Vukić: Vehabije nisu opasnost

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.378
Vukić: Vehabije nisu opasnost
Izvor: Beta

Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova nema informacije da su vehabije, uhapšene kod Aranđelovca, spremale atentat na prvog potredsednika Vlade Aleksandra Vučića.


18315302165203ba6b4bcac343091801_368x256.jpg


"Ja sam danas kontaktirao direktora Policije (Milorada Veljović) koji mi je rekao da MUP nema informacije o atentatu na prvog potpredsednika Vlade", rekao je državni sekretar u tom ministarstvu Vanja Vukić agenciji Beta.

U selu Bosuta su u četvrtak uhapšeni Goran Pavlović i Ismet Cicvara, protiv kojih je podneta i krivična prijava zbog nelegalnog posedovanja oružja. Oni su posle saslušanja pušteni da se brane sa slobode, a pojedini mediji su preneli da su oni spremali atentat na Vučića.

Vukić je istakao da su građani bezbedni i da nema razloga za strah od terorističkih napada u Srbiji koje bi mogli da izvedu pripadnici radikalnog islamističkog pokreta vehabija.

"U Upravi kriminalističke policije postoji služba koja se bavi borbom protiv terorizma koja prati sve pojave koje mogu dovesti do takvih slučajeva. U ovom trenutku je apsolutno nemoguće da se bilo šta dogodi na bilo kojem delu teritorije Republike Srbije", kazao je Vukić.

On je ukazao da je hapšenje u selu Bosuta primer dobre saradnje policije i Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i naglasio da je BIA rukovodila akcijom.

Pre skore dve godine, na teritoriji Sandžaka uhapšeno je 17 vehabija, uglavnom državljana Srbije, neposredno nakon što je vehabija Mevlid Jašarević, takođe državljanin Srbije, rođen u Novom Pazaru, automatskim oružjem pucao na Ambasadu SAD u Sarajevu, u BiH.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=08&nav_category=16&nav_id=740684

Ma vodi ih kuci ako su ti dobri.

A onaj sanduk municije i oruzje sto ste im nasli to nista a ?

Meni da su nasli to sto su njima verovatno bi spavao u samici na betonu narednih par godina u pritvoru a njima nista....
 
Vukić: Vehabije nisu opasnost
Izvor: Beta

Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova nema informacije da su vehabije, uhapšene kod Aranđelovca, spremale atentat na prvog potredsednika Vlade Aleksandra Vučića.


18315302165203ba6b4bcac343091801_368x256.jpg


"Ja sam danas kontaktirao direktora Policije (Milorada Veljović) koji mi je rekao da MUP nema informacije o atentatu na prvog potpredsednika Vlade", rekao je državni sekretar u tom ministarstvu Vanja Vukić agenciji Beta.

U selu Bosuta su u četvrtak uhapšeni Goran Pavlović i Ismet Cicvara, protiv kojih je podneta i krivična prijava zbog nelegalnog posedovanja oružja. Oni su posle saslušanja pušteni da se brane sa slobode, a pojedini mediji su preneli da su oni spremali atentat na Vučića.

Vukić je istakao da su građani bezbedni i da nema razloga za strah od terorističkih napada u Srbiji koje bi mogli da izvedu pripadnici radikalnog islamističkog pokreta vehabija.

"U Upravi kriminalističke policije postoji služba koja se bavi borbom protiv terorizma koja prati sve pojave koje mogu dovesti do takvih slučajeva. U ovom trenutku je apsolutno nemoguće da se bilo šta dogodi na bilo kojem delu teritorije Republike Srbije", kazao je Vukić.

On je ukazao da je hapšenje u selu Bosuta primer dobre saradnje policije i Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i naglasio da je BIA rukovodila akcijom.

Pre skore dve godine, na teritoriji Sandžaka uhapšeno je 17 vehabija, uglavnom državljana Srbije, neposredno nakon što je vehabija Mevlid Jašarević, takođe državljanin Srbije, rođen u Novom Pazaru, automatskim oružjem pucao na Ambasadu SAD u Sarajevu, u BiH.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=08&nav_category=16&nav_id=740684

Ma vodi ih kuci ako su ti dobri.

A onaj sanduk municije i oruzje sto ste im nasli to nista a ?

Meni da su nasli to sto su njima verovatno bi spavao u samici na betonu narednih par godina u pritvoru a njima nista....
Свиње су најинтелигентније уобичајене домаће животиње, па не бих да их вређам, али овај са слике је крме и то глупо.
 
Свиње су најинтелигентније уобичајене домаће животиње, па не бих да их вређам, али овај са слике је крме и то глупо.

:lol:.. баш је задриго.... има гроник.......

- - - - - - - - - -

Ipak ih sramota da potvrde pricu BIA-e u javnost, toliko je presmesna :hahaha:

:rotf:. испалили се на брзака.... исто као што је ЕУ неколико сати пре затварања бирачких места ЧЕСТИТАЛА ТОНИЈУ ПОБЕДУ.......
 
Vukić: Vehabije nisu opasnost
Izvor: Beta

Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova nema informacije da su vehabije, uhapšene kod Aranđelovca, spremale atentat na prvog potredsednika Vlade Aleksandra Vučića.


18315302165203ba6b4bcac343091801_368x256.jpg


"Ja sam danas kontaktirao direktora Policije (Milorada Veljović) koji mi je rekao da MUP nema informacije o atentatu na prvog potpredsednika Vlade", rekao je državni sekretar u tom ministarstvu Vanja Vukić agenciji Beta.

U selu Bosuta su u četvrtak uhapšeni Goran Pavlović i Ismet Cicvara, protiv kojih je podneta i krivična prijava zbog nelegalnog posedovanja oružja. Oni su posle saslušanja pušteni da se brane sa slobode, a pojedini mediji su preneli da su oni spremali atentat na Vučića.

Vukić je istakao da su građani bezbedni i da nema razloga za strah od terorističkih napada u Srbiji koje bi mogli da izvedu pripadnici radikalnog islamističkog pokreta vehabija.

"U Upravi kriminalističke policije postoji služba koja se bavi borbom protiv terorizma koja prati sve pojave koje mogu dovesti do takvih slučajeva. U ovom trenutku je apsolutno nemoguće da se bilo šta dogodi na bilo kojem delu teritorije Republike Srbije", kazao je Vukić.

On je ukazao da je hapšenje u selu Bosuta primer dobre saradnje policije i Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i naglasio da je BIA rukovodila akcijom.

Pre skore dve godine, na teritoriji Sandžaka uhapšeno je 17 vehabija, uglavnom državljana Srbije, neposredno nakon što je vehabija Mevlid Jašarević, takođe državljanin Srbije, rođen u Novom Pazaru, automatskim oružjem pucao na Ambasadu SAD u Sarajevu, u BiH.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=08&nav_category=16&nav_id=740684

Ma vodi ih kuci ako su ti dobri.

A onaj sanduk municije i oruzje sto ste im nasli to nista a ?

Meni da su nasli to sto su njima verovatno bi spavao u samici na betonu narednih par godina u pritvoru a njima nista....


VRUĆINA UDARA I VLAST
Dačićev saradnik kolabirao u SPS!
Autor: S. VOJINOVIĆ | 08.08.2013 - 08:15:00h |

5




Državni sekretar u MUP-u Srbije Vanja Vukić (35), zbog iscrpljenosti bio je u bolnici četiri dana! Vukiću je pozlilo prošlog petka na sednici Glavnog odbora SPS, a iz bolnice je izašao u ponedeljak, saznaje „Alo!“


647731-29.jpg

Iz bolnice se vratio pravo na posao: Vanja Vukić | Foto: FoNet

Kako saznajemo, najbliži saradnik Ivice Dačića svojim kolegama požalio se u petak po podne da mu nije dobro.


- Tokom sednice GO SPS u prostorijama stranke, Vukić se požlio da ga mu se vrti u glavi i da ga hvata nesvestica, da je malaksao i odjednom je počeo da se znoji, da drhti... Službenim automobilom hitno su ga odvezli do Urgentnog centra, gde su odmah urađene pretrage. Pritisak mu je varirao, ali uglavnom je bio vrlo visok. Lekari su se uplašili da ne dođe do komplikacija i predložili mu da ostane preko vikenda na ispitivanju, bio je i na infuziji... U ponedeljak su mu lekari stavili holter i otpustili su ga iz Kliničkog centra Srbije. Juče je ponovo bio kod lekara i rekli su da pritisak oscilira, da je u pitanju premor, stres, da je organizam iscrpljen i da mora da miruje neko vreme. Dobio je terapiju, mora da izmeni režim ishrane. Preporučeno mu je da se strogo drži saveta lekara, jer je on zbog istih problema i ranije odlazio kod lekara - objašnjava za „Alo!“ Vukićev partijski kolega.



U kratkoj izjavi za „Alo!“ Vukić nije bio raspoložen da govori o ovoj temi:
- Tačno je, kolabirao sam, bio sam u bolnici zbog umora. Sada se osećam bolje, pod terapijom sam, a najveći problem je visok pritisak, 180 sa 100. Nisam na bolovanju, evo zatekli ste me na radnom mestu, a zbog obaveza neću moći na odmor - rekao je Vukić.
 
Ovi iz SNS-a toliko su umisljeni u nekakav atentat na Vucica da je to smesno.Jos smesnije je kada kazu da to organizuju Siptari.Pa verujem da svaki Albanac posle Briselskog sporazuma u svojoj kuci ima uramljenu sliku Ace Vucica pored slike Adema Jasarija.Obojica su itekako zasluzna za Kosovo republiku.A biti ovakav glupak kao ovaj Vanja Vukic i reci da vehabije ne predstavljaju opasnost po Srbiju to moze samo neko ko ne poseduje ni elementarno znanje.
 
Ovi iz SNS-a toliko su umisljeni u nekakav atentat na Vucica da je to smesno.Jos smesnije je kada kazu da to organizuju Siptari.Pa verujem da svaki Albanac posle Briselskog sporazuma u svojoj kuci ima uramljenu sliku Ace Vucica pored slike Adema Jasarija.Obojica su itekako zasluzna za Kosovo republiku.A biti ovakav glupak kao ovaj Vanja Vukic i reci da vehabije ne predstavljaju opasnost po Srbiju to moze samo neko ko ne poseduje ni elementarno znanje.

Nedovoljno poznajemo vehabijski pokret ali bih rekao da ih ima vise struja. Jedna grupa je po karakteru slicna nasim zilotima. Zalaze sa za izvorni islam. Totalno su neporocni i ne lazu. Mislim da je to struja koju zdusno podrzava Saudijski rezim ,bliski USA saveznik. A ima i onih drugih sklonih terorizmu. Voleo bih da to iskomentarise neko ko je bolje upoznat. Citao sam pricu neke Beogradjanke koja je isla da planinari u neko selo kod Pazara gde su je ovi docekali kao sestru.Niko je nije ruzno pogledao.Cak je napisala da su veoma stidljivi i preposteni.
 

Back
Top