Žena ga tukla, on je ubio i okačio sliku leša na Fejs

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Derek Medina iz Majamija je ubio suprugu koja ga je maltretirala i okačio fotografiju njenog leša na svoj Fejsbuk profil.


Ništa nije ukazivalo na tragediju: Derek Medina sa suprugom

- Verovatno ću otići u zatvor ili će me osuditi na smrtnu kaznu jer sam ubio svoju suprugu. Volim vas, nedostajaćete mi, čuvajte se, svi vi sa Fejsbuka… Uskoro ćete me videti u vestima. Žena me je tukla. Jednostavno više nisam mogao da podnosim njeno maltretiranje i zato sam uradio to što sam uradio. Nadam se da ćete me razumeti - napisao je Medina na svojoj stranici.

Fotografija mrtve Medinine supruge je povučena posle oštre reakcije javnosti, a komentari na Fejsu uglavnom su tipa: “šta????“

Policija je objavila da je Medina (31) ubio svoju suprugu posle svađe kojoj je prisustvovala i njihova maloletna ćerka. Jadno dete tom prilikom nije povređeno.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/335277/Zena-ga-tukla-on-je-ubio-i-okacio-sliku-lesa-na-Fejs
 
Јао замисли да овде тако колега окачи слику... "прегорела ми гибаницу 100 пута, ово јој је био 101 и задњи"

Ма дај, Србину и масно ћебе да сервираш био би задовољан.
Боље оно ''преварио сам је 100 пута, а она мене само једном и то јој је било задње''.
 
Ма дај, Србину и масно ћебе да сервираш био би задовољан.
Боље оно ''преварио сам је 100 пута, а она мене само једном и то јој је било задње''.

ahahhah al' ovo je stvarno istina na neki nachin :D

imam drugara jednog, u duzoj vezi, naravno varao kad je stigao gde je stigao i sa kim je stigao, jelte...

... i sazna on jednog dana da mu se devojka poljubila sa drugim likom (samo poljubila) i neshto mi prichamo...

... i on slozi skroz ozbiljnu facu, pogleda me onako namrgodjeno i kaze: brate, ne znam da li cu moci da joj oprostim :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top