Protest 99%, sta je to????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hoce da kazu, koliko sam razumio, da je 99% ljudi u stanju da preuzme stvari u svoje ruke!!!
Po meni na startu grese, odavno i manje od 1% vlada ruljama na svim planetarnim nivoima!!!

Ne verujem da ce biti puno ljudi, ali zato znam da ce biti ismevani, pogotovo ovde na forumu :roll:
Iako su to ljudi koji pokusavaju nesto promeniti u ovoj jadnoj zemlji, za razliku od internet partiJota...
 
Hoce da kazu, koliko sam razumio, da je 99% ljudi u stanju da preuzme stvari u svoje ruke!!!
Po meni na startu grese, odavno i manje od 1% vlada ruljama na svim planetarnim nivoima!!!
Немој да размишљаш, то је мото прошлогодишњих протеста у Америци и Европи а гласи " Ми смо 99%" и не ради се о узимању ствари у своје руке него о квантитету оних који нису богати и моћни.
images
 
Ne verujem da ce biti puno ljudi, ali zato znam da ce biti ismevani, pogotovo ovde na forumu :roll:
Iako su to ljudi koji pokusavaju nesto promeniti u ovoj jadnoj zemlji, za razliku od internet partiJota...

Nesto i ne vidim neku pragmaticnost koja bi im bila neophodna pri animaciji za ideju,
vec odredjenu anahronost potenciranjem problema BUS- PLUSa!!!
Tako,...... bojim se, da se ne radi o zavodjenju za Goles planinu, odnosno da nisu pod kontrolom!!
 
Немој да размишљаш, то је мото прошлогодишњих протеста у Америци и Европи а гласи " Ми смо 99%" и не ради се о узимању ствари у своје руке него о квантитету оних који нису богати и моћни.
images

Pa,...mogu da se slikaju svojim "kvantitetom", ako nemaju moc da iznadju modus kjojim ce upravljati svojim zivotima!!

- - - - - - - - - -

Levicarska proseravanja.
Ne mora da znaci,...iako se oni svuda, dje bi se oduzela moc kapitalistima da upravljaju nasim zivotima trpaju!!!
 
Ne bi se reklo,....razvaljuju nas ovakvim politickim sistemom gore nego vas na bilo kom prajdu!!!


Као не знаш шта је то а ево, промовишеш ту идеју на Крстарици.


Бар да се правиш да си бар мало критички настројен према једној оваквој одвратној, смрдљивој, голој жељи организатора да се пробију на политичку сцену а затим умувају у власти (или у опозицију...све једно...свако је негде власт) ти...као...шта је ово..ја ништа не знам..а онда..јао ово је нама потребно..то нам треба к'о спонзоруши ки та што треба.


Ајде признај какве су твоје везе са овим фолирантским покретом и ако будеш искрен, прихватићемо те као колегу форумаша а ако будеш ке.њкао да не знаш ништа о овоме онда боље гаси профил.
 
Као не знаш шта је то а ево, промовишеш ту идеју на Крстарици.


Бар да се правиш да си бар мало критички настројен према једној оваквој одвратној, смрдљивој, голој жељи организатора да се пробију на политичку сцену а затим умувају у власти (или у опозицију...све једно...свако је негде власт) ти...као...шта је ово..ја ништа не знам..а онда..јао ово је нама потребно..то нам треба к'о спонзоруши ки та што треба.


Ајде признај какве су твоје везе са овим фолирантским покретом и ако будеш искрен, прихватићемо те као колегу форумаша а ако будеш ке.њкао да не знаш ништа о овоме онда боље гаси профил.

Priznajem jedino da bi bio MALOUMAN, ukoliko ne bi sagledavao svu pogubnost politickog sistema koji omogucava, ..
LEGALNU, nevidjenu pljacku partijskih vlasti, ...koje vlast poistovjecuju sa hajducijom!!!
E kad ti, bi bar sagledao sve dubine svoje drustvene nesvjesti, mozda bi i poceo razmisljati svojom glavom!!
 
http://www.99posto.org/srpski
Vidim,..... za 2. septembar se najavljuje protest u Beogradu,
ovaj put u vanstranackom organizovanju, ciljem urucivanja otkaza svim politicarima!!!

O cemu se radi?


Наручено, плаћено и организовано СПОЉА
- зато што само идиЈот не види да ће на јесен НЕМИНОВНО ДОЋИ ДО НЕКОНТРОЛИСАНОГ ИЗЛИВА БЕСА И НЕЗАДОВОЉСТВА ГРАЂАНА ----- ово је начин да НЕКО У СТВАРИ УПРАВЉА ПРОТЕСТИМА ТАКО ШТО ЋЕ НАРОДНИ БЕС "ИЗДУВАТИ" ДА СЕ НИШТА НЕ БИ ПРОМЕНИЛО И ДА БИ МОГЛИ ДА УСТОЛИЧЕ И ЗВАНИЧНО НА ВЛАСТ ОКУПАТОРЕ/СТРАНЦЕ.......
 
http://www.99posto.org/srpski
Vidim,..... za 2. septembar se najavljuje protest u Beogradu,
ovaj put u vanstranackom organizovanju, ciljem urucivanja otkaza svim politicarima!!!

O cemu se radi?

citat sa njihovog sajte i fb:

"Ne moramo više da pristajemo na njihovu samovolju i laži. Možemo miroljubivo da se izborimo za dostojanstvo života, to zavisi od spremnosti i volje svih nas.

Vazno je GDE želite da budete, u svojoj fotelji ispred TV-a, gde vas niko ništa ne pita, već vam se nameću lažne vrednosti i lažna slika stvarnosti, ili na ulicama, trgovima gde u ovom trenutku ljudi sveta tragaju za novim putevima i svežim idejama.Postanimo slobodni ljudi, građani koji žele da se osećaju i žive slobodno! Rešenja postoje!"


Radi se o pozivu na protest..koga zanima neka bude tamo 2.9...


Tema lock
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top