KAKO VAS JE (AKO JE ) ZAPROSIO?

Suzy

Iskusan
Poruka
6.937
Oni koji su usli u -bracne vode- moraju da imaju (nemaju ) ovo iskustvo.....pa bi bilo lepo da i sa ostalima podele...jel'?
Ja, (posto jos nemam) ispricacu vam za mog kuma...Mesec dana posle dana kada sam ih upoznala (prilicno brzo-zar ne?) dosao mi je na vrata , usred noci, sa mokrim pantalonama , i rekao - Kumo, ja sam je zaprosio!!
Bila sam u shoku, tek sto su se upoznali, ali mi je bilo mnogo slatko i romanticno...nije gledao , pa je klekao u neku baru dok ju je prosio...... :D
 
hanibal77:
e suzy nisam u toku da l si radila "ono" u vodi :lol:

He, he....nisam ..(lepo sto se cele price secate)
jednostavno - nije izvodljivo....tako da je ona moja tema bila -svrsishodna- , i odgovori tacni....za zensko je problem...i jednostavno - ne moze..Jedino ako voli bol, ili usivanja kasnije...- na zalost...ali smo se bar ismejali (ja vise) ko ludi dok smo pokusavali....
Nego...ti bese udata....pa ajde...odaj mi -tajnu- (evo i ja sam tebi)...da li te je prosio tvoj muzic...i ako je ..kako je? :wink:
 
pa ...ovaj...ja sam zaprosila njega.
lezali smo u krevetu i rekla sam mu da dodje pod jorgan.onda smo se pokrili preko glave i pitala sam decjim glasom "a je l hoces ti da se udas za mene" i on je rekao "da" a onda sam rekla "a sad ti pitaj mene"i eto :?
e suzy jos nesto:daj da te vidimo u profilu :wink:
 
Ma, nemam hani nista spektakularno da ispricam...
Vise bih mogla da pripovijedam o svojim mukama kako da smislim dobar izgovor za odbijanje momka, s kojim sam bila 5 godina u vezi... Ispocetak sam se izvlacila nekako, a poslije sam mu otvoreno govorila da necu da se udam za njega...
Prvog prosca odbila sam jer smo bili klinci, neke kasnije zato sto ih ne volim i tako...
Sa zadnjim sam stigla do stadijuma da se o braku pricalo i bez prosidbe... :lol:
 
Gazdarica:
Ama Suzy, nisam zato rekla, pobogu... Prosto, temu si postavila tako... Jer, po tvojim rijecima, iskustvo prosidbe imaju samo udate zene, pa eto neka one to podijele sa "ostalima"... :roll:

Znas sta...vidis ..ne mora svaka prosidba da zavrsi brakom, kao sto i ti mislis....bilo je pokusaja i kod mene , verovatno i kod tebe ..i ostalih...gde se nije brakom zavrsilo...u svakom slucaju...ajde da to podelimo.... :wink:
 
hanibal77:
pa ...ovaj...ja sam zaprosila njega.
lezali smo u krevetu i rekla sam mu da dodje pod jorgan.onda smo se pokrili preko glave i pitala sam decjim glasom "a je l hoces ti da se udas za mene" i on je rekao "da" a onda sam rekla "a sad ti pitaj mene"i eto :?
e suzy jos nesto:daj da te vidimo u profilu :wink:

A joj, jos jedna potvrda fraze da -kada se sretnu muskarac koji ne zna sta hoce, i zena koja zna..takva se veza zavrsava brakom... :wink:
Inace, videcu da neku sliku sa mora ubacim ovih dana, ovog puta obecavam... :wink:
 
Tebe to moj neromanticni slucaj naveo da otvoris novu temu? :wink: :)
Pa kao sto rekoh nije bilo klecanja, nije bilo verenickog prstena. Sve je bilo stvar dogovora, vrlo racionalnog. Burme sam isla ja da biram i kupujem, njega prstenje uopste ne zanima, pa ni ne nosi burmu. Skinuo je posle 2 minuta.
I nije nikad nesto bio vican tim "romanticnim" trenucima. Imao je izlete samo dok me nije zaveo, recitovanje poezije, pevanje pod prozorom, ali sve je to tako davno bilo da se ni ne secam vise. Od citave romantike sad je samo ostalo kuvanje prve jutarnje kafe/ako to ima ikakve veze s romantikom?!/ :roll:
 
Aphroditi:
Tebe to moj neromanticni slucaj naveo da otvoris novu temu? :wink: :)
Pa kao sto rekoh nije bilo klecanja, nije bilo verenickog prstena. Sve je bilo stvar dogovora, vrlo racionalnog. Burme sam isla ja da biram i kupujem, njega prstenje uopste ne zanima, pa ni ne nosi burmu. Skinuo je posle 2 minuta.
I nije nikad nesto bio vican tim "romanticnim" trenucima. Imao je izlete samo dok me nije zaveo, recitovanje poezije, pevanje pod prozorom, ali sve je to tako davno bilo da se ni ne secam vise. Od citave romantike sad je samo ostalo kuvanje prve jutarnje kafe/ako to ima ikakve veze s romantikom?!/ :roll:

Iskreno, vidim da je sve vise takvih slucajeva....neka stvar dogovora...ili prvo dete..pa ajde i da se vencamo...a romantika -bas tako- nestaje sa istekom prvog meseca zabavljanja...
:cry:
 
Bilo je to 31.marta 2002. Bio je baš lep i sunčan dan. Došao je po mene i krenuli smo u šetnju po Kališu po mojoj želji. Nisam imala pojma o njegovim namerama. Seli smo na neku klupicu (kod onih topova), bio je zalazak sunca i on je izvadio plišanu kutijicu u obliku kornjače (simbolizuje večnost jer kornjače dugo žive) i rekao ovo je za moju macu. Ja sam se šokirala, otvorila kutijicu ugledala divan prsten od belo-žutog zlata sa cirkonima , stavila ga na prst i zaplakala se. On me grlio dugo, dugo, smirivao.Dileme nije bilo naravno da hoću da se udam za njega, i dan danas se obožavamo. Posle prvog šoka je krenula bujica pitanja u mojoj glavi, šta sad, kako, gde, šta ćemo za ovo, šta za ovo,kako saopštiti mami i sestri jer smo vezane ko creva i t.d. Pamtim to kao lep dogadjaj, nežan, ali sam mnogo emotivna i onda mi sve te stvari predstavljaju napor psihički , oduzimaju mi energiju...Volim što je to bio naš intimni čin bez roditelja, familije, ovih, onih. :D :D :D
 
banchi:
Bilo je to 31.marta 2002. Bio je baš lep i sunčan dan. Došao je po mene i krenuli smo u šetnju po Kališu po mojoj želji. Nisam imala pojma o njegovim namerama. Seli smo na neku klupicu (kod onih topova), bio je zalazak sunca i on je izvadio plišanu kutijicu u obliku kornjače (simbolizuje večnost jer kornjače dugo žive) i rekao ovo je za moju macu. Ja sam se šokirala, otvorila kutijicu ugledala divan prsten od belo-žutog zlata sa cirkonima , stavila ga na prst i zaplakala se. On me grlio dugo, dugo, smirivao.Dileme nije bilo naravno da hoću da se udam za njega, i dan danas se obožavamo. Posle prvog šoka je krenula bujica pitanja u mojoj glavi, šta sad, kako, gde, šta ćemo za ovo, šta za ovo,kako saopštiti mami i sestri jer smo vezane ko creva i t.d. Pamtim to kao lep dogadjaj, nežan, ali sam mnogo emotivna i onda mi sve te stvari predstavljaju napor psihički , oduzimaju mi energiju...Volim što je to bio naš intimni čin bez roditelja, familije, ovih, onih. :D :D :D

E, ovo je bas - romantic...lucky you.... :)
 
Bilo je obicno vece, gledali smo tv, naisao "nas" spot-odnosno nasa pjesma i on klekne i jednostavno me pita dal' cu provesti citav zivot sa njim...
Bez prstena, bez namjere, eto, tako.
Sad se dogovaramo kako da se vjencamo, gdje, i sl. mada sam mu rekla da ipak hocu "pravu" prosidbu i prsten i sl....jesam li krava?
 
Ja stalno smaram kako neću da se udajem... tupim o tome od kad znam za sebe - uopšte ne razumema taj pojam braka, ali kad bi mi on prišao na jedan takav, romantičan način siguran da to želi, nikada nebih mogla da mu kažem ne...

... ali pošto se to neće desiti...


Ostaje mi da do daljeg čitam ovu vašu zanimljivu temicu :wink:
 

Back
Top