dve zwuchne,faazon dubli deck??

deejayo

Obećava
Poruka
77
pushtam muziku,i zanima me postho imam dj program za komp,traktor,i u opcijama ima da podrzhava 2 zwuchne kartice kako bi mogao da se odradi preview i savrshen prelaz(kao sa duplim deckom)e moje pitanje je dal je potrebno samo da se uzme josh jedna zwuchna kartica bezobzira koja je i tako da dobijem zheljeni efekat i moraju iste da budu marke da budu zwuchne kako bi funkcionisalo ....???? dal to tako funnkcionishe,oni koji se kapiraju shta ocu neka mi daju savet..!!
 
ovo je akcija,imam sad neku ESS 1969,i mislim da pazarim recimo onu najjeftiniju CMI 7.. OD 10evra,e i to lepo stavim,i pitanje glasi dal ce funkcionisati ,konkretno u programu traktor(dj prog. za pushtanje muzike), mogucnost preview-a znachi dok jedna pesma ide ja drugu chujem recimo na slushkama i odradim tako sawrshen prelaz..ee kao kod duplog dechka...ko zna zna ,e treba mi onaj ko kapira ono shto hocu samo da mi potwrdi da je to to i ok chupri finish!!!
 
Tesko da ces to izvesti,DJ STUDIO TRAKTOR ima te opcije(mislim na verziju 2.6,jer ga ja imam ,ali slabo radim u njemu),duple zvucne karte da bi ti mogao praviti prelaze ali po meni isto tako mozes da radis i sa tom jednom kartom.Jos nesto ako ti je program divljak(crack)nece videti tu 2-u kartu(mislim hoce ali slab zvuk),tako da se slazem da ce to biti skupa investicija,jer ako mislis uzimati kintu sa tim poslom treba ti dobra karta(1 ili 2)i naravno rutina,ali valjda znas sta radis. :)
 
Кулиража:
Ne znam cime se bavis, ali mi to izgleda kao malo skupa investicija.

Зашто би морала бити скупа инвестиција? Ако то тако ради ти звучнике повежеш на "праву" звучну картицу (дакле ону од пар десетина € минимум), а слушалице на обичну интегрисану зато што ти и не треба толико савршен звук да би урадио прелаз. Наравно ако ти је то професија узмеш и неку лошију звучну за слушалице... Баш ме интересује да ли је некоме ово успело!!!
 
Meni je to uspjelo, i nije nikakav problem da i njemu uspije... Naravno da u traktoru ima opcija za to. E samo, ja bih ti preporucio (jer si napisao da se bavish pushtanjem muzike, pretpostavljam u nekoj diskoteci) da u startu kupis neku dobru zvucnu karticu, jer ako kupish loshu kasnije cesh je 100% mijenjati. Mada dobra je i kakva bilo za vjezbu jer mixovanje bez slushalica je shit. Ne mozesh ti da osjetish kada treba umixovati ako to ne cujesh. Mada, preko traktora se ne moze tako dobro umixovati nehsto kao kad se povezesh na external mixer (traktor ima ovu opciju).
I to shto moze da se postigne u traktoru, nikako ne moze u winampu. 8)
 
Е ово ради и са једном картицом. Користим 24-битну Live! картицу (дакле ништа посебно). Ставио сам да излаз за слушалице иде преко оног другог излаза (иначе офарбан у црно, ако нешто значи) и сасвим лепо ради. Е јел неко зна где да укуцам serial?!! И да, ајде објасни како можеш да пустиш две пресме од једном у винампу и радиш све оно, изузев ако немаш гомилу додатака!!!!
 
Ne treba ti gomila dodataka .Moze da uradi sve sto ti treba i bez dodataka ako imas winamp 5.0 .Ako zelis da pustis dve pesme otvori dva winamp-a :wink: . Ako zelis da preslusas pesmu "van programa " nek ti se drugi winamp koristi drugom zvucnom. Winamp ima neuporedivo bolji i tacnije vreme automatskog miksa za sta ti opet nisu potrebni plug-inovi .Priznajem da pinch control i ostale zezalice iz traktora u osnovnom paketu ima samo winamp 5.0 , ali neki plug in nije na odmet . Ali kao sto sam rekao nemam nista protiv traktora ukusi su razliciti.
pozz
 

Back
Top