mobilni telefon i notebook
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: mobilni telefon i notebook

Početnik
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mobilni telefon i notebook

ne mogu nikako da povezem notebook (hp compaq nx500) preko IrDA i Sony Ericsson f500i na internet. Sve uradim kao sto je u uputstvu za povezivanje, ubacio sam i driver za modem f500i koji sam skinuo sa sonyericsson.com, ali svaki put kada ponovo prinesem telefon racunaru, instalira se novi modem Sony Ericsson Irda Modem #2, #3, itd, sa zutim trouglom. Pokrenem konekciju, ali posle kratkog vremena izbaci
    Opening port
    Error 692: There was a hardware failure in the modem (or other connecting device.

Sta dalje?

Aktivan član dvr (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: mobilni telefon i notebook

Citat Original postavio kmd
    ne mogu nikako da povezem notebook (hp compaq nx500) preko IrDA i Sony Ericsson f500i na internet. Sve uradim kao sto je u uputstvu za povezivanje, ubacio sam i driver za modem f500i koji sam skinuo sa sonyericsson.com, ali svaki put kada ponovo prinesem telefon racunaru, instalira se novi modem Sony Ericsson Irda Modem #2, #3, itd, sa zutim trouglom. Pokrenem konekciju, ali posle kratkog vremena izbaci
    Opening port
    Error 692: There was a hardware failure in the modem (or other connecting device.

Sta dalje?
    Jednostavno nije kompatibilno jedno s drugim,ali probaj sa nekim drugim fonom,mislim na Nokia 6600 ili tako nesto i radice 100%,a ako i to ne bude kupi bluetooth i NE SEKIRAJ SE!!

Slične teme

1. Mobilni telefon kao web cam?
    Autor Vidaq u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 20.08.2007., 22:39
  2. Sve za vas mobilni telefon
    Autor bmboy u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.09.2006., 03:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor