Herkules na raskrsnici

Да можете да бирате који бисте пут изабрали?

  • Пут среће

  • Пут врлине


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa sad, kad je postavio sliku... ja tačno vidim šta ja, recimo, ne bih želio od žene.
Znajući istorijat ovog 'čovjeka' i opet željeti (upravo zbog toga) da mu se kao žena prodaš, odaje mnogo o karakteru same žene. Moto življenja je izgeda mi: "Do slave i para preko mrtvih." Slava joj i hvala.

PS
Ne sudim niti njega niti nju... to se zove lični izbor po nivou Svjesnosti.

Dugo je apstinirao,moralo je negde da pukne.
 
Razočaravajuće je što ti kao mator čovek, dosta stariji od mene, u ženi ne možeš videti ništa više od jarma i obaveze
pa bi hteo da budeš kao hju, prazni, bedni hju koji žene mora da kupuje
on je verovatno najdublji odnos ostvario sa sačuvanim dureksom iz mladosti u novčaniku
jadno je sve oko ove teme
 
Па признајем да нисам равнодушан пред тиме. Наишао сам на изузетну мисао изузетног (али као и све изузетно, на маргину склоњеног писца Стевана Јаковљевића)која гласи:

" За богатог човека младост никада не престаје."

Богат човек не мора следити пут , када је љубав у питању, који је намењен сиромашном пуку. Тј, пут : заљуби се, ожени се, натакни јарам брака на врат. Не, већ богати живе само у оном првом стадијуму "заљуби се" а када он убрзо прође, богати покрену нови стадијум и тако целог живота... до дубоке старости.

Попут рецимо овог млађаног милијардера ...

hju-hefner-i-kristal-haris.jpg


Признаћеш да је такав живот пријатнији од оног намењеног нама сиромасима?:neutral:

ози, да би те људи волели морали би да те открију.
енциклопедије су досадне ко и крштенице, празне су.
твоје знање није твоје, заволи живот и бићеш вољен...
 

Back
Top