KAKO STE (AKO STE ) ZAPROSILI?

Suzy

Iskusan
Poruka
6.937
Slicne teme ima i u zenskom kutku....
ali ovde me zanima sa vase strane ...(savremenog muskarca )kako ste , gde...to uradili...(ili planirate) .Mislim da se ti momenti pamte...pa ..kako ste ih zapamtili?
(moj kum je slucajno bucnuo u baru u tom momentu... :D , ali sigurno tu ima jos simpaticnih bisera... :wink: )
 
Ajde, ajde...pa nemojte se stideti...znam da pola vas nije ni pitalo...ili nece da priznaju da jesu...ali nema veze...sigurno ste ipak razmisljali o tome -kako bi-...a i vi ozenjeni , Dzordz i ostali...ajmo sada malo iskreno ....kako to radi (ili bi) savremeni muskarac?
 
ja rekoh...da tju sve uchiti za nju! :lol:

ona mi predlozzi da skochim sa Brankovog mosta...i ja ni pet ni shest (5 ni 6)..popnem se na ogradu...i taman da skochim...sazzali se na me :cry:


sad je kunem shto me nije pustila da skochim!

mada nije nikad kasno :?


a moj deda...isplezijo se mojoj babi...i dobro se udo`!
:shock:

moj tata ukro` mamu...
:shock: :? :shock:


ma breeeeeee ....MiNiSmoNormalniKeveMi!!!
 
Pa, iskreno se nadam, pravi, savremeni muskarac nema problema da na bilo koju temu razgovara....-nadam se.....i sa nestrpljenjem cekam sta imaju ovde da kazu Dzordz, Inco, King...i ostali...jer su na ostalim topicima itekako pricljivi.... :wink:
 
King 7:
Ova prica lakse ide sa drugaricama nego sa nama. Mi smo valjda ti koji prave momenat a vi ste tu da ga prepricavate.

Pa, King.....ok je to...cenim i sto si to odgovorio...iskreno , prilicno sam iznenadjena koliko je muskarcima -teska- ova tema.....i ne znam sta ima lose da ne samo sa mnom (nama) podele iskustva ..(ili omaske-sve jedno)....ili medju vama muskarcima da to podelite.....
A, kad vec kazes da -pravite- momenat....sto je problem da ovde shapnes koji(e) si ti pravio...ili kakve nekad planiras.....?
 
E, pa , bas zato sam i otvorila ovu temu....jer cini mi se da ih je sve manje...znaci...ili JUNACI lagano izumiru....(na nasu veliku zalost)...ili ih ima dosta ozenjenih...pa stvarno ovde razapinju udice...Ali opet mi nije jasno....ovde moze i da se kaze...-sta bi kad bi-...ili dogadjaj iz blize ili dalje proslosti.....hmmmm...ocito da o ovome uopste ne razmisljaju na nacin kao i mi.... :cry:
 
NatasaNatasa:
Znas kako, ako bi rekli da su ozenjeni imali bi manje sanse, nego sada kada se kriju iza ljusture VELIKIH MAJSTORA ....

E, ZNAM.....jeste i to, znaci oni gde je ona rekla DA , nece to ovde da obelodane....a oni gde je rekla NE...cuj , pa ko ce to priznati????Pa tu treba hrabrost...i za jedno i drugo...da se prizna...
E, muskarci, muskarci.....toliko o vasoj hrabrosti...
(ne kazem , mozda i ima onih koji su nesto bas romanticno priredili.....ali treba tu i hrabrost pa ovde priznati....steta sto nema onih koji imaju obe te crte).... :?
 
Suzy:
King 7:
Ova prica lakse ide sa drugaricama nego sa nama. Mi smo valjda ti koji prave momenat a vi ste tu da ga prepricavate.

Pa, King.....ok je to...cenim i sto si to odgovorio...iskreno , prilicno sam iznenadjena koliko je muskarcima -teska- ova tema.....i ne znam sta ima lose da ne samo sa mnom (nama) podele iskustva ..(ili omaske-sve jedno)....ili medju vama muskarcima da to podelite.....
A, kad vec kazes da -pravite- momenat....sto je problem da ovde shapnes koji(e) si ti pravio...ili kakve nekad planiras.....?
Nije tema teska nego, kada mi to kazemo ispada suva, vise tehnicki. Ja sam pitao: hoces li, ona rece hocu. Posle smo objavili drustvu na novogodisnjoj zurci i eto. Za nju je to bio momenat a sto se mene tice ja sam dobio sta sam hteo. Verujem da sam vas razocarao. Mnogo mi je lakse da ispricam kako sam uradio generalku na vozilu, ceo proces.
Posle 2 godine poznanstva i 3.5 meseci zabavljanja.
 
King 7:
Suzy:
King 7:
Ova prica lakse ide sa drugaricama nego sa nama. Mi smo valjda ti koji prave momenat a vi ste tu da ga prepricavate.

Pa, King.....ok je to...cenim i sto si to odgovorio...iskreno , prilicno sam iznenadjena koliko je muskarcima -teska- ova tema.....i ne znam sta ima lose da ne samo sa mnom (nama) podele iskustva ..(ili omaske-sve jedno)....ili medju vama muskarcima da to podelite.....
A, kad vec kazes da -pravite- momenat....sto je problem da ovde shapnes koji(e) si ti pravio...ili kakve nekad planiras.....?
Nije tema teska nego, kada mi to kazemo ispada suva, vise tehnicki. Ja sam pitao: hoces li, ona rece hocu. Posle smo objavili drustvu na novogodisnjoj zurci i eto. Za nju je to bio momenat a sto se mene tice ja sam dobio sta sam hteo. Verujem da sam vas razocarao. Mnogo mi je lakse da ispricam kako sam uradio generalku na vozilu, ceo proces.
Posle 2 godine poznanstva i 3.5 meseci zabavljanja.

Bravo, e jesi car...i treba da imas tako-neki nadimak...bar si nesto rekao....svesna sam da je to kod vas vise -tehnicki- i -formalnost-....i da mi to dozivljavamo totalno drugacije...i znam da vam nije bas lako da ovde pisete....i svaka ti cast...Nisi -puno- razocarao.....to je uglavnom slucaj ....
Nego der...daj...malo vise detalja...Pitao si -hoces li....?????sta?????i gde si je to pitao....???Nije valjda mrtva hladna samo rekla -hocu....kao da je pitas- hoces li ti danas da kupis hleb??? :?
 
Hvala za "cara", bolje kralj, za sada. Znas u cemu je problem? Muskarci ne vole da se "tope", zene to vole. Zato gledate tone onih sapunica. Zato nam je nemoguce da to ispricamo na vas nacin. Ja bih morao da se "istopim" sada da bih ti to ispricao, a ne mogu. Ne mogu ni ostali, Dzordz, Incognito, garant.
 
King 7:
Hvala za "cara", bolje kralj, za sada. Znas u cemu je problem? Muskarci ne vole da se "tope", zene to vole. Zato gledate tone onih sapunica. Zato nam je nemoguce da to ispricamo na vas nacin. Ja bih morao da se "istopim" sada da bih ti to ispricao, a ne mogu. Ne mogu ni ostali, Dzordz, Incognito, garant.

Pa ti si bar imao gut's da bar nesto kazes ovde...sta se desilo...sa tvoje tacke gledista....ali mi bas njih dvojica i deluju isto kao i ti....da je imaju....Hmmmm.....izgleda da smo se presli..... :?
 
King 7:
Da ja volim da pricam o tome ispricao bih drugovima bar. Nikada niko nije pricao o ovome veruj mi. Momci prepricavaju neke druge stvari, ovo ne ide, nema pojma. Takvi smo.

Pa...cekaj...ovo i jeste mesto da se ponekad kaze i ono sto nikom nije...ne znamo se ...uglavnom....ali svesna sam da (iz ranije navedenih razloga) za ovo treba hrabrost....tebi svaka cast.... :wink:
 
Uhhh... evo, recimo, ako moram odmah da kažem, odlučio bih se za jedan scenario na Kalemegdanu :oops: . Postavio bih stol za dvoje za večeru uz obavezne čaše penušavog ili crnog vina, sa sve stolicama i belim stolnjacima, čak i preko stolica. Na stol bih postavio do pola dogorele(romantičnije su nego nove) sveće u staklenim, lepim čašama i posuđe za večeru. Nagovorio bih nekog ortaka da izigrava diskretnog konobara i da nas služi to veče. Sve bi se to odigralo, recimo na nekom od onih ravnih prostora na vrhu zidina do kojih se lako može doći i sve to preneti. Pa, mislim... uz takav vidik i romantičnu atmosferu, mislim da bih uspeo da čujem ono DA. 8) :wink:
 
sidewalker:
Uhhh... evo, recimo, ako moram odmah da kažem, odlučio bih se za jedan scenario na Kalemegdanu :oops: . Postavio bih stol za dvoje za večeru uz obavezne čaše penušavog ili crnog vina, sa sve stolicama i belim stolnjacima, čak i preko stolica. Na stol bih postavio do pola dogorele(romantičnije su nego nove) sveće u staklenim, lepim čašama i posuđe za večeru. Nagovorio bih nekog ortaka da izigrava diskretnog konobara i da nas služi to veče. Sve bi se to odigralo, recimo na nekom od onih ravnih prostora na vrhu zidina do kojih se lako može doći i sve to preneti. Pa, mislim... uz takav vidik i romantičnu atmosferu, mislim da bih uspeo da čujem ono DA. 8) :wink:

Pazi kad bih ti ja pobegla sa takve scenografije i iz te price.
Mislim,......daj....fuj. :x
Ajde nesto originalnije. :arrow:
 
:wink: Jel sad vidiš Suzy, zašto muškarci izbegavaju o takvim temama da komentarišu i daju predloge? Upravo, zbog ovakvih komentara iznad. Bljak..., fuj..., pobegla bi..., itd. Prosto ne mogu da verujem da bi devojka pobegla iz te priče. Zamisli scenu: on i ona - nekoliko godina zajedno... vole se... uveliko su već, kroz neku polu-šalu, razradili i zajednički život i... šta toj priči nedostaje :?: Samo jedno pitanje upućeno njoj. I ona bi, naravno... pobegla :shock: :!: :?: , a u stvari ne može da dočeka da je voljeni dečko, već jednom pita da se uda za njega. Ma, kad ga voli, pristala bi i ona njega da zaprosi.
I dobro... jeste prerađena filmska fora, a zar nije sve na svetu već viđeno? I, da čujem od vas, šta bi to bilo originalno? Da dođem do tebe na rukama, balansirajući činije na vrhovima nožnih prstiju i da držim u ustima cedulju koju bi verovatno, morao da pljunem ispred tebe, jer su mi ruke zauzete. Ništa lično :wink:
A, mogle bi vas dve da se oglasite kako to vi zamišljate, pošto je opšte poznato da devojke o tome više maštaju nego mi. Mnogo bi bilo zanimljivije nego da čekate i vrebate nove "žrtve" :) :wink:.
 

Back
Top