naš narod "mrzi", jer zna da sabere dva i dva i shvati da smo mali, da zavisimo od svega drugog sem od sopstvenog radnog potencijala i nas samih, i da ovaj Jejlovac (kom pršti CV a za kog je pitanje da li će se u srpskoj džungli političke realnosti uopšte snaći) neće ništa specijalno promeniti, sem što će biti veliko ime i velika reputacija na velikom mestu.

Inače ne treba trpati Novaka Djokovića u isti koš sa njim. Nije tačno da Novaka mrze. Novaka svi vole, a ima neka šaka specijalaca što pričaju to o Monaku i porezu. Ovaj lik je nešto drugo. Ovog lika treba poštovati za to što je napravio u životu, za inteligenciju, uspeh, položaj, CV... ali treba biti ravnodušan prema njegovom budućem "postavljenju" i ne zanositi se nerealnim pričama. Treba shvatiti da tu okolnosti diktiraju tempo, a ne podatak da li si diplomirao na Jejlu ili na ekonomskom faksu u Srbiji.
 
Poslednja izmena:
prvo u srbiji nikad stvari nisu onakve kako izgledaju tako da treba stvari gledati malo sa više strana
a najbolje mi je kad kažu da treba da voliš novaka i navijaš jer je srbin
nije li to tek nivo razmišljanja panj
pljuvanje sad ako se nekome ne svidja njegova pojava, njegove izjave, njegov mentalitet, ponašanje njegove porodice pa i igra u krajnjem slučaju
pljuvanje je ako se zapitaš da li je tek tako mlada dizajnerka dobila posao na tenderu u najmutnijem preduzecu i koliko li je placen taj vrli rad
pljuvanje je ako ti nije normalno da diplomac jejla i uspešan biznismen treba nešto da petlja sns i srpske državne finansije da vodi
onda pljujem slatko
a ti daj psiho dijagnouzu
 
prvo u srbiji nikad stvari nisu onakve kako izgledaju tako da treba stvari gledati malo sa više strana
a najbolje mi je kad kažu da treba da voliš novaka i navijaš jer je srbin
nije li to tek nivo razmišljanja panj
pljuvanje sad ako se nekome ne svidja njegova pojava, njegove izjave, njegov mentalitet, ponašanje njegove porodice pa i igra u krajnjem slučaju
pljuvanje je ako se zapitaš da li je tek tako mlada dizajnerka dobila posao na tenderu u najmutnijem preduzecu i koliko li je placen taj vrli rad
pljuvanje je ako ti nije normalno da diplomac jejla i uspešan biznismen treba nešto da petlja sns i srpske državne finansije da vodi
onda pljujem slatko
a ti daj psiho dijagnouzu
Ne moras da ga volis,ali ne moras ni da ga mrzis.
Svi znaju da je u Srbiji lose,svi,od malog deteta do dede,ali svi znaju samo da seru,a niko ne zna kako da se to promeni.
Ako nekog kritikujes,logicno je da se upita i ko si ti i sta si ti? Sta si ti na polju karijere uradio i sta si zavrsio,sta si stekao? Nista,a opet kritikujes one koji su bolji od tebe.
 
Upravo iz razloga zato sto postoje šošoni koji misle da neko treba da cuti (poput tebe i ovoga sto je napravio ovu temu). Sve sto je lose, treba kritikovati, jebavati, smenjivati, terati u pichku materinu, a ne ucutkavati druge kada kazu da je nesto lose. Nema svetaca.
I ove sto kazu da drugi moraju da cute, da ne smeju nista da kritikuju, i njih sve u pichku materinu pa nek cute u Afganistanu, a kukaju kada im kidaju teritoriju.



pa nešto nisam primetio da skačeš po političarima, ti se uvatio popova ko da te pop zlostavljo u detinjstvu :lol:
 
sta pricate vi ovdje ... o pljuvanju djokovica eto pljunem ga :bljak: salim se ne znam ko je ... kad kazem ne znam ko je, mislim na cuo sam za njega, nista vise, ni dal je moralan ni dal je posten ni dal je dobar covjek da l je gej nista ... covjek udara loptu a kako je najbolji mogu samo zakljuciti da ima razvijenu fizicku inteligenciju ... neki najbolji teniser vau svaku mu cast .. da li zbog toga da ga worsipujem ? !? ?! ... e sada ti ne razlikujes pljuvanje Djokovica i pljuvanje kulta obozavanja Djokovica ... Djokovica obozavaju ljudi a zene mu nude sise da im crta grafite, a poznaju ga isto kao ja a mozda jos i manje ... profesinalni sport je samo u sluzbi novca, materijalizma, kapitalizma, sluzi jos za zaglupljivanja masa ... mazanje ociju ... dajte nam malo igara ... i kako da covjek ne bude ogorcen kada neko ko udara loptu bolje zamajava narod bolje prodje od onog poljoprivrednika koji daje buzasto svoju hranu (a hrana je nesto ne tako manje vazno kao sport) samo da bi im'o da prezivi ... :pop3:
jebbo takvu drzavu sve na kolac
 
sta pricate vi ovdje ... o pljuvanju djokovica eto pljunem ga :bljak: salim se ne znam ko je ... kad kazem ne znam ko je, mislim na cuo sam za njega, nista vise, ni dal je moralan ni dal je posten ni dal je dobar covjek da l je gej nista ... covjek udara loptu a kako je najbolji mogu samo zakljuciti da ima razvijenu fizicku inteligenciju ... neki najbolji teniser vau svaku mu cast .. da li zbog toga da ga worsipujem ? !? ?! ... e sada ti ne razlikujes pljuvanje Djokovica i pljuvanje kulta obozavanja Djokovica ... Djokovica obozavaju ljudi a zene mu nude sise da im crta grafite, a poznaju ga isto kao ja a mozda jos i manje ... profesinalni sport je samo u sluzbi novca, materijalizma, kapitalizma, sluzi jos za zaglupljivanja masa ... mazanje ociju ... dajte nam malo igara ... i kako da covjek ne bude ogorcen kada neko ko udara loptu bolje zamajava narod bolje prodje od onog poljoprivrednika koji daje buzasto svoju hranu (a hrana je nesto ne tako manje vazno kao sport) samo da bi im'o da prezivi ... :pop3:
jebbo takvu drzavu sve na kolac
Vidi se da se nikada nisi bavio ozbiljno nijednim sportom.
Evo ja se bavim streljastvom i sada sam jedan od najboljih strelaca u klubu i imam uvek taj pritisak sto se od mene dosta ocekuje,pa imam pritisak sto je dosta ljudi doslo to da gledaju i jos prave buku,pa tek cu da dobijem pritisak uskoro kad budu dali na mene 2000 eura da mi kupe novu opremu,posto je ova zrela za menjanje,da ne spominjem sutra pritisak sto ce da daju pare da me posalju negde da predstavljam klub na takmicenju.
E Djokovic ima mnogo veci pritisak,jer je to jos ozbiljnije, sada tu covek treba da bude fizicki jak da izdrzi dugo stajanje u mestu i polozaj u kom si,da izdrzi teret puske i da bude fizicki spreman,a najveci poduhvat je da budes mentalno jak da izdrzis pritisak,da savladas tremu,da odrzis mirno disanje i koncentraciju i da se ne slomis psihicki ako krenu stvari lose da se odvijaju. I u tenisu se zahteva slicno,ako ne i vise. Da moze svako da bude u formi,svi bi bili vrhunski sportisti.
 
Ko te bre šiša i tebe i njega i vaše cirkusko zabavljačke sposobnosti?

Za kolko si kadar da odereš bika?

Za koliko ošišaš ovcu?

Kolko si repe proizveo?

Stvarno ste vi cirkizanti zamislili da ste mnogo važni.
 
Vidi se da se nikada nisi bavio ozbiljno nijednim sportom.
Evo ja se bavim streljastvom i sada sam jedan od najboljih strelaca u klubu i imam uvek taj pritisak sto se od mene dosta ocekuje,pa imam pritisak sto je dosta ljudi doslo to da gledaju i jos prave buku,pa tek cu da dobijem pritisak uskoro kad budu dali na mene 2000 eura da mi kupe novu opremu,posto je ova zrela za menjanje,da ne spominjem sutra pritisak sto ce da daju pare da me posalju negde da predstavljam klub na takmicenju.
E Djokovic ima mnogo veci pritisak,jer je to jos ozbiljnije, sada tu covek treba da bude fizicki jak da izdrzi dugo stajanje u mestu i polozaj u kom si,da izdrzi teret puske i da bude fizicki spreman,a najveci poduhvat je da budes mentalno jak da izdrzis pritisak,da savladas tremu,da odrzis mirno disanje i koncentraciju i da se ne slomis psihicki ako krenu stvari lose da se odvijaju. I u tenisu se zahteva slicno,ako ne i vise. Da moze svako da bude u formi,svi bi bili vrhunski sportisti.

dobro i ... ? :lol:
nista ja nisam pricao o djokovicevom pritisku

e i ja sam se bavio streljastvom, ali nesto kratko, koliko god ti meni ne vjerovao ... uletio tamo uzeo onu vazdusnu ,onaj trener tamo dosao da mi nesto objasnjava i ja puf puf ... oborim rekord u streljani, to mi je on rekao ... i eto nisam nastavio nije mi se dalo, odustao pred neko takmicenje sto je trebalo biti u sarajevu ... da jesam, jel bi ja onda bio bolji covjek ?

kazem ti nema ovdje pljuvanja djokovica nego kao sto rekoh kulta obozavanja djokovica i davanja natprirodnih osobina ... kako se zove ta stilska figura :lol:
 
dobro i ... ? :lol:
nista ja nisam pricao o djokovicevom pritisku

e i ja sam se bavio streljastvom, ali nesto kratko, koliko god ti meni ne vjerovao ... uletio tamo uzeo onu vazdusnu ,onaj trener tamo dosao da mi nesto objasnjava i ja puf puf ... oborim rekord u streljani, to mi je on rekao ... i eto nisam nastavio nije mi se dalo, odustao pred neko takmicenje sto je trebalo biti u sarajevu ... da jesam, jel bi ja onda bio bolji covjek ?

kazem ti nema ovdje pljuvanja djokovica nego kao sto rekoh kulta obozavanja djokovica i davanja natprirodnih osobina ... kako se zove ta stilska figura :lol:

Ma ti si cudo. :worth:
Hocu da kazem da je covek ulozio trud,da poseduje mentalnu i fizicku snagu,da je uspesan u polju karijere i da nije **** od coveka sto bi mogao da bude svako koga ponesu uspeh i pare.
Uspesan biznismen,sportista,umetnik... zasluzuje postovanje. Samo u Srbiji postovanje imaju Ceca,Kimi (sto je skinuo traku ono fudbaleru),Arkan,likovi koji su nule,e tome se vecina divi.
 
Ma ti si cudo. :worth:
Hocu da kazem da je covek ulozio trud,da poseduje mentalnu i fizicku snagu,da je uspesan u polju karijere i da nije **** od coveka sto bi mogao da bude svako koga ponesu uspeh i pare.
Uspesan biznismen,sportista,umetnik... zasluzuje postovanje. Samo u Srbiji postovanje imaju Ceca,Kimi (sto je skinuo traku ono fudbaleru),Arkan,likovi koji su nule,e tome se vecina divi.



pa lako je uložiti trud mentalnu i fizičku snagu kad imaš kintu i roditelje da te od malih nogu finansiraju
 
Uspesan biznismen,sportista,umetnik... zasluzuje postovanje. Samo u Srbiji postovanje imaju Ceca,Kimi (sto je skinuo traku ono fudbaleru),Arkan,likovi koji su nule,e tome se vecina divi.

Ovo je apsolutno tačno. Ali reci mi nešto: šta ako se nekome jednostavno ne dopada ono što vidi? Npr.ja poštujem Djokovića, velike umetnike, ljude koji rade i stvaraju nešto. Ali ne dopada mi se konkretno ovaj dečko sa Jejla jer jednostavno ne volim ono što vidim. Deluje mi kao da je odrastao pod staklenim zvonom, tako i izgleda, kao da mu je sve u životu išlo glatko. Deluje mi suviše odnegovano i očuvano za takvu jednu džunglu kakvo je polje srpskih finansija. I je l' mene treba osudjivati zbog toga? Ja čak smatram da i ovi drugi što kritikuju mladog Jejlovca isto ovo instinktivno osećaju. Nije to mržnja, nego primenjeno pravo na analizu ličnosti koja će krojiti srpske finansije u narednom periodu.
 
Ovo je apsolutno tačno. Ali reci mi nešto: šta ako se nekome jednostavno ne dopada ono što vidi? Npr.ja poštujem Djokovića, velike umetnike, ljude koji rade i stvaraju nešto. Ali ne dopada mi se konkretno ovaj dečko sa Jejla jer jednostavno ne volim ono što vidim. Deluje mi kao da je odrastao pod staklenim zvonom, tako i izgleda, kao da mu je sve u životu išlo glatko. Deluje mi suviše odnegovano i očuvano za takvu jednu džunglu kakvo je polje srpskih finansija. I je l' mene treba osudjivati zbog toga? Ja čak smatram da i ovi drugi što kritikuju mladog Jejlovca isto ovo instinktivno osećaju. Nije to mržnja, nego primenjeno pravo na analizu ličnosti koja će krojiti srpske finansije u narednom periodu.

BU je na 500tom mestu,a Jejl je na 4 mestu u svetu. Nije isto zavrsiti fakultet u Kragujevcu,a nije isto zavrsiti ga u BG.
Covek je dobio americku stipendiju od 50k dolara godisnje,clan mense,odlican matematicar,clan nekog zajebanog bratstva u kojima je i Bus i jos ima 7 godina radnog iskustva u struci.
Biografija mu je impresivna.
 
Ma ti si cudo. :worth:
Hocu da kazem da je covek ulozio trud,da poseduje mentalnu i fizicku snagu,da je uspesan u polju karijere i da nije **** od coveka sto bi mogao da bude svako koga ponesu uspeh i pare.
Uspesan biznismen,sportista,umetnik... zasluzuje postovanje. Samo u Srbiji postovanje imaju Ceca,Kimi (sto je skinuo traku ono fudbaleru),Arkan,likovi koji su nule,e tome se vecina divi.

he he ma mocan sam ti ja ...
iskreno licno bih imao koristi od Djokovica da mi ode po cigare, nego sto imam od toga sto on igra tenis ... a i Srbija bi vise imala koristi da on recimo farba bankine pored puta nego sto igra tenis ... no dobro - Nole !!! :gace:

- - - - - - - - - -

Nole mi te volimo ti si nas izaslanik :lol:
 
To moj narod nije. Moj je narod onaj deo stanovnistva koji uci,radi,usavrsava se,razmislja normalno,ne bavi se kriminalom,koji se bori i ne zavidi drugima. Ostatak glupog naroda nije moj narod,niti ce ikada biti.

Glavni problem demokratije je sto svako ima pravo na misljenje. Ne moze jedan covek koji ima zavrsen najprestizniji fakultet na svetu da ima jednaku tezinu misljenja kao neki krezavi glupak.
Primer, Djovak je covek trenirao godinama,ulagao u sebe,drzao se odredjenog rezima zivota koji pola od tih pljuvaca ne bi mogao da izdrzi,ne bi mnogi mogli ni da izdrze taj psiholoski pritisak sto igras pred tolikom publikom i sl i sad neki majmun sto nista u zivotu nije radio uzme da pljuje coveka koji pomaze ovom narodu,promovise ga najbolje... Hoces da kazes da jedna nula od coveka ima pravo da pljuje jednog profesionalca koji se izgradio svojim radom i trudom,na posten nacin?



Konacno neko normalan. :worth:
A za ovo boldovano-fakultet nije uvek i obavezno merilo znanja POGOTVO KOD NAS gde se diplome dobijaju na vrlo interesantne nacine...cast izuzecima naravno...Ja evo nemam zavrsen nijedan fakultet pa sam +nacitaniji_inteligentniji pa ajd da ne preteramo od bar 70 ako ne 80-90 % ljudi koje znam...od kojih, neki imaju i zavrsen fax...i sta cemo sad?
 
Pa sto nisu tvoji prodali njivu i traktor na selu pa ulozili u tebe? Zar je zlocin imati pare da ulozis u dete?



pa nemam bate traktor a i nivu niko neće da kupi sve i da sam hteo da prodajem. i ko reče da je zločin, što si tup odjednom? ti ga glorifikuješ u nekoj nenormalnoj meri a ja ti kažem da je tenis specifičan sport u kome mož da budeš jebbeni mag ništa ti ne vredi ako nemaš pare. znači nije ko košarka fudbal i slično gde zavisiš isključivo i samo i jedino od svojih nogu.

a i opet kažem, čovek radi ono što voli i radi to zbog sebe. ne vidim gde je tu mesto bilo kakvim hvalospevima. pa svaki klinac koji igra basket na terenu kod škole ulaže isti napor kad svakodbevno skače pod košem, što ti oni nisu heroji?
 

Back
Top