Da li je ovaj covek u pravu???
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: Da li je ovaj covek u pravu???

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano Da li je ovaj covek u pravu???

Situacija je sledeca. Puna mi kuca gostiju i tako zezanje redom svako svakog... dodjem i ja na red i razvale me od zezanja... uglavnom oko devojaka... kako sam prestao da vodam devojke da sam presao na muskarce... sve u svemu bezvezno glupiranje izmisljanje prica koje nemaju veze s vezom. Medjutim pridje meni jedan caltov kolega i kaze: "Slusaj mali, ovo ovde je malo zezanje ali evo ti jedan ozbiljan savet. Sto se tice devojkaka, samo pucaj na najlepse i najbolje nemoj da dozvolis sebi da se povuces s nekom glupom, ruznom... jer ako te vide samo jedanput sa nekom takvom onda si ugasio za ceo zivot. Evo vidis ja sam se vodio tom parolom i vidis kako sam zavrsio...". Inace njegova zena ima izmedju 35-40 a stvarno je lepa da nemam reci, a te ljude znam jos pre desetak godina dakle kad je imala 25-30 i tada je za mene bila bomba. Doduse pre desetak godina ja sam imao desetak godina ali je stvarno zena prelepa. Sto se tice nje sam kao osobe... svaka njena recenica me odusevljava svaka njena dogodovstina je komedija... nemojte samo da pomislite da sam se nalozio na nju jer zaista apsolutno nikad mi nije palo nista na pamet u vezi nje (tipa kako bih je posedovao...) vec mi recite sta mislite o ovoj njegovoj "paroli" koju sam vam napisao gore.

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano

:shock: Glupost najgora... Diskriminacija potpuna... Retardiranost najveca...

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

i on se jos ovoliko primio na to...

Aktivan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Da, stvarno si se primio za dz. Postalo je standard da kada neko nesto uradi, pocinje da prosipa pamet o tome. On je nasao lepu i pametnu i sada ce da prica kako je to najbolje, samo tako treba i taj rad, cudi me sto ti nije dao i "savet" kako treba sa takvim devojkama... Mislim, nemoj sad da se palis na njega, nije on izmislio toplu vodu...

Inace, u vezi sa onim da si ga ugasio za ceo zivot, sta ce da kaze jedan moj drug koji svaki put kad se napije na nekoj zurci, smuva (bez uvrede prema bilo kome) najruzniju devojku u lokalu! Naravno da ga malo posle zezamo, ali prodje to i sta onda? Nista... proslo...

Ne valja kad covek stekne pogresne idole..

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ovo zvuci ko da ti je pokazao rupu na saksiji. Mislim, dal' iko sistematski trazi ruznog, glupog, debelog, nevaspitanog itd. partnera?
    Realno

Početnik
    Učlanjen
    09.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Budi sa onom koja ti se svidja jer cim ti se svidja znaci da je ona TEBI lepa,zgodna,pametna,u svakom slucaju ti znas najbolje sta ti se svidja na njoj a naravno da neces biti sa onom koja ti je gadna i glupa....Nije mi jasno samo ko je njega pitao za zdravlje...

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

Imam utisak da je on nešto popio pre nego što ti je to rekao... Nešto jako.

Početnik
    Učlanjen
    13.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E MALI....NEMOJ DA SE BRINES....!!!!!!!! Ja sam zaljubljena u skota koji je prosetao svakakve devojke....i meni se to svodja..a to da ces se unistiti za ceo zivot ako se smuvas sa devojkom koja je ruzna.....e brate to je da oprostis na izrazu SRANJE! Jer od 100 devoja samo ce 2-3 njih izgledati kao barbike a druge ce biti lepe, ali im telo nece biti lepo i obrnuto. Ako ces da gledas da li devojka ima lepu guzu, velike grudi i co.....onda brate....ti si jadan. Vazno je da si skroman u nalazenju devojaka i da se tebi ona svidja! A sta drugi pricaju.....just :wink: 8) forget it!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

...mozda je chovek samo hteo na uproshceni i retardirani nachin reci "ne propushtaj dobre prilike"
    "uzmi sve shto ti zivot nudi" hehe(:

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Podrazumevano

Mislim da je sustina bila u podizanju samopuozdanja (na neki nacin) i da je akcenat bio na tome da treba traziti devojku koja ce ti pruziti sve sto ti je potrebno i da se ne treba zadovoljavati devojkama koje nemaju neke (meni) vazne osobine u fazonu "ok je samo joj to fali" (npr ponasanje, pokreti, misljenja...). Jako je tesko objasniti ovako tekstom kako je izgledao taj nas razgovor ali mi se cini da tu ima itekako pametnih stvari.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.05.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ma covek je totalno u pravu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: Da li je ovaj covek u pravu???

Citat Original postavio Dovla
    "Slusaj mali, ovo ovde je malo zezanje ali evo ti jedan ozbiljan savet. Sto se tice devojkaka, samo pucaj na najlepse i najbolje nemoj da dozvolis sebi da se povuces s nekom glupom, ruznom... jer ako te vide samo jedanput sa nekom takvom onda si ugasio za ceo zivot. Evo vidis ja sam se vodio tom parolom i vidis kako sam zavrsio..."
    Ma u pravu je 99,6% ovih ostalih 00,04% je ako se zaljubish u 1 od gore (loshih) navedenih...
    Mislim znam po sebi radije cu biti sam nego d abi se moglo prichati da imam djevojq jer se ta pricha pamti a ako je losha vidimo se
    Zato kad je pricha dobra kad te neko vidi s 1,2,3,4 dobre cupi ima da pricha :"e ovaj lik je sam wrh ribe imao..."
    E sad naravno da ce ruzne i glupe da se bune ali jbg...

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano

Citat Original postavio Dovla
    Mislim da je sustina bila u podizanju samopuozdanja (na neki nacin) i da je akcenat bio na tome da treba traziti devojku koja ce ti pruziti sve sto ti je potrebno i da se ne treba zadovoljavati devojkama koje nemaju neke (meni) vazne osobine u fazonu "ok je samo joj to fali" (npr ponasanje, pokreti, misljenja...). Jako je tesko objasniti ovako tekstom kako je izgledao taj nas razgovor ali mi se cini da tu ima itekako pametnih stvari.
    E pa, onda nisi dobro predstavio razgovor... :wink:

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano

Onaj ko je zadovoljan svojom devojkom je nikada ne smatra ni ruznom ni glupom cak i ako ona to jeste Najbolje je gledati da i ti i ona budete happy )) i zadovoljni sobom a sve ostalo 10 ljudi 100 cudi )) Uopshte shto se tih stvari tiche meni je bitnije shta misli neko ko mi je stvarno prijatelj nego neko sa strane ko me jedva poznaje

Domaćin banegad (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

ruzne u logore, lepotice zavladajte svetom. rekao bih da je taj tvoj ortak bio malo ucirkan.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.04.2004.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Tinar
    :shock: Glupost najgora... Diskriminacija potpuna... Retardiranost najveca...

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Primećen član srebro (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Teško da je taj pacijent u pravu...Baš me briga kako izgleda,ako se meni stegne srce svaki put kada pomislim na nju... ops:

Početnik
    Učlanjen
    28.08.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano E

PA stvarno ne znam sta da ti kazem.PO meni to sto ti je rekao je poglupo jer ne znam da li svako zasluzuje najbolju i naj lepsu.

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ova tema je glupa

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Covek ima 100 posto pravo...kad kazu "Ako uzmesh lepi onda je ona glupa,a ako uzmesh neku ruznu ona je pametna,znash kolko me zabole dal je ona pametna il glupa,vazno je da je lepa!Svi oni koji se bune na poruku ovog choveku su ili glupi ili sami sebe podrazumevaju za ruzne.

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Ja sam i ruzna i glupa, imas problem sa tim?

Ističe se love_girl (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2004.
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Ma dajte,svako ima svoj ukus...nekome je neka devojka ruzna,a nekome lepa....isto tako neko nekoga smatra glupom ili lepom,sve je to stvar ukusa !

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Lepota je relativna stvar, to su konstatovali josh filozofi pre 2 soma i vishe godina... tako da ono oko toga ne vredi raspravljati.

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Ja sam i ruzna i glupa, imas problem sa tim?
    ruzna i glupa si kolko sama mislis da si... :wink:
    Da li bi pre uzela jabuku koja je namerana na jednoj strani,ali kosta 2 dinara manje nego onu jabuku kojoj ne fali nista?Naravno da tjes dati tih 2 dinara vishe i kupiti onu bolju jabuku,pa opet i da su dve namerane jabuke opet tjes uzeti onu koja je manje namerana.
    Think about it...

Slične teme

1. Koliko je ovaj čovek bio u pravu?
    Autor Slaven777 u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.10.2008., 14:38
  2. Jovan Krkobabić, ko je ovaj čovek?
    Autor delirium tremens u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 29.08.2008., 00:24
  3. Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 25.02.2008., 11:29