iskreno

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
ako imate 40 godina sa ---> +

niste nikad bili zhenjeni imali ste tih veza mozhda dve tri gde ste chak delili istu atresu al eto opet ste se rasformirali

sad morete kazati "da niste nasli odgovarajutju" al opet mozhete i priznati da niste compatible

e sad sve bi to bilo uredu ali tje mnogi od vas u 50-oj (sa +) opet neku prevariti i ipak se ozheniti

jer znate da vas starost cheka i starost nosi svoje sitne a i krupnije bolesti ali ponajvishe nosi samotje


dakle sto se dosad niste ozenili?

a?:)
 
ako imate 40 godina sa ---> +

niste nikad bili zhenjeni imali ste tih veza mozhda dve tri gde ste chak delili istu atresu al eto opet ste se rasformirali

sad morete kazati "da niste nasli odgovarajutju" al opet mozhete i priznati da niste compatible

e sad sve bi to bilo uredu ali tje mnogi od vas u 50-oj (sa +) opet neku prevariti i ipak se ozheniti

jer znate da vas starost cheka i starost nosi svoje sitne a i krupnije bolesti ali ponajvishe nosi samotje


dakle sto se dosad niste ozenili?

a?:)

brak je prevaziđena koncepcija, može se biti s nekom i bez braka
 
pa dobro more

ali neki ne mogu a kad pochne da ih starost vija onda ipak mogu

i tad netje imati neka prevelika ochekivanja (ili kriterije) koja imate ipak u mladjim godinama
Ajd da sad odgovorim ozbiljno . Samo jednom u zivotu sam pozelio da se ozenim . Vise nih se htjelo udati za mene , ali stvarno .
Dosta puta sam se pitao zasto se nisam zenio , a ni sada ne znam definitivan odgovor .Mozda sam u sustini vuk samotnjak .
Mogao bih ja sa nekom . Nisam zenomrzac , cak naprotiv . Postujem zene vise nego mnogi muskarci , Ali tesko da bih mogao
biti s nekom 24 sata dnevno .Imam potrebu da imam dio vremena i prostora samo za sebe . Malo koja zena bi tu bila tolerantna .
 
Paranormalna, sha bre ti frfljas? O cemu ti to? 40-re zene, brak zenidba vecnanica ...
WTF?
Ovo je muski forum, ponasaj se aproprijaytno

nemoj me nervirat

od troje osoba sam dobila repku na upravo ovu temu

ako nemas tolko ili vise godina onda to svakako nemosh skapirati

pa nemoj sebe a ni nas zamarati sa tim upadanjem sa strane i urljanjem ---------> aaaaaaaaaaaaaaaaaa

tema nije za indijance:)

- - - - - - - - - -

Ajd da sad odgovorim ozbiljno . Samo jednom u zivotu sam pozelio da se ozenim . Vise nih se htjelo udati za mene , ali stvarno .
Dosta puta sam se pitao zasto se nisam zenio , a ni sada ne znam definitivan odgovor .Mozda sam u sustini vuk samotnjak .
Mogao bih ja sa nekom . Nisam zenomrzac , cak naprotiv . Postujem zene vise nego mnogi muskarci , Ali tesko da bih mogao
biti s nekom 24 sata dnevno .Imam potrebu da imam dio vremena i prostora samo za sebe . Malo koja zena bi tu bila tolerantna .


cenim iskrenost :klap:

ali sto se nisi ozneio prvi put kad si vetj pozhelio? (ja mislim da je to kljutj)
 
nemoj me nervirat

od troje osoba sam dobila repku na upravo ovu temu

ako nemas tolko ili vise godina onda to svakako nemosh skapirati

pa nemoj sebe a ni nas zamarati sa tim upadanjem sa strane i urljanjem ---------> aaaaaaaaaaaaaaaaaa

tema nije za indijance:)

- - - - - - - - - -




cenim iskrenost :klap:

ali sto se nisi ozneio prvi put kad si vetj pozhelio? (ja mislim da je to kljutj)
He he , moguce da je i to razlog . Bicu iskren , ostavila me na nagovor roditelja i rodbine . Imali su za nju puno
bogatijeg kandidata . Moji su tada bili relativno siromasni , ali vjeruj mi da sam bio momak za primjer .
Mi smo postali par od onog momenta kad smo poceli razgovarati , iako se prije toga nismo nikada vidjeli .
Kad mi je okrenula ledja , vise nisam mogao vjerovati zenama , mada sam se trudio .
 
He he , moguce da je i to razlog . Bicu iskren , ostavila me na nagovor roditelja i rodbine . Imali su za nju puno
bogatijeg kandidata . Moji su tada bili relativno siromasni , ali vjeruj mi da sam bio momak za primjer .
Mi smo postali par od onog momenta kad smo poceli razgovarati , iako se prije toga nismo nikada vidjeli .
Kad mi je okrenula ledja , vise nisam mogao vjerovati zenama , mada sam se trudio .

cenim moju krshovitu hercegovinu u kojoj travke shkrto rastu al se brate vazda mjerila kutja po ljudstvu a ne po bogastvu

sigurno te sanja :)

- - - - - - - - - -

od troje osoba si dobila repku?
znas sta normalan covek misli o osobama u srbiji?
Stavi te repke u djubre.

Eve ja cu ti dam repku

na spavanje al odma!
 
Ajd da sad odgovorim ozbiljno . Samo jednom u zivotu sam pozelio da se ozenim . Vise nih se htjelo udati za mene , ali stvarno .
Dosta puta sam se pitao zasto se nisam zenio , a ni sada ne znam definitivan odgovor .Mozda sam u sustini vuk samotnjak .
Mogao bih ja sa nekom . Nisam zenomrzac , cak naprotiv . Postujem zene vise nego mnogi muskarci , Ali tesko da bih mogao
biti s nekom 24 sata dnevno .Imam potrebu da imam dio vremena i prostora samo za sebe . Malo koja zena bi tu bila tolerantna .

Pa mnoge bi upravo ovo dočekale :) Sina metneš na zadnje sedište motora, a ona kući kafeniše sa komšinicama :)

- - - - - - - - - -

ajde pa lako notj:)


https://www.youtube.com/watch?v=8gHLjvvChGE

https://www.youtube.com/watch?v=liDKP5tqQ5E
 
ako imate 40 godina sa ---> +

niste nikad bili zhenjeni imali ste tih veza mozhda dve tri gde ste chak delili istu atresu al eto opet ste se rasformirali

sad morete kazati "da niste nasli odgovarajutju" al opet mozhete i priznati da niste compatible

e sad sve bi to bilo uredu ali tje mnogi od vas u 50-oj (sa +) opet neku prevariti i ipak se ozheniti

jer znate da vas starost cheka i starost nosi svoje sitne a i krupnije bolesti ali ponajvishe nosi samotje


dakle sto se dosad niste ozenili?

a?:)

pa za muskarce nije kasno, jos uvek mogu da imaju dece...dok se za zene prica zavrsava -zauvek :per:
 
a sta mislish shta mushkarac od 50 godina mozhe da napravi?

misim shto je starij to je vetji rizik da tje neshto sa defektom nadelati

Onaj od 50 drzi ovaj svet darling dok vi zene sa 50 samo bictcarite, kenjate, gojite se i postajete mice ubice... salteruse jedne

- - - - - - - - - -

porez treba ukinuti! pa da vidimo ove mice ubice kako ce da se snadju u sumi.
 

Back
Top