Đilas: Roditelji su gurali dete! Tamarin otac: Đilase, što lažeš, tukli ste mi ćerku!

Starki

Obećava
Poruka
78
BEOGRAD - Gradonačelnik za incident krivi roditelje!

Dan nakon što je mala Tamara Džolić (10) zadobila udarac u nos na protestu stanovnika Resnika ispred Starog dvora, oglasio se gradonačelnik Dragan Đilas negirajući da je bilo ko iz obezbeđenja Starog dvora ili pripadnika MUP primenio silu tokom protesta.

- Deca su stajala na stepeništu, između ulaznih vrata i roditelja, sve vreme dobacujući. Roditelje sam čak zamolio da sklone decu i ne zloupotrebljavaju ih, što su oni odbili - pisalo je u saopštenju gradonačelnika Dragana Đilasa.

S druge strane, otac povređene devojčice Vujadin Džolić kaže za Kurir da je gradonačelnikova izjava gnusna laž i da je video da je čovek iz obezbeđenja udario njegovo dete.

http://www.kurir-info.rs/dilas-roditelji-su-gurali-dete-tamarin-otac-dilase-sto-lazes-tukli-ste-mi-cerku-clanak-929609

Ђилас је пукао.
 
Došlo je dotle da ću ja da branim Đilasa. Na šta to liči da se deca poturaju u prve redove političkih protesta, pri tome nasilnih? Sve bi te roditelje trebalo pokažnjavati. Dovlače decu da bi se natezali sa obezbeđenjem, a onda je neko drugi kriv kad dete zarši s razbijenim nosem. I onda još od toga prave paradu. Ciganija bre. To su Šiptari radili 80-ih.
 
Verujem Đilasu u ovom slučaju.
On nema nikakav motiv da naredi batinjanje deteta ( naprotiv) a znajući Resnikance - sigurno su se džiberisali pred Skupštinom. Uostalom, šta traže mala deca na političkom protestu?

zato sto ste takvi kakvi ste , zato vam tako i jeste.

Zasto da dete dobija batine zbog nesavesnih roditelja i maloumnih gorila.

Vi ste ljudi totalno otisli u aut.
S vama definitivno nisu cista posla.
Dozovite se pameti dok jos niste gadno najebali.

Tesko nogama pod ludom glavom.
 
Ne branim nikoga i briga me za Djilasa ALI... sta ce deca od 10 godina na protestima...?
koji su to roditelji i gde im je pamet..nekada se zaista pitam koliki je IQ mnogih..

A sta ako nisu imali gde sa njima?Sta ako su bili prinudjeni da ih vode sa sobom? I kako te nije sramota da opravdavas nasilje nad decom?
 
Ne branim nikoga i briga me za Djilasa ALI... sta ce deca od 10 godina na protestima...?
koji su to roditelji i gde im je pamet..nekada se zaista pitam koliki je IQ mnogih..

Detetu svakako ne treba slomiti nos zbog toga sto ga je otac doveo na protest;
Ako imas dete , razumeces o cemu pisem.

Za sve sto neko ima prema tvom maloletnom detetu , mora se obratiti tebi, zar ne....a ne da mu lomi nos na ulici
 
Da bre, udri decu glupavu sto su dosla sa roditeljima da se bune.

Ja pamtim kad je Djindjic vodio svog Luku na neke mitinge, pa Ceda koliko je u tom momentu imao, pa bilo je i drugih, a Djido je poznat po tome sto njegova "paravojska" voli da bije, nije ovo prvi put da je neki njegov gorila nekog prebio, ali polomiti nos desetogodisnjoj devojcici, ne pamtim. Taj Djido ima iza sebe dva braka i cetvoro dece, a zivi sam, eto toliko on brine o svojoj (osim sto daje pare ali ima pa mu se moze) a kako onda da ga boli za tudjom. Uostalom, prijavila se zena koja je videla udarac i rekla da bi cak i prepoznala "junacinu", pa se nadam da ce biti pozvana da svedoci.
 
Ne branim nikoga i briga me za Djilasa ALI... sta ce deca od 10 godina na protestima...?
koji su to roditelji i gde im je pamet..nekada se zaista pitam koliki je IQ mnogih..

Ипак га браниш.

Нормалан човек се извини, а овај твој ни то не може да уради.
 
Djilas je kriv sto mu u obezbedjenju rade krimosi i ludaci, ali i obezbedjenje tvog Vucka je isto takvo, kao i obezbedjenje ostalih olosa politickih.Oni su ekipa, slicnih karaktera ali razlicitog stepena obrazovanja.. Cuo sam da se donosi neki zakon po kome nemozes da budes u tim poslovima ako imas dosije.
Koga je prebilo Vuckovo obezbedjenje, imas li neki link? I zasto je moj, sto sam glasala za SNS? Onda ima mnogo nas koji smo "njegovi" i on "nas" a prvi put cujem da je Vucicevo obezbedjenje nekoga prebilo, narocito DETE,dakle, LINK, moze?
 
Koga je prebilo Vuckovo obezbedjenje, imas li neki link? I zasto je moj, sto sam glasala za SNS? Onda ima mnogo nas koji smo "njegovi" i on "nas" a prvi put cujem da je Vucicevo obezbedjenje nekoga prebilo, narocito DETE,dakle, LINK, moze?

Nemam link, ali znam da su olos i znam da se menjaju. Mozda je taj isti obezbedjivao tvog Vucka pre par meseci. Meni je retardirano koristiti ovaj slucaj da bi se napadao drug Djido umesto da se napadne sistem koji ovo generise.
 
Koliki nečovek treba da budeš da bi udario devojčicu od 10 godina u glavu?

tamara-tata-vujadin-dzonic-nos-protest-foto-marina-lopicic-1375946902-349919.jpg
 
"Gradonačelnik je pokušao da"sredi" stvar saopštenjem da tako nešto nisu mogli da urade njegovi ljudi, te da se devojčica sama povredila...Međutim novinarka Kurira je došla do svedočenja žene koja je bila na mestu protesta tik uz malu Tamaru, kada se incident desio.

Naravno, ona je svojom pričom i svedočenjem u potpunosti demantovala Đilasovo saopštenje, ističući da je videla i zapamtila čoveka u civilu koji je povredio malu Tamaru.

Ko je udario Tamaru, Đilas kaže da se sama povredila?
- Ma kakvi. To nije tačno. Obezbeđenje u civilu je povredilo...njegovi...50 ljudi je videlo- ističe uzbuđeno baka i nastavlja - Ja sam postavila nogu na vrata i onda sam videla da je Tamara krvava, tačno znam koji je ...kad sam videla da je dete povređeno spustila sam se dole....Ona je drhtala duša me je zabolela-ispričala je između ostalog baka koja je sa ostalim stanovnicima Resnika protestovala pred Skupštinom grada Beograda.

Šta je još rekla pogledajte na snimku, kojeg je u razgovoru za Kurir napravila naša novinarka."

 
Nemam link, ali znam da su olos i znam da se menjaju. Mozda je taj isti obezbedjivao tvog Vucka pre par meseci. Meni je retardirano koristiti ovaj slucaj da bi se napadao drug Djido umesto da se napadne sistem koji ovo generise.
Ostalo je proizvoljno tumacenje da bi se odbranilo neodbranjivo: Privanta "vojska" nasilnika Dragana Djilasa.
 
Ostalo je proizvoljno tumacenje da bi se odbranilo neodbranjivo: Privanta "vojska" nasilnika Dragana Djilasa.

Pa i tvoji imaju privatne vojske, u cemu je razlika? A da, ti radis za gospodara Vucica, nije bitno dete, bitno je shebati Djidu i oteti Beograd od njega. Velike su pare u pitanju.
 

Back
Top