Muskarci i feministkinje

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Da li se muskarci plase feministkinja, i zasto, i imaju li iskrivljenu sliku o njima, i ako imaju iskrivljenu sliku, zasto je to tako?

Kakav je odnos muskaraca prema feministkinjama?
Kakva su vasa iskustva sa muskarcima (ako ste feministkinja) i sa feministkinjama (ako sebe ne smatrate feministkinjom ili ste muskarac)?
 
Femionistkinje su ok za izivljavanje i bestijalno trpanje.Nekako mi padaju sa uzitkom mada je retko koja iole cemu vredna i po izgledu i po gradji, uglavnom su to neke gaborke i matore fufe koje je vreme pregazilo pa su pune frustracija sto me od njih odbija.JBG nisam ja socijalna ustanova da se staram o mentolkama.
 
Da li se muskarci plase feministkinja, i zasto, i imaju li iskrivljenu sliku o njima, i ako imaju iskrivljenu sliku, zasto je to tako?

Kakav je odnos muskaraca prema feministkinjama?
Kakva su vasa iskustva sa muskarcima (ako ste feministkinja) i sa feministkinjama (ako sebe ne smatrate feministkinjom ili ste muskarac)?
Мушкарци, мислим - ''мушкарци'' који се плаше тих сподоба су пешкириТЈи и папучиТЈи (дакле особе са високим нивоом естрогена).

Сваки нормалан мушкарац третира феминисткиње на реалан начин, (свестан је њихове појаве и природе, да има посла са трагикомичним и неуравнотеженим појавама), како заиста заслужују
дакле - адекватан третман се састоји у подјебавању, вређању, ниподаштавању, зато што је то једини језик које оне разумеју,
пракса је показала да са њима нема нормалне, цивилизоване и културне комуникације, и пристојног понашања
значи - само оштро.

:twisted:
 
Da li se muskarci plase feministkinja, i zasto, i imaju li iskrivljenu sliku o njima, i ako imaju iskrivljenu sliku, zasto je to tako?

Kakav je odnos muskaraca prema feministkinjama?
Kakva su vasa iskustva sa muskarcima (ako ste feministkinja) i sa feministkinjama (ako sebe ne smatrate feministkinjom ili ste muskarac)?
muskarci koji bi mogli da me interesuju nemaju strah od mog feminizma
nemaju problem s tim
jedini sukobi su mi se u zivotu desaali s mojom babom ,i na forumu
 
Супруга Чедомира Антића.
Чак је написала и књигу ''Партизанке као грађанке''. :lol:



nije ona feministkinja, ona je pametna poslovna žena. našla je način da unovči komplekse i frustracije gabora

- - - - - - - - - -

nema..ne postoji...missim, cim se udala to nije prava feministkinja, zar ne?
a i ako nije gabor sto bi bila feministinja...jel tako? :rotf:



da .......
 


:D

- - - - - - - - - -

nije ona feministkinja, ona je pametna poslovna žena. našla je način da unovči komplekse i frustracije gabora

.......[/COLOR]
Уопште није габор...лепа и згодна плавуша. ;)
 
Da li se muskarci plase feministkinja, i zasto, i imaju li iskrivljenu sliku o njima, i ako imaju iskrivljenu sliku, zasto je to tako?

Kakav je odnos muskaraca prema feministkinjama?
Kakva su vasa iskustva sa muskarcima (ako ste feministkinja) i sa feministkinjama (ako sebe ne smatrate feministkinjom ili ste muskarac)?

Zavisi kakva vrsta feministkinja je u pitanju.

U stvari, jedina logicna definicija feministkinje po meni je zena sa jakom licnoscu,
 
Poslednja izmena:

Back
Top