Osuđivani vođa "grobara" skinuo Šćepoviću traku

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Fudbaleri Partizana eliminisani su iz kvalifikacija za Ligu šampiona, što je izazvalo veliko nezadovoljstvo navijača posle poraza od bugarskog Ludogoreca sa 1:0 u utorak u Humskoj. U finišu utakmice zamenik kapitena Marko Šćepović propustio je priliku da donese "crno-belima" izjednačenje, a nakon utakmice ostao je bez kapitenske trake. Skandal je izazvao vođa "grobara" Miloš Radisavljević Kimi, koji je bio osuđivan zbog pretnji i ugrožavanja sigurnosti novinarke B92 Brankice Stanković.

Nakon poslednjeg sudijskog zvižduka navijači su skandirali "Uprava napolje", a fudbaleri šampiona Srbije došli su do južne tribine. U susret im je došao vođa navijača Miloš Radisavljević Kimi, koji je preskočio zaštitnu ogradu, i skinuo Marku Šćepoviću kapitensku traku sa ruke.

Šćepović je sredinom drugog poluvremena preuzeo ulogu vođe od legende Partizana Saše Ilića, i pridružio se Aleksandru Mitroviću u napadu, ali nije uspeo da zatrese mrežu Ludogoreca.

Radisavljević je bio osuđen na 16 meseci zatvora zbog vođenja navijanja na utakmici Partizan - Šahtjor uz pesmu "Otrovna si kao zmija, proći ćeš k'o Ćuruvija", a na slobodi je od aprila ove godine.

Sličan incident i scena nedostojna renomea kluba desila se ispod južne tribine u martu prošle godine, posle remija sa Slobodom bez golova. Jedan od navijača je preskočio ogradu i udario Lazara Markovića, nezadovoljan igrom i rezultatom crno-belih.


btw danas su imali zajedničku konferenciju za novinare, gde su tvrdili da su drugari


jezivi odgovor države?
 
U susret im je došao vođa navijača Miloš Radisavljević Kimi, koji je preskočio zaštitnu ogradu,
Зато је енглески закон мајка..

- - - - - - - - - -

5 godina zatvora za bagru jer je usao na teren. Da smo normalna drzava.

Koja bagra huliganska...
нисмо, нити ћемо бити још дуго година
 
Evo jedne demonstracije, kako danas izgleda Srbija...

Huligan i mafijaš, neometano sa tribine ulazi u stadion i skida kapitensku traku kapitenu najboljeg fudbalskog kluba u zemlji...

Ovo je dokaz da je Srbija džungla, a ne pravna država.


Partizanovac sam bio nekad, ali me mnogo više boli ovo dno od naroda i džave, nego dno od fudbala...
 
Da je ovo pravna drzava, ovog majmuna sto preskace ogradu i ugrozava zivote fudbalera trebalo bi momentalno uhapsiti i osuditi na max. kaznu za primer drugim huliganima.I svakog sledeceg majmuna koji udje na teren kazniti duplo vecom zatvorskom kaznom. Sa majmunima i huliganima se ne moze drugacije.

- - - - - - - - - -

Da je ovo pravna drzava, ovog majmuna sto preskace ogradu i ugrozava zivote fudbalera trebalo bi momentalno uhapsiti i osuditi na max. kaznu za primer drugim huliganima.I svakog sledeceg majmuna koji udje na teren kazniti duplo vecom zatvorskom kaznom. Sa majmunima i huliganima se ne moze drugacije.
 
Evo jedne demonstracije, kako danas izgleda Srbija...

Huligan i mafijaš, neometano sa tribine ulazi u stadion i skida kapitensku traku kapitenu najboljeg fudbalskog kluba u zemlji...

Ovo je dokaz da je Srbija džungla, a ne pravna država.


Partizanovac sam bio nekad, ali me mnogo više boli ovo dno od naroda i džave, nego dno od fudbala...

Dzegi , mora li uvredljiva generalizacija ???

Lock & Lol & Ban !
 
desavanja sa sutiranja napumpane kozne mesine i njeni ucesnici i "vodje" su bili i ostali znacajan faktor razvoja kriminala u blizoj proslosti i sadasnjosti ove drzave i drustva...
Tolerise se jer neko sa drzavnog vrha ima odredjeni interes koji ostvaruje ili zeli da ostvari delovanjem navijackih grupa. Ali eto, izgleda da je danas "u trendu" politicke interese stavljati iznad interesa pravde...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Najjaca je ova danas folirantska konferencija za stampu. Scepovic izlazi pred novinare sa Kimijem, i kaze da je dobrovoljno predao traku.

Mislim, ovo danas je klasican dokaz da Partizan stiti te olose, krimose i bagru, a to isto radi i Zvezda.

I meni i dalje nije jasno kako ova drzava dozvoljava postojanje tim propalim klubovima koji stite bagru?

- - - - - - - - - -

I zasto se ovakve teme drze na hronici, kada je ovo jedno od najbitnijih politickih pitanja u drzavi?
 
Poslednja izmena:
Ovo više ne treba da ima veze sa Partizanom ( i CZ) već državom i policijom. Čovek preskoči ogradu, upadne na stadion i pored gomile obezbeđenja skine kapitensku traku jednom fudbaleru. A posledice, po njega, po obezbeđenje, policiju... bilo koga?

To je tacno.

Drzava i policija se plase da se obracuna sa huliganskom bagrom.

To znaci da drzava ocigledno nema monopol sile.

Kada drzava nema monopol sile, to znaci da drzava ne postoji.

Huligani Zvezde i Partizana su najveca bezbedonosna pretnja po ovu drzavu, ovo je najbitnije politicko pitanje u drzavi.

Sada otvaram temu sa ovim tekstom, loristicu i tvoju poruku Refke, dobar je uvod i pogodio si.
 
Znaci, opet imamo huliganski ispad jednog kriminalca na utakmici


Onda danas ide folirantska konferencija za stampu, gde Scepovic izlazi pred novinare sa Kimijem, govoreci kako mu je dobrovoljno dao traku :rotf:

Mislim, ovo danas je klasican dokaz da Partizan stiti te olose, krimose i bagru, a to isto radi i Zvezda.

I meni i dalje nije jasno kako ova drzava dozvoljava postojanje tim propalim klubovima koji stite bagru?

Lepo kaze Reefer :

Ovo više ne treba da ima veze sa Partizanom ( i CZ) već državom i policijom. Čovek preskoči ogradu, upadne na stadion i pored gomile obezbeđenja skine kapitensku traku jednom fudbaleru. A posledice, po njega, po obezbeđenje, policiju... bilo koga?


Drzava i policija se plase da se obracunaju sa huliganskom bagrom.

To znaci da drzava ocigledno nema monopol sile.

Kada drzava nema monopol sile, to znaci da drzava ne postoji.

Huligani Zvezde i Partizana su najveca bezbedonosna pretnja po ovu drzavu, ovo je najbitnije politicko pitanje u drzavi.

Ali bitno je da BIA hvata neke salabajzera sa dugom bradom u Sumadiji. Smejurija.
 
Evo i dokaza da se radi o prvoklasnom političkom događaju...

NASTAVAK PRIČE

Vučić obećao Kimiju da će se gledati ravnopravno na Zvezdu i Partizan

Autor: D. O. | 07.08.2013 - 15:36:00h | Komentara: 1


6









Miloš Radisavljević Kimi, vođa navijača Partizana, govorio je na konferenciji za novinare o više tema.





Miloš Radisavljević Kimi

Miloš Radisavljević Kimi i Marko Šćepović| Foto: Nebojša Marković

Pored slučaja kapitenska traka, Kimi je na pitanje novinara govorio i o nedavnom susretu dela navijača Partizana sa prvim potpredsednikom Vlade Srbije Aleksandrom Vučićem.

- Istina je da su "grobari" neki dan imali sastanak sa Vučićem. Zaključili smo da bi ravnopravno trebalo da se gleda i na Partizan i na Zvezdu, što nam je gospodin Vučić i obećao - i to je to. Pokušali smo da se neke stvari i u košarkaškom klubu dovedu u normalu, međutim neki zvaničnici to interpretiraju na svoj način - rekao je Radisavljević.
 
Znaci, opet imamo huliganski ispad jednog kriminalca na utakmici


Onda danas ide folirantska konferencija za stampu, gde Scepovic izlazi pred novinare sa Kimijem, govoreci kako mu je dobrovoljno dao traku :rotf:

Mislim, ovo danas je klasican dokaz da Partizan stiti te olose, krimose i bagru, a to isto radi i Zvezda.

I meni i dalje nije jasno kako ova drzava dozvoljava postojanje tim propalim klubovima koji stite bagru?

Lepo kaze Reefer :




Drzava i policija se plase da se obracunaju sa huliganskom bagrom.

To znaci da drzava ocigledno nema monopol sile.

Kada drzava nema monopol sile, to znaci da drzava ne postoji.

Huligani Zvezde i Partizana su najveca bezbedonosna pretnja po ovu drzavu, ovo je najbitnije politicko pitanje u drzavi.

Ali bitno je da BIA hvata neke salabajzera sa dugom bradom u Sumadiji. Smejurija.

Kimi mu zapretio lane li nesto ode mu familija i cao.
 
To je tacno.

Drzava i policija se plase da se obracuna sa huliganskom bagrom.

To znaci da drzava ocigledno nema monopol sile.

Kada drzava nema monopol sile, to znaci da drzava ne postoji.

Huligani Zvezde i Partizana su najveca bezbedonosna pretnja po ovu drzavu, ovo je najbitnije politicko pitanje u drzavi.

Sada otvaram temu sa ovim tekstom, loristicu i tvoju poruku Refke, dobar je uvod i pogodio si.

Kami, nisam ja pogodio, već sam pametan i umem da donesem zaključke na osnovu iskustva. A da nam je sport na najnižim granama, jeste, I da niko ne želi to da promeni, takođe je tačno. I da u tome neko ima podršku političara, isto je tačno. U suprotnom bi se ovaj problem rešio preko noći, kao što smo videli u nekim primerima.
 
Kimi mu zapretio lane li nesto ode mu familija i cao.

Opet, ovde cak nije vise bitno ni sta je Kimi uradio, i kome je sta zapretio. On je covek agresivna bitanga, i agresivne bitange ce to uvek da rade, takva im je priroda. Ovde cak nije bitno ni sto Zvezda i Partizan stite takve kreature (a to se videlo danas na Partizanovoj konferenciji za stampu).

Ovde je strasno to sto drzava ne radi nista po tom pitanju.
 
Opet, ovde cak nije vise bitno ni sta je Kimi uradio, i kome je sta zapretio. On je covek agresivna bitanga, i agresivne bitange ce to uvek da rade, takva im je priroda. Ovde cak nije bitno ni sto Zvezda i Partizan stite takve kreature (a to se videlo danas na Partizanovoj konferenciji za stampu).

Ovde je strasno to sto drzava ne radi nista po tom pitanju.

Zasto, huligani su heroji jakog stomaka koji ce u slucaju rata ciniti NAJSTRASNIJE zlocine!:D Za to i sluze zar ne?;)
 

Back
Top