PTT?!

dr

Poznat
Poruka
9.753
Koliko puta vam se desilo da vam gospoda iz poste izgube posiljku?Tacnije pismo.Meni su do sad nestala u akciji 4 pisma za Crnu Goru,2 iz Crne Gore a izgleda da je sad nestalo pismo i na putu do NS.Stvarno gubim zivce sa tim likovima,jos mi mrtvi ladni kazu da postoji sansa da je pismo zalutalo ili su ga izgubili.Ima li jos baksuza kao ja?
 
Pa meni se nije desilo nikad, ali znam da kad sam ja bio mali deca, da mi je bilo zanimljivo da vadim iz tudjih sanducica pisma i da ih citam... :oops: Bio sam bas mali deca, pa mi se valjda oprasta.

Tako da mozda i nije do PTT-a. Kazi primaocu da malo baci oko na svoje sanduce, mozda se neki mali deca vrzmaju u blizini... :D
 
Ma ovo su pisma predata na posti i preporucena,znaci treba da ih predaju na ruke primaocu.Nisi valjda stvarno to radio?Pocecu da spijuniram decu iz komsiluka!
 
sunrise:
Mako:
Pa meni se nije desilo nikad, ali znam da kad sam ja bio mali deca, da mi je bilo zanimljivo da vadim iz tudjih sanducica pisma i da ih citam... :oops: Bio sam bas mali deca, pa mi se valjda oprasta.

Tako da mozda i nije do PTT-a. Kazi primaocu da malo baci oko na svoje sanduce, mozda se neki mali deca vrzmaju u blizini... :D
Jao crni Mako shto mi ovo neshto poznato... :oops:

:oops: :oops: :oops:
 
Meni se milion pisama izgubilo... I to bas neka znacajna... Od tad koristim DHL kad mi zatreba nesto vazno da posaljem... Jest' da me oderu, ali barem 100% stize na odrediste u roku od 48 sati!
 
Ako ti nije problem objasni mi kako to sa dhl funkcionise jer znam neke ljude koji bas nisu nesto bili zadovoljni.Gde odnesem posiljku,koliko otprilike kosta takav nacin prenosa...?
 
Imas sve informacije na www.dhl.co.yu

Cena generalno zavisi od velicine/tezine 'paketa' koji saljes, i gde ga saljes... Ja uglavnom komuniciram s' amerima, i u proseku me kosta od $20 do $50 za standardnu posiljku sa dokumentima...

Imas na www.dhl.com i kalkulator za cene (ne znam da li imas na www.dhl.co.yu )... Inace, DHL posiljku mozes poslati iz bilo koje vece poste, jer oni imaju tamo svoje ljude... A imas i njihove posebne lokale i sl.
 

Back
Top