ajde sad

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
sjetjash li se prvog dejta, ono kad su ti kolena klecala itd.

prvi pomisao kadsia je ugledao

kakva je muzika svirala

kakvo je bilo vreme

koje godishnje doba

miris njene kose

sta je imala na sebi (pre eventualnog skidanja)
 
pa jel se racuna kasmo se ljuljali u parku i kao cuvas ljuljasku pa ode negde a ja kao samo za nju cuvam i nedam nikom i kad dodje ja je kao gotivim jer sam joj sacuvo ljuljasku da se zajedno ljuljamo:heart:
 
pa jel se racuna kasmo se ljuljali u parku i kao cuvas ljuljasku pa ode negde a ja kao samo za nju cuvam i nedam nikom i kad dodje ja je kao gotivim jer sam joj sacuvo ljuljasku da se zajedno ljuljamo:heart:

jok

rachuna se od momenta kad ti je djoko u gatjama provirivao iznad lastisha:)

i kad si bio svjesan katastrofe koju mozhe napraFiti
 
odgovori na pitanja ako nije teshko

:)

Mislis na prvi prvi sastanak u zivotu ili poslednja veza?

Ajmo za prvi prvi.

Sta sam mislio? Dobro je, izgleda srecno i vise nervozna od mene.
Nije bilo muzike.
Lep kraj leta.
Nisam joj mirisao kosu na prvom sastanku, mislim da ne ide bas.
Farmerke i majicicu bez rukava (crna valjda).
 
Mislis na prvi prvi sastanak u zivotu ili poslednja veza?

Ajmo za prvi prvi.

Sta sam mislio? Dobro je, izgleda srecno i vise nervozna od mene.
Nije bilo muzike.
Lep kraj leta.
Nisam joj mirisao kosu na prvom sastanku, mislim da ne ide bas.
Farmerke i majicicu bez rukava (crna valjda).

mogao si onako sasvim neprimjetno da shnifnesh kosu

al dobro

:)

- - - - - - - - - -

zar ti licim na nekog ko bi placo vaki fraer:mrgreen:

odgovori na pitanja:)
 
sjetjash li se prvog dejta, ono kad su ti kolena klecala itd.

prvi pomisao kadsia je ugledao

kakva je muzika svirala

kakvo je bilo vreme

koje godishnje doba

miris njene kose

sta je imala na sebi (pre eventualnog skidanja)

Moj prvi dejt u osnovnoj skoli je bio s jednom simpaticnom zenskom nakon sto sam joj ispunio leksikon za vrijeme velikog odmora. Ona me pozvala da izadjemo uvece. Melankolicna jesen u jeku, studeni vjetrovi s obliznjih Dinarskih planina su neobuzdano fijukali i nagovjestavali ostru zimu. Napravili smo dva kruga oko skole. Nakon toga mi je dala korpu putem ceduljice napisavsi da joj se svidja jedan drugi tip, valjda zato sto sam previse blebetao uslijed pretjerane plahovitosti. Na kraju, nisam bio nesto narocito ljubomoran, ljut ili razocaran tako da smo ostali u dobrim odnosima. Nakon desetak godina se desila strasna tragedija. Izvrsila je samoubistvo.
 
Зима, ладноћа, обоје у јакнама, код школе се смували, ја се био мало напио јер сам малчице имао трему, кад сам је видео она ћути гледа у земљу мислим снег, ја се убедачио реко сад ће цело зимско вече проћи у ћутњи и почнем неку тему и тако причали до школице, почели да се приближавамо једно другом, прво је почело додиривање носевима и касније сам је пољубио. Она ме загрлила и тако, после ишли држали се за ручице, она скакала по барицама и испрскала ми одећу и тако. Била је гадна не знам што сам са њом био у вези, касније одлепио за њом.

Ето то је мој први састанак који није био нити у кафићу него усред зиме и снега код школе.

А да, од музике је био оштар ветрић, колена су ми клецала због хладноће а она је мислила да сам се уссро што ме ето онако изнервирало реко куд сад да клецају мислиће да сам пиззда.
 
Poslednja izmena:
jok

rachuna se od momenta kad ti je djoko u gatjama provirivao iznad lastisha:)

i kad si bio svjesan katastrofe koju mozhe napraFiti
Joj , meni kad je naisla ona prava , noge mi nisu dodirivale zemlju . Grc me skoro uhvatio koliko sam se kezio .
Kita je bila skroz zbunita jer je shvatila da nema nista od brzog naskakivanja .
 
sjetjash li se prvog dejta, ono kad su ti kolena klecala itd.

prvi pomisao kadsia je ugledao

kakva je muzika svirala

kakvo je bilo vreme

koje godishnje doba

miris njene kose

sta je imala na sebi (pre eventualnog skidanja)

prvog dejta sa kojom? aktuelnom?

sećam se jako dobro :lol:

pokisli smo u bašti kafića, pa smo unutra ratovali ko će prvi da popusti...tj. ja napadao, ona se branila :lol:

ali džabe... čačkala je mečku
 
Poslednja izmena:
sjetjash li se prvog dejta, ono kad su ti kolena klecala itd.

prvi pomisao kadsia je ugledao

kakva je muzika svirala

kakvo je bilo vreme

koje godishnje doba

miris njene kose

sta je imala na sebi (pre eventualnog skidanja)

Za divno čudo, nisu mi kolena klecala. Vazda sam bio nešto napaljen i siguran u sebe u tim dejtovima, ali sam se trudio ipak da ne prolupetam mnogo brzo. Ne sećam se najtačnije, ali znam da je bilo bez veze na prvom dejtu. Bio je maj mesec i sve ostalo je nekako malo manje u memoriji. Znam samo da je ljubljenje bilo jako neiskusno, da su mi usne bile ispucale, ali su mi zubi bili čisti i uredni.
 
sjetjash li se prvog dejta, ono kad su ti kolena klecala itd.

prvi pomisao kadsia je ugledao

kakva je muzika svirala

kakvo je bilo vreme

koje godishnje doba

miris njene kose

sta je imala na sebi (pre eventualnog skidanja)

Nisu mi klecala kolena. Drugarice iz odeljenja mi rekle da me ta i ta iz tog i tog odeljenja večeras čeka na tom i tom mestu(gde smo visili kao klinci). Bila je lepa ali nisam ni provalio da postoji od niza nekih iluzornih "ribetina" oko mene. Pristao pošto većina drugara oko mene "imala ribu"...pa rekoh da ne zaostajem.
---------------------------------------------------------
Pomislio u šta sam ja gledao svo vreme kada nju nisam "skontao".
----------------------------------------------------------
----------------------------------------------------------
promenljivo
------------------------------------------------------------
kasno proleće(jun)
------------------------------------------------------------
nemam baš takvu memoriju
-----------------------------------------------------------------------
Onu college jaknu zeleno belu

Sećam se da sam brbljao gluposti 2 sata bez prestanka,čak i sport i politiku sam razglabao,a onda je počeo pljusak pravi letnji,mi zbrisali u ulaz a ona je onda počela da brblja...a ja samo gledao njene usne...i...nije bilo natrag više :D

Sećam se i da me keva olešila te večeri kad sam se vratio, zbog neke ocene ili neopravdanih za koje je saznala...i da sam dobio nedelju dana zabrane izlaska :lol: Ali dan je bio jedan od onih koje ne zaboravljaš...
 

Back
Top