Vracam se na imanje svojih pradjedova!!!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: Vracam se na imanje svojih pradjedova!!!

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vracam se na imanje svojih pradjedova!!!

Prognan sam iz RSK 95. godine u augustu, te cu se po izbjeglickom punoljetstvu, nakon 18 godina vratiti na imanje svojih pradjedova!!!
    Onako,... kao sam otisao tako cu se i vratiti,..bez ikakvih papira, ako me ko pita???
    Oni koji su uspostavili pravni poredak, odnosno nekakvu drzavu na imanju mojih pradjedova, APSOLUTNO me ne zanimaju, sto podrazumjeva
    da cu zivjeti izvan tog sistema vlasti i drzave!!!
    Ovih dana,...pred polazak,... cu se javnim pismom obratiti svim medjunarodnim i domacim organizacijama koje se doticu sfere zastite ljudskih prava!!

Dobro bi mi dosao svaki dobronamjeran i sugestivan savjet!!

Nadam se da je tema iako licna,..izuzetno politicka,..te da nece biti uklonjena!!!
    Poslednji put ažurirao/la -erni : 06.08.2013. u 18:40

Elita RickRoss (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    437

Podrazumevano Re: Vracam se na imanje svojih pradjedova!!!

vracas se majci u Krajinu
    Sergej Milinković-Savić: Rekao sam Terziću ni za 5 miliona evra u Zvezdu. Mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za Zvezdu i Partizan.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Citat Original postavio -erni Pogledaj poruku
    Naravno, onaj ko ne prepoznaje politicke implikacije koje ce proisteci, i nema sta da trazi na ovoj temi!!!
    ne bih ti savetovao...................i to ne rado toga sto ce hrvati da te maltretiraju vec mi se cini da se ti i posle 18 godina nisi oladio.
    ta tvoja rsk ne postoji evo vec celu jednu generaciju a ti se pozivas na nju.......................a ako ti je stvarno stalo da zivis na zemlji svojih pradjedova moraces respektirati realnost.
    svako mesto na svetu pripada nekoj rdzavi pa i ta djedovina i dal se ona zove rsk, srbija, turska, hrvatska........ta djedovina ce uvek ostati tvoja. pogledaj samo tvoje pra-pra-pradjedove...............sta mislis koliko se drzava izredjalo na toj njihovoj , to jest tvojoj zemlji..........................mnogo............i u buducnosti ce takodje mnogo drzava da se izmenja na tvojoj zemlji..............ALI ONA JE ODUVEK BILA VASA I VLASNIK JE VEROVATNO VEC GENERACIJAMA SA ISTIM PREZIMENOM KAO I TI...................

zato ne politiziraj previse............AKO TI RUKE NISU OKRVAVLJENE.........vrati se na svoju djedovinu, placaj porez drzavi ( bez obzira kako se zove ta zemlja) i ne prizivaj duhove proslosti.
    verujem da ce ti tamo biti daleko bolje nego ovde kod nas jer IPAK JE ONO TVOJA ZEMLJA A NE OVA GDE SADA ZIVIS.................................treba ziveti na svojoj zemlji bez obzira u kojoj se drzavi ta djedovina nalazi.

Ističe se
    Učlanjen
    16.05.2012.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Svaka čast brate, tako su trebali svi prognani da postupe

Iskusan
    Učlanjen
    26.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

a kako ces preko granice bez papira? daces im wc papir?

Iskusan
    Učlanjen
    28.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prognan sam iz RSK 95. godine u augustu, te cu se po izbjeglickom punoljetstvu, nakon 18 godina vratiti na imanje svojih pradjedova!!!
    Onako,... kao sam otisao tako cu se i vratiti,..bez ikakvih papira, ako me ko pita???
    Oni koji su uspostavili pravni poredak, odnosno nekakvu drzavu na imanju mojih pradjedova, APSOLUTNO me ne zanimaju, sto podrazumjeva
    Ovih dana,...pred polazak,... cu se javnim pismom obratiti svim medjunarodnim i domacim organizacijama koje se doticu sfere zastite ljudskih prava!!

Nadam se da je tema iako licna,..izuzetno politicka,..te da nece biti uklonjena!!!
    malo ćeš morat promjenit stav i nikakvi problema nećeš imat. morat ćeš izvadit hrvatsku putovnic, hrvatsku osobnu iskaznicu. prijaviti se u hrvatskoj policiji na novoj adresi u republici hrvatskoj. moći ćeš ništa ne radit ili samo čuvat stoku, ili radit i plaćati porez repblici hrvatskoj. ništa manje ni više nego bilo koji drugi hrvatski državaljan

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1672

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    a kako ces preko granice bez papira? daces im wc papir?
    drzavljanstvo steceno rodjenjem... vise nego jednostavno
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

Pa kada se pojavis na tvom oduzetom imanju ima da te utepaju sadanji vlasnici...

Tebe nesto ne zanima, kao da se ti pitas. Mi imamo u HR 2 stana, jedan sto smo kupili negde 87 ( moji roditelji ) a drugi su baba i deda kupili dok je deda imao komandu u HR 70tih i nikom nista. Sudimo se i tuzimo vec 9-10 godina i nikakve valjde....
    A znas li ti koliko je takvih kao mi, ti? desetina hiljada, zasto mislis da si ti poseban?
    Poslednji put ažurirao/la markons82 : 06.08.2013. u 19:18
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Iskusan
    Učlanjen
    28.07.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio markons82 Pogledaj poruku
    Pa kada se pojavis na tvom oduzetom imanju ima da te utepaju sadanji vlasnici...

Tebe nesto ne zanima, kao da se ti pitas. Mi imamo u HR 2 stana, jedan sto smo kupili negde 87 ( moji roditelji ) a drugi su baba i deda kupili dok je deda imao komandu u HR 70tih i nikom nista. Sudimo se i tuzimo vec 9-10 godina i nikakve valjde....
    A znas li ti koliko je takvih kao mi, ti? desetina hiljada, zasto mislis da si ti poseban?
    on dolazi na svoje imanje i niko mu nemože otuđit vlasništvo nad njim. ne znam koji je problem u tebe, koji status tih stanova je bio prije nego si otiša

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1247

Citat Original postavio Đorđo Pogledaj poruku
    Da znaš da bi se novoeuropska vlass našla u nebranom grožđu kad bi im se odjednom pojavila kilometarska traktorska kolona .

No, šalu na stranu, od te rabote nema ništa.
    zzz

Aktivan član upodrumu (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Bravo! Podrzavam.
    Savet ti je da se naoruzaz strpljenjem a i da se bukvalno naoruzas... Ovi sto su napravili vestacku drzavu se nikada nisu promenili, i dalje su zeljni srpske krvi.
    Jedan po jedan povratnik pa ce se na kraju obnoviti RSK !
    yes i can !

BGHighlander nije na forumu
    jedini na celom forumu koji nije opštio ni samakar jednom forumašicom
    Veoma poznat
    Učlanjen
    29.11.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Igraj glavom a ne srcem.
    Trenutno ti je džabe da se inatiš, Nemačka je još jaka i odana USA.

Bolje idi legalistički - sa svim papirima, dozvolama itd a kad dođeš, neka ti ništa ne promakne i ne žali hartiju da pišeš lokalnim i EU sudovima i medijima

Iskusan
    Učlanjen
    26.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vracaracc Pogledaj poruku
    drzavljanstvo steceno rodjenjem... vise nego jednostavno
    granica? pasos? nista a?

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1247

Joj a kako bi se samo zagrcnuli kad bi im sa svojim supružnicima nagrnuli i Srbi željni EU .
    zzz

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio a bre Milun Pogledaj poruku
    ne bih ti savetovao...................i to ne rado toga sto ce hrvati da te maltretiraju vec mi se cini da se ti i posle 18 godina nisi oladio.
    ta tvoja rsk ne postoji evo vec celu jednu generaciju a ti se pozivas na nju.......................a ako ti je stvarno stalo da zivis na zemlji svojih pradjedova moraces respektirati realnost.
    svako mesto na svetu pripada nekoj rdzavi pa i ta djedovina i dal se ona zove rsk, srbija, turska, hrvatska........ta djedovina ce uvek ostati tvoja. pogledaj samo tvoje pra-pra-pradjedove...............sta mislis koliko se drzava izredjalo na toj njihovoj , to jest tvojoj zemlji..........................mnogo............i u buducnosti ce takodje mnogo drzava da se izmenja na tvojoj zemlji..............ALI ONA JE ODUVEK BILA VASA I VLASNIK JE VEROVATNO VEC GENERACIJAMA SA ISTIM PREZIMENOM KAO I TI...................

zato ne politiziraj previse............AKO TI RUKE NISU OKRVAVLJENE.........vrati se na svoju djedovinu, placaj porez drzavi ( bez obzira kako se zove ta zemlja) i ne prizivaj duhove proslosti.
    verujem da ce ti tamo biti daleko bolje nego ovde kod nas jer IPAK JE ONO TVOJA ZEMLJA A NE OVA GDE SADA ZIVIS.................................treba ziveti na svojoj zemlji bez obzira u kojoj se drzavi ta djedovina nalazi.
    Nisam ja zbog nametanja vlasti, niti zbog nekog drugog imena kojim ce se ta zemlja zvati , izbjegao,...kako to ne znas???
    Izbjegao sam radi nacisticke nakane da se moj narod izbrise iz postojanja,...sto priznaces nije bas ustaljena praksa ratovanja,..
    te cu sad,... namjerno,... pred ocima onih koji su taj NACIZAM podsrzali, posto se prasina slegla tamo da se vratim na imanje svojih pradjedova!
    Sta ce sa mnom ta nacisticka drzava uraditi, pred ocima onih koji su je priznali, medjunarodnom zajednicom,...nije moj problem,..on je daleko iznad mene!!!
    Poslednji put ažurirao/la -erni : 06.08.2013. u 19:27

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Citat Original postavio upodrumu Pogledaj poruku
    Bravo! Podrzavam.
    Savet ti je da se naoruzaz strpljenjem a i da se bukvalno naoruzas... Ovi sto su napravili vestacku drzavu se nikada nisu promenili, i dalje su zeljni srpske krvi.
    Jedan po jedan povratnik pa ce se na kraju obnoviti RSK !
    daj ne muvaj zemljaka. umesto da ga ohrabris da se vrati ko normalan covek ti mu opet guras balvane u ruke.

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Đorđo Pogledaj poruku
    E, ...to malo morgen,...nije on to tako sa Tudjmanom dogovorio!!!
    A bogami niti SPC sa Vatikanom!!!

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio emanullah Pogledaj poruku
    Povedi sve svoje iz Banja Luke u RSK
    Zar neko iz RSK, moze da zivi u zemlji koja nas je najdirektnije Hrvatima prodala???

Iskusan
    Učlanjen
    26.11.2011.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio gemiza Pogledaj poruku
    a mi nećemo ništa znati šta se događa tamo ??? pustit će mo ih da se "samoorganizuju", i naoružaju
    ma samo kad su hrvati ratovali prackama

markons82 nije na forumu
    Everyone's an asshole, even YOU, the person reading this comment right now
    Veoma poznat markons82 (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

on dolazi na svoje imanje i niko mu nemože otuđit vlasništvo nad njim. ne znam koji je problem u tebe, koji status tih stanova je bio prije nego si otiša
    ti kao da si ziveo u podrumu kada nemas pojma sta se sve desavalao u tvom dvoristu?!?

naravno da moze, belilom su brisani srpski vlasnici i upisivani domobrani. Tuzimo se vec sigurno 9 godina, nase ime izbrisano i upisani neki Hrvati, tako da nemoj da mi pises sarene laze jer vrlo dobro znam o cemu se radi..

Znas li ti koliko je imovine ukradeno, pa pola vaseg primorja je oduzeto i nije vraceno. Ako te bas zanima, na caletovo ime je glasio stan u Zadru a na kevino ime u Pirovcu.
    takodje, nigde ja nisam otisao. Rodjen u NS kao i oba moja roditelja, 2 babe i jedan deda, kao i njihovi roditelji. Tako da nisam bezao, napustao. Lepo sam ti napisao da je deda kupio stan kada je imao komandu u HR. penzionisan pukovnik al mu skinuli 2 cina jer je krstio caleta na insistiranje babe, a drugi ako si lepo procitao kupljen negde 88....
    Poslednji put ažurirao/la markons82 : 06.08.2013. u 19:33
    Svaka smrt umanjuje te jer si deo covecanstva, zato ne pitaj za kim zvone zvona, zvone za tobom.

Elita Sarvaš (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    2708

Pusti ti javna pisma i pravljenje galame jer od toga nema vajde , nego rjesavaj svoj problem .
    Dokumenta vec ovdje pocinji praviti jer bez toga ne moze .Uzdaj se u se i u svoje kljuse i
    zajebi politiku . Skupljaj informacije od onih koji su se vec vratili i sretno ti bilo ! Kad Srbija
    udje u EU i nece biti bas velike razlike u kojoj drzavi zivis . Bicemo svi u istim kovnima !

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

malo ćeš morat promjenit stav i nikakvi problema nećeš imat. morat ćeš izvadit hrvatsku putovnic, hrvatsku osobnu iskaznicu. prijaviti se u hrvatskoj policiji na novoj adresi u republici hrvatskoj. moći ćeš ništa ne radit ili samo čuvat stoku, ili radit i plaćati porez repblici hrvatskoj. ništa manje ni više nego bilo koji drugi hrvatski državaljan
    Zar nisi iz uvodnog posta moga' izvuci zakljucak,....da sa tim drzavljanstvom, tom drzavom koja se instalirala na imanju mojih pradjedova, nikakvu vezu necu imati!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Zar neko iz RSK, moze da zivi u zemlji koja nas je najdirektnije Hrvatima prodala???
    al si ti neki baksuz.........tebi bre sve drzave smetaju. pa jel ima neka zemlja na koju ne pljujes?

Obećava
    Učlanjen
    05.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio XXXyyyXXX Pogledaj poruku
    Kad te uhvate bez dokumenata strpat će te u prihvatilište za azilante što je i najlogičnije.
    Prvo, nisam ja odatle otisao svojom voljom,...prognan sam, to me nikakvi papiri na povratku ne obavezuju,....
    sem ako MEDJUNARODNA ZAJEDNICA drugacije ne kaze,....ili,...ili,...ako slobodan odstrel nad srpskim narodom nije obustavljen!!!

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Zar nisi iz uvodnog posta moga' izvuci zakljucak,....da sa tim drzavljanstvom, tom drzavom koja se instalirala na imanju mojih pradjedova, nikakvu vezu necu imati!!!
    auuu, pa tek sada svatam. ............ti ides tamo da podignes rsk iz pepela...................lele, ce bude opet prangijanje.

Slične teme

1. Vracam se na mala vrata...........
    Autor lav607 u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 15.06.2005., 15:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •