Ali baba, 40 razbojnika!

ma ona je seljanka što je odgovorila,
a znala je da on (jadničak) to ne može da podnese
:D

jadnicak ne moze da podese, to stoji.
cifra na prvi pogled deluje velika, cifre sa 3 4 pre nule uvek deluju velike to je ko i sa dodinama sa 18 mislis da je neko sa 40 mator, kad si sam 40 vidis kolko ti je to razmisljanje tad glupo i smesno bilo.

zenu od 34 pitati za cifru je van pameti.

PS taj ko pita taj je nesiguran tako da je zajebo samog sebe ;)
 
Poslednja izmena:
pa jesteeee
al' ljubav, veridba, zajedno do kraja života i sve te kerefeke...
tako da ona mora znati da on ne može da podnese

e sad.. što je pit'o..
radoznalost je i mačku ubila...

ja sam mator :(

ona mora znati al se to proverava mnogo ranije ne tri dana pre svadbe.

ja sam sopstveno iskustvo vec negde spomenuo, u tinejdzerskoj dobi kad sam i ja bio malo nesiguran pitao sam, a uvek sam imao malo starije, i kad je i treca rekla da sam drugi, doslo mi iz dupeta u glavi a ta mala nesigurnost se posle izgubila. a danas, danas mi je to smesno i cifre su mi nebitne jos manje me interesuju ;)
 
Ja sam pitao, a i one su odgovarale. Cifre su bile..ihaaaaaj.
No, lako je za mene, je l tako, znate, ja sam seljak.
Na mestu neke žene da sam, valjda bih mislio kao što i većina piše ovde, ali ponekad bih zapitao sebe... zašto oni što ne pitaju...ne pitaju?
 
Ja sam pitao, a i one su odgovarale. Cifre su bile..ihaaaaaj.
No, lako je za mene, je l tako, znate, ja sam seljak.
Na mestu neke žene da sam, valjda bih mislio kao što i većina piše ovde, ali ponekad bih zapitao sebe... zašto oni što ne pitaju...ne pitaju?

oni sto nikad nisu pitali, plase se istine.

oni sto vise ne pitaju ko ja, ne pridaju takvoj cifri nikakvo znacenje vise.

a neki pak znaju da tu vecina njih nikad ne kazu pravu cifru.
 
Ja sam seljak, kako god okrenes.
Ako ja sa 34 sam bio sa njih 5, ocekujem isto i od nje, ok 2-7 plus minus, ali +35 mi ne ide bas.

Mozda sam ja konzervativan po tom pitanju, ali 35+ partnera, pitam se zasto?

Cisto sumnjam da su to bile ozbiljne veze, a za brak trazim osobu koja zeli ozbiljnu vezu.
Ne treba mi neko ko je hteo da se izivi u mladosti pa sa mnom da se smiri, jer nisam ni ja takav.

Ono sto dajem, to i trazim.
 
Ja sam seljak, kako god okrenes.
Ako ja sa 34 sam bio sa njih 5, ocekujem isto i od nje, ok 2-7 plus minus, ali +35 mi ne ide bas.

Mozda sam ja konzervativan po tom pitanju, ali 35+ partnera, pitam se zasto?

Cisto sumnjam da su to bile ozbiljne veze, a za brak trazim osobu koja zeli ozbiljnu vezu.
Ne treba mi neko ko je hteo da se izivi u mladosti pa sa mnom da se smiri, jer nisam ni ja takav.

Ono sto dajem, to i trazim.

a zasto je mushkarcima to uopshte tolko vazhno sa koliko njih je ona bila?
 
Ja sam seljak, kako god okrenes.
Ako ja sa 34 sam bio sa njih 5, ocekujem isto i od nje, ok 2-7 plus minus, ali +35 mi ne ide bas.

Mozda sam ja konzervativan po tom pitanju, ali 35+ partnera, pitam se zasto?

Cisto sumnjam da su to bile ozbiljne veze, a za brak trazim osobu koja zeli ozbiljnu vezu.
Ne treba mi neko ko je hteo da se izivi u mladosti pa sa mnom da se smiri, jer nisam ni ja takav.

Ono sto dajem, to i trazim.

kako uspijesh odoliti vaginici, npr. naderesh se kokishke, alkohola, trave, i dodje neki skrndelj i krene da te smara, ja prosto ne mogu da se suzdrzim, moram da joj ga surduknem :((((
 

Back
Top