Rugala se ruga, pa postala druuuga!
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Rugala se ruga, pa postala druuuga!

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Rugala se ruga, pa postala druuuga!

Da li ste primrtili da oni koji se rugaju drugima uvek zavrse tako sto to isto urade?!?

Moj najbolji drug me je uvek tovario kako 'postoji i nesto drugo osim sexa, nije to sve na svetu, znaci prvo drustvo i zezanje sa drustvom, pa tek onda sex ako ima vremena...'

i tako...

Ja sam tada bio sa devojkom 2-3 godine ali me je i dalje privlacila i uzbudjivala sexualno kao i na pocetku.

E sad ga je neka riba smotala, za rodjendam mu kupujem papuce, tako da on skoro ne postoji za okolinu. Znaci prvo sex, a tek onda ako ostane vremena za druzenje sa ortacima, onda moze i to...

Da li ste to primetili u svojoj okolini, da ne kazem na sebi, jer to necete primetiti.

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Rugala se ruga, pa postala druuuga!

kuku sta li me cheka orgije od jutra do mraka. kao to mislim necu. da primetim ponekad to mada mozda ne primetim ono najstrashnije

opaka ja i puna hormona i shecera.

Početnik
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Rugala se ruga, pa postala druuuga!

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Da li ste primrtili da oni koji se rugaju drugima uvek zavrse tako sto to isto urade?!?

Moj najbolji drug me je uvek tovario kako 'postoji i nesto drugo osim sexa, nije to sve na svetu, znaci prvo drustvo i zezanje sa drustvom, pa tek onda sex ako ima vremena...'

i tako...

Ja sam tada bio sa devojkom 2-3 godine ali me je i dalje privlacila i uzbudjivala sexualno kao i na pocetku.

E sad ga je neka riba smotala, za rodjendam mu kupujem papuce, tako da on skoro ne postoji za okolinu. Znaci prvo sex, a tek onda ako ostane vremena za druzenje sa ortacima, onda moze i to...

Da li ste to primetili u svojoj okolini, da ne kazem na sebi, jer to necete primetiti.
    Ne znam koliko se on rugao...mislim da mu je samo bilo krivo sto nema ono sto ti imas.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Pa obicno se rugaju ljudi kojima je krivo zato sto radis ili uzivas nesto u cemu oni ne mogu. I najcesce te kritikuju ljudi koji tvoje iskustvo nisu prosli. Tako da ne treba da se sekiras, nego samo treba da ga podsetis malo o tome.

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano

Ah daaa... Svi mi mislimo da smo tako jedinstveni i neponovljivi i svoji i stalno tražimo neke razlike a retko se suočavamo sa sličnostima.

Primećen član dzordzV76 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio majcheki
    Ah daaa... Svi mi mislimo da smo tako jedinstveni i neponovljivi i svoji i stalno tražimo neke razlike a retko se suočavamo sa sličnostima.
    Ako voliš druga, onda ti je drago što mu kupuješ papuče, jer da je on ostao pri staroj priči, to bi značilo da je nesrećan u vezi. Pusti ga da uživa, malo mu vadi mast, nemoj da se ljutiš, vraiće se on, daj vremenu poverenje i ono će ti se odužiti. :wink:

Iskusan majcheki (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    112

Podrazumevano

Citat Original postavio dzordzV76
    Citat Original postavio majcheki
    Ako voliš druga, onda ti je drago što mu kupuješ papuče, jer da je on ostao pri staroj priči, to bi značilo da je nesrećan u vezi. Pusti ga da uživa, malo mu vadi mast, nemoj da se ljutiš, vraiće se on, daj vremenu poverenje i ono će ti se odužiti. :wink:
    Hvala na savetu, ali mislim da ga ja nisam tražila, bar ne ovaj put

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ko se smeje ljubavi u lice, ljubav mu opali samar. - Stara kineska poslovica.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

opet neki samari..a posle ja pozivam na nasilje

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Devilishgirl
    opet neki samari..a posle ja pozivam na nasilje
    Ti samo grizes, to smo vec ustanovili

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Pa obicno se rugaju ljudi kojima je krivo zato sto radis ili uzivas nesto u cemu oni ne mogu. I najcesce te kritikuju ljudi koji tvoje iskustvo nisu prosli. Tako da ne treba da se sekiras, nego samo treba da ga podsetis malo o tome.
    Hehe cuj, svaki dan mu vadim mast, ali onda nastupaju 'objasnjenja' kao kako to nije isto...

Ma ne smeta meni nego sad ne smem ni ja nista da kazem... Ko zna sta cu ja sutra uraditi, hahah.

Slične teme

1. I arheologija postala politika....
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 26.06.2009., 01:10
  2. Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 05.09.2008., 23:01
  3. Hrvatska postala clanica SB u UN.....
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 22.05.2008., 10:10
  4. Da bi zena postala dijamant?
    Autor SibirskiTigar u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 02:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku