LATINO
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: LATINO

Obećava Nadjaa (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano LATINO

Da li neko zna mozda gde se u Beogradu nalazi neka DOBRA skola latino plesa za odrasle....

Aktivan član teardrop (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: LATINO

Citat Original postavio Nadjaa
    Da li neko zna mozda gde se u Beogradu nalazi neka DOBRA skola latino plesa za odrasle....
    Tango ili...?

Obećava Nadjaa (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Pa ne bas tango....pre nesto malo opustenija varijanta, neka malo modernija...a uz to moze i tango, zasto da ne...

Početnik
    Učlanjen
    06.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja sam cula da postoji skola salse, ali na zalost ne znam nista vise o tome...drzali su je kubanci...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja mislim da je salsa u prote mateje...moyda imaju sajt sa telefonom..prbaj preko yellow pages mozda nadjesh.inache ne ynam

a preko leta ne znam ko radi...od septembra pocnu svi regularno :I

mozesh u ruski dom ali tamo ce ti na prvi pogled biti glupo moyhda...imash one skolice sarene na svakom koraku imash npr beodance tamo su mladji..ali za pocetak da naucish mislimda ti je ruski dom ..ali to je samo za sluchajeve ne za normalne

mozda imash arg tango u jevr. domu

ebote nema bre sajta za te plesne skole, kako covek da zna koje rade leti!!! ili neka ustanova gde to pise

e evo ti ruski dom www.svinaples.com ako je reklama izvinite

da kao beodance je dobar valjda za latino..lepo vrckaju tamo...ali nemam pojma..bog ce ti pokazatiput

e ma mogu ja da ti pokazem neke korake...bar ove pocetne...ili neko odavde..oces da tiopishem usmeno..pa imas latino veceri petkom u dusku radovicu. salsa ti ide 1 2 34...to je ritam...pa sad ja ynam 1 2 se zadrzi a 3, 4 su kratke
    znaci 1 - tri cetri to je ritam
    ovi kubanci rade obratno... 1, 2 3 -
    sve kao da koracas...gegas se s noge na nogu.

znaci stojis na 1, 2. pa se pomeris na 3, pa se pomeris na 4...jedna pa druga noga.
    ili da pitamo milicu ona je vise profi

dalje...mambo ide ritam..krece od 2.. dakle lici na salsu ali je pomereno pa pazi, cesto se ljudi zeznu.
    ide . 2 3 4 - zadrzavas 4, 1, a 2 i 3 su kratke..ovako ' 2 3 4.. ' 2 3 4..
    inace kad su malo slozenije figure ti ritmovi se menjaju, malo sinkopa, ne mora bas tako korak..hm u svari mora valjda.. kod rubme ne mora?

ovo su brzi plesovi...cesot ima zavrzlama rukama ali to bi musko trebalo da radi a ti se samo prepustis i hodas a on te voda

e tako to je prvi chas.

Obećava Nadjaa (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ha ha ha eee bas ti hvala na ovom iscrpnom odgovoru....car-ica si!!! Pa sad potrudicu se i ovako...hahah al nesto ne ide bas...

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

u caffe La Revolution je nedeljom i (cini mi se ) sredom od 22 h igraju ti kubanci sa nasima koji igraju u salsa skoli sa njima, a gledala sam ih i sad na Exit-u su bili na latino stejdzu

Salsa skola
    Narodni univerzitet "Braca Stamenkovic", I sprat, sala 47
    petak : 18:45-19:45, nedelja 17 :45-18:45

Izlazim u taj klub i super igraju salsu,pa sam se raspitala kod neke devojke -ako hoces, mogu da ti dam njen mob preko pp, pa je pitaj ako te nesto intesesuje, ili idi licno tamo

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ha ha ha eee bas ti hvala na ovom iscrpnom odgovoru....car-ica si!!! Pa sad potrudicu se i ovako...hahah al nesto ne ide bas...
    ovako ovo su ti noge.... \ /

\ /.......\ /......\ /

1, 2............. 3 .............4

crveno ti je na koju nogu gazis...samo sto je ovaj 3 iza prve noge, korak ide iza.ovako
    \
    /

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

imas svakog petka (a mislim da su pocheli i subotom) latino veche klub "Radovic" kod dechijeg pozorishta "Dushko Radovic", kod crkve sv.Marka pa kad nauchish bar osnovne korake- salsu, mambo...pravac tamo.za pochetak povedi neko mushko koje malo bolje igra,opusti se i pusti da te vodi. ako krenesh u plesnu shkolicu gledaj da tamo nadjesh stalnog partnera(ako vec ne vodish svoju jachu polovinu sa sobom shto i nije tako losha ideja). ja sam ishla u Ruski dom nekih godinu-godinu i po dana i prilichno sam zadovoljna. to je jedna od retkih shkola gde cesh uvek imati s kim da igrash.
    a ni Kubanci nisu loshi, mada to ne znam iz iskustva, samo sam ih videla kako igraju...
    all in all...uhvati ritam and shake it!

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ides u ruski dom koja si ti? ja sam ona luda mozda si me primetila.

pa to za momka i dobro i lose...onda je mozd anezgodno da startujes nekog drugog da igrate ako se zazelis promene... ne znam

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Dzagoditze.. slikajte se ti i tiCia u vatrenom raskoraku pa okachite na forum.
    Znam da si ranije kukala kako nema$ partnera za ples.. kako je sada stanje?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pa sad me jedan juri da se venca.. ja mislim da oce sex. to je bojan. cao bojane. malo mi je dosadan ali izgleda kao meda. i posesivan je to mi se svidja.
    u stvari juri me da se venca jer sam ga smarala o crkvi ahahah
    ma isla sam na sve grupe pa sam i igrala. nisam prishla instrukoru.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio ?
    ides u ruski dom koja si ti? ja sam ona luda mozda si me primetila.

pa to za momka i dobro i lose...onda je mozd anezgodno da startujes nekog drugog da igrate ako se zazelis promene... ne znam

kljuchna rech je: ISHLA sam u Ruski dom. pre dve-tri godine tako da, vrlo je moguce da te ne znam. na kom si nivou?
    je l' znash sluchajno Adama (1983.)? i on je jedan od ludjih
    mozda si upravu, to za promenu, ali ja nisam ishla na ples sa dechkom tako da -have no idea.

click, a da ti nauchish par (ras)koraka pa da te vidimo na delu, bilo sa mnom, bilo s Jagodicom? :wink:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

znam adama on sa mnom ne igra jer sam negativna salim se nije do kraja bas tako.

je l znas terezu

pa sad sam neki visoki nivo al igrala sam na nizim grupama ja sma tamo jedno 4-5 godina.....ali ne znam da li bas igram neshto

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio ticia
    click, a da ti nauchish par (ras)koraka pa da te vidimo na delu, bilo sa mnom, bilo s Jagodicom? :wink:
    heh.. ko je bio na E05 video je kako radi moja ma$ina. Posebno prvo veche na happyNSstageu gde sam imao 4 fluroscentna savitljiva $tapica od kojih sam pravio lightshow. Volim da djuskam.. kad djuskam srecan sam

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Da li neko zna gde je skola flamenka u Bgd-u?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ti se dala na obnovu jesi se udala. meni je to jedino bitno

bila je u sarajevskoj...ugao milosa pocerca i ... sarajevske.kud branko cvetkovic

i u mz stari aerodrom je bilo. to je na nbgd. blok 37.

ali mislim da nema to leti.

postoji i neka baba koja vodi...ali mislim da su to spanske igre d anije flamenko.

mozda ima i u gradimiru kod crvenog krsta

da, mislim da su ove prve dve flamenko a ne spanske igre, al proveri

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

znam adama on sa mnom ne igra jer sam negativna salim se nije do kraja bas tako.

je l znas terezu

pa sad sam neki visoki nivo al igrala sam na nizim grupama ja sma tamo jedno 4-5 godina.....ali ne znam da li bas igram neshto
    znam Terezu, Kseniju, Elizabetu...
    bila sam sinoc u Radovicu...savrshenoooo

Elita
    Učlanjen
    08.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    355

Podrazumevano

ovako ovo su ti noge.... \ /

\ /.......\ /......\ /

1, 2............. 3 .............4

crveno ti je na koju nogu gazis...samo sto je ovaj 3 iza prve noge, korak ide iza.ovako
    \
    /

// ... //... //... //
    A ovo je vlasko kolo...

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio snoshaj efendija

// ... //... //... //
    A ovo je vlasko kolo...
    ahahah igrao folklor. sad mi neprijatno provalio si mi sujetu

ali na kapiram....zacrveni

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

je l znas terezu

znam Terezu, Kseniju, Elizabetu...
    bila sam sinoc u Radovicu...savrshenoooo
    blago ljudima koji su slatki i koji se uklapaju u tu ekipu. mene uvek ignorisu na tim vecerima. ne mogu ni da se razvijem nesto plesacki kad ne igram. da nema te drustvene komponente, mislim da bi bilo ok. napravicu nekakvu zurku s robotima...il da platim ove..ali onda bolje da nabavaim zigola.? to mi je predlozio onaj moron od slavka. eto sta ja dozvoljavam da mi govore. a na casu lepo uhvatim korake...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

uf pa ne znam bash shta da ti kazem...meni da nije bilo plesnih vecheri ne da ne bih znala ovo malo salse/mamba/chache i sl...smisli neshto pod obavezno.
    ja uglavnom idem do Radovica, kad stignem, pa makar presedela celo veche, svidja mi se atmosfera, ali na plesno veche nisam ishla ne pamtim tako da sam sve standardne pozaboravljala...a i nikad ih nisam bash neshto mnogo volela ni znala. najtezi mi je bio tango a najvishe mi se svideo. tango i passo doble. da se najezish koliko je dobro! mada sve to zavisi i od partnera. u svakom sluchaju tek kad odesh na plesno vece shvatish shta je spontano igranje, shta znachi kad te neko vodi, kad ne igrash napamet...a mene je u Ruskom najvishe smorilo shto se koraci, kad ih nauchish, znaju unapred, niko ne pravi varijacije na temu, samo se vezba po utvrdjenom redosledu i bukvalno mozesh ti da vodish partnera a ne on tebe, pogotovo ako ste na istom nivou. super je to za tehniku ali ubija kreativnost. mozda se sad neshto promenilo.:? ja sam ipak tamo bila pre 3 godine.

pitaj Slavka je l' i on tako nauchio da igra, mislim sa nekom "gospodaricom noci" :wink: mozda se bolje igra pod svetloshcu crvenih fenjera :wink:

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ja sam ipak tamo bila pre 3 godine.

pitaj Slavka je l' i on tako nauchio da igra, mislim sa nekom "gospodaricom noci" :wink: mozda se bolje igra pod svetloshcu crvenih fenjera :wink:

ehehh.. pa jeste u pravu si mada sam isla na vise grupa pa sam nekako i igrala.

pa da nije se nesto promenilo, cak mi se cini da se manje trude na visim nivoima, da daju lakse koreografije. ja sam nekad bas bila navucena na ples a sada mi je malo svejedno, mada mi je bolje kad igram. ne znam..ipak mi je to previse cimanja. lepo ako se super provodis. steta sto u r.d. idu uglavnom slucajevi, i to muskarci su uglavnom slucajevi (ima mozda 3 obicna i zdrava)..meni je to ionako vise neka mentalna vezba. idem mozda u petak u dom v, imam jednu kartu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

?, da nisi sinoc igrala u sansetu?

Elita ? (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Reputaciona moć
    0