Saradnja SPC i americke vojske !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Utah

Elita
Banovan
Poruka
19.509
tema je za religiju.

inace, saradnja izgleda ortprilike ovako :

Pogledajte prilog 298650

tuga2.jpg


tuga3.jpg


srbce nase malo ... juco draga ... :heart:
 
STADANJA SPC OD AMERICKE VOJSKE .... DOBRA TEMA !!

Stradanja svih od tih nekultivisanih, poremećenih zveri , a što se tiče ove mučenice postavljačice , videla sam nju i drugarku joj : kukavne jadnice iz Sremčice il' malog/velikog mokrog luga hbemliga koje su se do te mere poturale nekim ćelavim mormonima kod opštine Savski Venac da je bilo bruka gledati...tačno, transfer blama od njihove sramote.
 
Stradanja svih od tih nekultivisanih, poremećenih zveri , a što se tiče ove mučenice postavljačice , videla sam nju i drugarku joj : kukavne jadnice iz Sremčice il' malog/velikog mokrog luga hbemliga koje su se do te mere poturale nekim ćelavim mormonima kod opštine Savski Venac da je bilo bruka gledati...tačno, transfer blama od njihove sramote.

da pustimo na njih vozace kad se vrate iz rusije, zagorevaju po mesec dana, nema sanse da ostane platonska veza ?

:hahaha:
 
Tako da se SPC okrece prema americkoj vojsci.
Moderator je rekao da tema nije za religiju, nego za politiku.

da ali tvoja tema je lazna i sam dogadjaj zastareo. nema nikakve saradnje, poziv na proslavu Uskrsa je poziv u goste u hriscanskom duhu a ne saradnja nikakve vrste. to vi satanisti iz moronske crkve nikako da ukapirate. hriscani cak i neprijatelju pruzaju ruku pomirenja i milosti
 
Na forumu, a i uopste na internet raspravama, sam novajlija... pa me interesuje kako se moze pokrenuti brisanje teme koja ima naslov koji je izmisljen (potpuni nesklad sa tekstom), a uz to i neodgovarajuci za "politiku"? Primetite da cak i ne ulazim u malicioznost postavljaca teme :)

- - - - - - - - - -

i jos kedno pitanje: da li se dobijaju neki negativni poeni ili nesto slicno za postavljaca teme? :)
 
Na forumu, a i uopste na internet raspravama, sam novajlija... pa me interesuje kako se moze pokrenuti brisanje teme koja ima naslov koji je izmisljen (potpuni nesklad sa tekstom), a uz to i neodgovarajuci za "politiku"? Primetite da cak i ne ulazim u malicioznost postavljaca teme :


i jos kedno pitanje: da li se dobijaju neki negativni poeni ili nesto slicno za postavljaca teme?)

Prijavi se za moderatora, a onda ćeš to raditi kako ti se ćefne :D

Ovo drugo jok , takve su im sve vedete , što grđa to za njih bolja.
 
Na forumu, a i uopste na internet raspravama, sam novajlija... pa me interesuje kako se moze pokrenuti brisanje teme koja ima naslov koji je izmisljen (potpuni nesklad sa tekstom), a uz to i neodgovarajuci za "politiku"? Primetite da cak i ne ulazim u malicioznost postavljaca teme :)

- - - - - - - - - -

i jos kedno pitanje: da li se dobijaju neki negativni poeni ili nesto slicno za postavljaca teme? :)


Moderatori su ti ovi zeleni. Malo im se ulizuj pa će ti sve objasniti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top