BOŠNJACI NAPADNUTI KADA SU KRENULI NA BAJRAM NAMAZ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mingo IV

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.741
BOŠNJACI NAPADNUTI KADA SU KRENULI NA BAJRAM NAMAZ

Potpredsjednik NSRS najoštrije osudio napad u ZvornikuFOTO: AVAZPotpredsjednik NSRS najoštrije osudio napad u Zvorniku

Nezir-dardagan.gif



Potpredsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Ramiz Salkić (SDA) najoštrije je osudio jutrošnji napad na Bošnjake u Zvorniku, koji su mirno i dostojanstveno obilježavali jedan od najvećih muslimanskih praznika, Ramazanski bajram.

- Ovaj napad na Bošnjake u Zvorniku šalje veoma ružnu poruku javnosti u Bosni i Hercegovini i predstavlja direktan atak na mukotrpno stvarani ambijent povjerenja i pomirenjan u Podrinju – ističe Salkić.

Posebnu težinu ovom, kako je naveo, pogubnom činu grupa i pojedinaca daje činjenica da još ima onih koji nastoje usporiti uspostavljanje suživota u Zvorniku, u koji se poslije rata vratio značajan broj prognanih.

-Tražimo od nadležnih organa i institucija u Republici Srpskoj da najoštrije sankcionišu počinitelje bajramskog napada na vjernike Bošnjake u Zvorniku, te da učine sve da se spriječi eventualna eskalacija mogućih problema u ovom dijelu Bosne i Hercegovine - rekao je potpredsjednik Narodne skupštine RS.

http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u-minutu/potpredsjednik-nsrs-najostrije-osudio-napad-u-zvorniku
 
Normalno reagovanje, normalnog Srbina, a ne velikosrbina.
Jeste istina.

Nema velikih i malih Srba, kao ni ostalih naroda. Postoje samo normalni ljudi i budale.
Za razliku od drugih mene tudji postupci ne zanimaju, a pogotovu ako su divljacki to ne znaci da podrzavam isto takvo ponasanje i srozavanje mog naroda.
Mislim da se treba ugledati i teziti boljem, a ne losijem od sebe, a tamo gde postoji vladavina prava to se resava hapsenjem i robijom umesto "okom za oko i zubom za zub".
 
Nema velikih i malih Srba, kao ni ostalih naroda. Postoje samo normalni ljudi i budale.
Za razliku od drugih mene tudji postupci ne zanimaju, a pogotovu ako su divljacki to ne znaci da podrzavam isto takvo ponasanje i srozavanje mog naroda.
Mislim da se treba ugledati i teziti boljem, a ne losijem od sebe, a tamo gde postoji vladavina prava to se resava hapsenjem i robijom umesto "okom za oko i zubom za zub".

ima tu jedan mali detalj koji si zaboravio : srbima se ne zivi u srpskoj nego to rade zato sto su demokratske zemlje tako odlucile u ime demokratije.

srbi svojim putem sa srbijom, ostali svojim putem i ovakve stvari sigurno nece da se desavaju.
 
ima tu jedan mali detalj koji si zaboravio : srbima se ne zivi u srpskoj nego to rade zato sto su demokratske zemlje tako odlucile u ime demokratije.

srbi svojim putem sa srbijom, ostali svojim putem i ovakve stvari sigurno nece da se desavaju.

Nema tu velikih i malih detalja, tuci starijeg coveka jer je krenuo u crkvu ili dzamiju moze samo budala, a jos je gori onaj koji to podrzava.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top