Dačića prozivali u Guči: Prodao si Kosovo

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Premijer Srbije Ivica Dačić posetio je Guču gde su ga brojni ljudi pozdravljali i razgovarali sa njim, ali neki su ga i napali dobacivajući da je prodao Kosovo.
Utisak dobrodošlice poremetila je rasprava između Dačića i trojice posetilaca, poreklom iz južne pokrajine, koji su uzvikivali “Prodao si Kosovo”!
Dačić je prišao grupi nezadovoljnih saboraša i posle nekoliko minuta razgovora situacija se smirila, a Ivica je jednog od njih čak i “zagrlio”.
- Zar mislite da ja mogu da izdam Kosovo, kad sam iz Prizrena? – upitao je on.
Šef obezbeđenja se našao uz premijera i pitao muškarce odakle su, na šta su odgovorili da su iz Kosovske Mitrovice.
- Pa dobro, kad ste već iz Kosovske Mitrovice, pokažite mi lične karte da ih vidim, rekao je šef ozbezbeđenja, a muškarci su izvadili kosovska lična dokumenta, na šta se obezbeđenje nasmejalo i udaljilo ih.

http://www.intermagazin.rs/dacica-prozivali-u-guci-prodao-si-kosovo/

nasmejali se...
 
Poslednja izmena od moderatora:
367811_guca090813ras-foto-emil-conkic102_ff.jpg


Kim-Jong-Il-06.jpg


367812_guca090813ras-foto-emil-conkic107_ff.jpg


article-1304872491368-0BF46B4900000578-974428_466x398.jpg


367809_guca090813ras-foto-emil-conkic099_f.jpg


kim-jong-il-looking-at-things-272.jpg


dacic-u-guci190810.jpg


north-korean-leader-kim-jong-il-front-left-and-his-son-kim-jong-un-r-talk-as-they-visit-mokran-video-company-779814813-187420.jpg
 
Poslednja izmena:
Premijer Srbije Ivica Dačić posetio je Guču gde su ga brojni ljudi pozdravljali i razgovarali sa njim, ali neki su ga i napali dobacivajući da je prodao Kosovo.
Utisak dobrodošlice poremetila je rasprava između Dačića i trojice posetilaca, poreklom iz južne pokrajine, koji su uzvikivali “Prodao si Kosovo”!
Dačić je prišao grupi nezadovoljnih saboraša i posle nekoliko minuta razgovora situacija se smirila, a Ivica je jednog od njih čak i “zagrlio”.
- Zar mislite da ja mogu da izdam Kosovo, kad sam iz Prizrena? – upitao je on.
Šef obezbeđenja se našao uz premijera i pitao muškarce odakle su, na šta su odgovorili da su iz Kosovske Mitrovice.
- Pa dobro, kad ste već iz Kosovske Mitrovice, pokažite mi lične karte da ih vidim, rekao je šef ozbezbeđenja, a muškarci su izvadili kosovska lična dokumenta, na šta se obezbeđenje nasmejalo i udaljilo ih.

http://www.intermagazin.rs/dacica-prozivali-u-guci-prodao-si-kosovo/

nasmejali se...pederčine propale


Ћути, још су и добро прошли. Да су (обезбеђење) били лоше воље, још су могли и да их испрепуцају...
 
"Zar mislite da ja mogu da izdam Kosovo, kad sam iz Prizrena?"

Овај то користи за шта год да му затреба...

- - - - - - - - - -

A koje dokumente da imaju?Srpske,pa da ih i Dačić i Tači leše od batina?Zbog takvih kao ti bih voleo da neki šiptari zavladaju Beogradom,pa kad dođeš ovamo sa njihovim nametnutim dokumentima da te nazovem izdajnikom.

Таквима би ударили границу на Дунаву...
 
Ni ja ne volim trubu, uopste, muzika koju ja slusam je totalno drugacija

Ali Guca je nesto nase, originalno

Verovatno su ti seljoberi i Ameri kada se obuku u retardirane kostime za noc vestica, ili mozda nisu (zato sto su Ameri) ?

Ne, Noc Vestica mi je smaracka stvar, jer sam ja asocijalna osoba, ali svakako nije seljacka.

Rekao sam sta je seljacko kod Amera, Dixie stajl.
 
Poslednja izmena:
Premijer Srbije Ivica Dačić posetio je Guču gde su ga brojni ljudi pozdravljali i razgovarali sa njim, ali neki su ga i napali dobacivajući da je prodao Kosovo.
Utisak dobrodošlice poremetila je rasprava između Dačića i trojice posetilaca, poreklom iz južne pokrajine, koji su uzvikivali “Prodao si Kosovo”!
Dačić je prišao grupi nezadovoljnih saboraša i posle nekoliko minuta razgovora situacija se smirila, a Ivica je jednog od njih čak i “zagrlio”.
- Zar mislite da ja mogu da izdam Kosovo, kad sam iz Prizrena? – upitao je on.
Šef obezbeđenja se našao uz premijera i pitao muškarce odakle su, na šta su odgovorili da su iz Kosovske Mitrovice.
- Pa dobro, kad ste već iz Kosovske Mitrovice, pokažite mi lične karte da ih vidim, rekao je šef ozbezbeđenja, a muškarci su izvadili kosovska lična dokumenta, na šta se obezbeđenje nasmejalo i udaljilo ih.

http://www.intermagazin.rs/dacica-prozivali-u-guci-prodao-si-kosovo/

nasmejali se...pederčine propale

Јок, гдје би он! Љигаво.
Могао је и јарана Тачија довести.
 
Poslednja izmena:
Šef obezbeđenja se našao uz premijera i pitao muškarce odakle su, na šta su odgovorili da su iz Kosovske Mitrovice.
- Pa dobro, kad ste već iz Kosovske Mitrovice, pokažite mi lične karte da ih vidim, rekao je šef ozbezbeđenja, a muškarci su izvadili kosovska lična dokumenta, na šta se obezbeđenje nasmejalo i udaljilo ih.
Kakva bekend paralela. :worth:
 

Back
Top