zlatibor
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: zlatibor

srbijanka
    Guest

Podrazumevano zlatibor

Da li je neko bio na Zlatiboru leti i kakva su iskustva?Konkretno me interesuje program Cigote

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano

ja sam bila 2001. preko neke agencije i bilo nam je supeeeeer.
    leti je bilo toplo i isli smo na kupanje.
    a nocu je tako prijatno hladno da mozes da spavas bez ikakvih problema...
    obozavam zlatiborsku klopu,kajmak mmmhhhm,uvek se vratim sa 2 kg vise.i sa kanticom kajmaka
    a za cigotu ne znam nista.samo glasam za zlatibor :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Nisam nikada bila na Zlatiboru ljeti, ali sam bila prosle zime i nije bilo nimalo snijega, pa sam umjesto skijanja morala da smislim neke druge aktivnosti i zakljucila da ih stvarno ne fali. Obisla sam Kusturicino Etno selo, jahala konja, vozala se cijelim Zlatiborom u kociji, ima neki hotel sa bazenom, pa moze i da se pliva, naravno, tu je i nezaobilazna pijaca (ko ono pomenu 2 kg vise), obavezno kupi i kupinovo vino... Bila sam u hotelu Planum, gdje su prilicno povoljne cijene, a smjestaj sjajan pogotovu u apartmanu (potrazi u beogradskoj agenciji Panorama, ja sasm isla preko njih i imam samo rijeci hvale)... Uz to bila sam sa svojim vjerenikom, oboje smo prilicno od akcije, tako da smo se posteno nasetali, nadisali zdravog vazduha, kupili rekete za badbinton, frizbi... Mastovitom covjeku ne moze biti nezanimljivo ni u pustinji, a kamoli na divnom Zlatiboru... Zelim ti lijep odmor! :wink:

Zainteresovan član sara777 (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Ja sam bila na Zlatiboru mnogo puta i to uglavnom leti! Kada se zasitimo ove vrućine mi odemo tamo. Uvek bude lepo. Vazduh je fenomenalan, volela bi da ga konzerviram i ponesem kući :wink: ! Poslednji put smo bili u maju na nedelju dana. Ah!

Leto na Zlatiboru je prelepo! Ima puno ljudi i skroz je gužva u centru, ako ti zatreba gužva, a ako ne imaš prostora za šetnju koliko god voliš.

U samoj Čigoti nisam nikad bila. Ona je sama po sebi lepa, mislim, kao hotel. Tamo se nalazi zdravstveni centar (nažalost, tamo sam jedne noći hitno morala da idem..). Znam da oni imaju neke raznorazne programe za mršavljenje, ali otići na Zlatibor bez gore pomenutog kajmaka, a bogami i šunke, šteta je prava!

U svakom slučaju kako god da ideš, nećeš se pokajati!
    Eto, sada se meni ponovo ide!!!

srbijanka
    Guest

Podrazumevano

Puno hvala na svim odgovorima-moja konacna odluka za letovanje je ZLATIBOR

Aktivan član
    Učlanjen
    31.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Drago mi je sto si donijela odluku i znam da neces pogrijesiti. Zelim da ti bude dobro makar koliko je meni bilo zimus.

Slične teme

1. ZLATIBOR I ...
    Autor domacin_uzice u forumu Beograd
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 19.10.2007., 03:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •