NOVI MINISTAR FINANSIJA?

Српски пословни речник: У свијету - "Господин је веома образован" ; У Србији - "Он је педер".;)
Јејл? Лобања и кости? А препоручили нам га Амери? Све је и више него јасно, агонија се наставља..
 
Српски пословни речник: У свијету - "Господин је веома образован" ; У Србији - "Он је педер".;)
Јејл? Лобања и кости? А препоручили нам га Амери? Све је и више него јасно, агонија се наставља..

Hehehehe:D
Ti iz "lobanje i kosti" drmaju i menjaju svet. Cudno je da u clanku stoji da je i Klinton tamo studirao ( a on je jel sa Harvarda) jer bas
ti iz te "udruge" njega nazivaju " white trash", ali i sve ostalo sto nije iz njihove udruge sa tog univerziteta.
 
Hehehehe:D
Ti iz "lobanje i kosti" drmaju i menjaju svet. Cudno je da u clanku stoji da je i Klinton tamo studirao ( a on je jel sa Harvarda) jer bas
ti iz te "udruge" njega nazivaju " white trash", ali i sve ostalo sto nije iz njihove udruge sa tog univerziteta.

Оно што раде тамо деценијама, полако шире по свијету..
 
Bolje I taj od 29godina nego i dalje mladjan dinkic
Ma nisam sigurna.Decko je jos kao dete otisao,, genijalan matematicar, a u CV pise da je studirao pa nekakvu etiku ( moral je uvek dobar ;)´za Srbe ),
radi u kompaniji koja se proslavila tako sto je kriticne firme i drzave izvodila iz krize jer joj je jedini metod da sve otpusti i da je boli qrtz za gladne i zedne,
sto i ne bi bilo lose za Srbiju, ali zar je za to ppotreban neko sa tog cuvenog uiverzieta. Pa to znamo i mi gedze.
 
Ministar finansija u Srbiji treba da bude sirovina, koja ce bukvalno da se bije sa radnicima i penzosima kada mu dolaze ispred Vlade.

Srbi samo takvog postuju.

Znaci, bagra parazitska dodje ispred Vlade da trazi nesto, i ovaj izlece sa zahtevom da neradnici odaberu nekog ko ce da se bije sa njim golim rukama.

Tako treba sa Srbima.
 
Ministar finansija u Srbiji treba da bude sirovina, koja ce bukvalno da se bije sa radnicima i penzosima kada mu dolaze ispred Vlade.

Srbi samo takvog postuju.

Znaci, bagra parazitska dodje ispred Vlade da trazi nesto, i ovaj izlece sa zahtevom da neradnici odaberu nekog ko ce da se bije sa njim golim rukama.

Tako treba sa Srbima.

Da stavimo onog pandura sto olesio malu Tamaru?
 
Maloprije sjedim u kaficu sa djevojkom Ruskinjom (jbg, nebitno za pricu al sam moro da se proku.rcim) i za susjednim stolom drustvo neko prica o novom kandidatu za ministra. Jdan i drustva ga poznajee i kaze:"Pa on je oduvek hteo da bude predsednik!"
 
Maloprije sjedim u kaficu sa djevojkom Ruskinjom (jbg, nebitno za pricu al sam moro da se proku.rcim) i za susjednim stolom drustvo neko prica o novom kandidatu za ministra. Jdan i drustva ga poznajee i kaze:"Pa on je oduvek hteo da bude predsednik!"

To u Nisu ili u USA?:zcepanje:
Meni je zaista neponovljivo da uvek svako svakoga poznaje, nema veze da li je taj iz Novog Sada ili Kragujevca.
 
Ministar finansija u Srbiji treba da bude sirovina, koja ce bukvalno da se bije sa radnicima i penzosima kada mu dolaze ispred Vlade.

Srbi samo takvog postuju.

Znaci, bagra parazitska dodje ispred Vlade da trazi nesto, i ovaj izlece sa zahtevom da neradnici odaberu nekog ko ce da se bije sa njim golim rukama.

Tako treba sa Srbima.
Kami, jesi čuo za Lazara Pačua?! to je ministar finansija iz Kraljevine Srbije... iz "zlatnog doba"...

elem, protestuju pred vladom radnici željeznice... tek sindikat formirali... i primi Laza predsjednika sindikata... kaže, šta je, što protestujete?! Kaže predsjednik sindikata: gospodine ministre nismo dobili plate 6 mjeseci... pita njega Laza kolika je tvoja plata... kaže on npr. 1000 dinara... izvadi Laza 6 hiljada dinara i kaže mu: na, i sklanjaj taj narod sa ulice... :)
 
Kami, jesi čuo za Lazara Pačua?! to je ministar finansija iz Kraljevine Srbije... iz "zlatnog doba"...

elem, protestuju pred vladom radnici željeznice... tek sindikat formirali... i primi Laza predsjednika sindikata... kaže, šta je, što protestujete?! Kaže predsjednik sindikata: gospodine ministre nismo dobili plate 6 mjeseci... pita njega Laza kolika je tvoja plata... kaže on npr. 1000 dinara... izvadi Laza 6 hiljada dinara i kaže mu: na, i sklanjaj taj narod sa ulice... :)

Danasnji ministar finansija u Srbiji ozbiljno treba da prebija penzionere i radnike. Ako to sam radi, a ne preko posrednika, imace vise kredibiliteta.
 

U Nshu znaju po kaficima da je taj sa svojh 15 godina pricao da ce postati predsednik?
On je matematicar, ti i ne sede po kaficima niti imaju pretenzije na visoke politicke funkcije.
To je neka vrsta naucnika.

- - - - - - - - - -

Hahahahaha!
Pa ne valja ako je stranac - OK nije stranac, naš je, al ne valja što je Nišlija! Hahahahahahahahahahahahaaaaaa!
Da, ovo je sada frka:zcepanje:
Trebalo bi da po logici stvari da bude iz Knina ili barem sa Kosova, iz Novog Sada:D
 
Imali smo mi i jednog sa Harvarda(Jeremic) pa nam nista nije pomoglo naprotiv.Taj sa Harvarda je bio najgluplji ministar inostranih poslova kojeg je Srbija ikada imala.Bio je gori cak i od Svilanovica.Sta reci za ovog,upala mu je sekira u med.Moci ce i on malo da krade ili kraducka svejedno.
 
Ne znam zasto ne zaustave upis na ekonomskom kad od tolikog kadra ovde cekamo strucnjake iz inostranstva
a opet kako bi stranci dobili jeftinu radnu snagu u koju nisu ulozili ni paru:aha:

Karijera ovog mladog coveka dijametralno je suprotna.
Stranci su ulagali u njega ( konkretno USA= stipendija godisnja 50.000 US$), a on dolazi u Srbiju.

O cemu, kome ti pricas ovde?
 

Back
Top