Zene koje mrze zene

gost 15307

Legenda
Poruka
56.095
ne mogu da ne primjetim - u zivotu i ovdje...bez razlike, mada je ovdje nekako...uocljivije
valjda jer komuniciramo u pisanoj formi
s vremena na vrijeme naletim na takve primjerke...zena koje mrze zene
da nije tuzno bilo bi smijesno...missim, smisleno je recimo ko bit ruski ili srpski neonacista
ili crnac koji mrzi crnce...
sta je opce u korijenu te i slicnih pojava - glupost, khm...neobavjestenost ili slabasa svijest o vlastitoj...neadekvatnosti...dobra stara ljubomora...?

po defaultu su meta
samodostatne zene - uspjesne, obrazovane... jos ako su iole ostvarene u kontekstu ljubavi i roditeljstva...redom su to...dlakave feministkinje i leshinari u najavi, a zive od muskih suza i (neisplacenih) alimentacija...
pa zatim mlade i lijepe - e, te su redom ku.rve, udavace, sponzorushe i glupache...:lol:
na meti su, normalno, i ravnopravnost...ono, patrijarhat je iz raja izasao...znali su dede kako treba s babama...
pa kad su znali sto su zglajzali na kraju balade??? :lol:

sve u svemu - nema shanse da muskarac ikad uvrijedi zenu kao druga zena...:heart:

a onda gledash muske, frustirane mizogene primjerke u pokusaju...da se ne lazemo, kako im aplaudiraju...
bravo, bravo...a ne mozes da ne vidis kako o njima misle isto kao i o...ostalim zenama...ako ne i gore...
ima i jedna poslovica na temu...:lol:

ne znam stvarno - ja bi se osjecala ko jado jadni da sebe u tu situaciju dovedem...
i svarno ne kapiram - zasto, cemu? tuzno je nekako gledat covjeka kako s.ere sam sebi u usta
i posipa se pepelom bez ikakvog stvarnog razloga...:(
 
ne mogu da ne primjetim - u zivotu i ovdje...bez razlike, mada je ovdje nekako...uocljivije
posto komuniciramo u pisanoj formi
s vremena na vrijeme naletim na takve primjerke...zena koje mrze zene
da nije tuzno bilo bi smijesno...missim, smisleno je recimo ko bit ruski ili srpski neonacista
ili crnac koji mrzi crnce...
sta je opce u korijenu te i slicnih pojava - glupost, khm...neobavjestenost ili slabasa svijest o vlastitoj...neadekvatnosti...dobra stara ljubomora - po defaultu su meta
samodostatne zene - uspjesne, obrazovane, ostvarene u kontekstu ljubavi i roditeljstva...redom su to...dlakave feministkinje i leshinari u najavi, a zive od muskih suza i (neisplacenih) alimentacija...
pa zatim mlade i lijepe - e, te su redom ku.rve, udavace, sponzorushe i glupache...:lol:
na meti su, normalno, i ravnopravnost...ono, patrijarhat je iz raja izasao...znali su dede kako treba s babama...
pa kad su znali sto su zglajzali na kraju balade??? :lol:

sve u svemu - nema shanse da muskarac ikad uvrijedi zenu kao druga zena...:heart:

a onda gledash muske, frustirane mizogene primjerke u pokusaju...da se ne lazemo, kako im aplaudiraju...
bravo, bravo...a ne mozes da ne vidis kako i o njima misle isto kao i o...ostalim zenama...ako ne i gore...
ima i jedna poslovica na temu...:lol:
ne znam stvarno - ja bi se osjecala ko jado jadni da sebe u tu situaciju dovedem...
i svarno ne kapiram - zasto, cemu? tuzno je nekako gledat covjeka kako s.ere sam sebi u usta
i posipa se pepelom bez ikakvog stvarnog razloga...:(
sad ako ovo vidi neki patriJota sjebbala si se...:lol:

- - - - - - - - - -

jel ti to zbog one teme u ozbiljnom delu ljisa...? :lol:
uvek bilo i biće...to je u biti čovjeka...isto važi i za muškarce...dovoljno je da pogledaš pse...ženka kidiše na ženku, al ne i na mužjaka...mužjak kidiše na mužjaka, ali ne ina ženku...
 
missis, konkurencija...ljubomora i te fore...?
pa u pravilu sto je zivotinjska vrsta na visem stupnju razvoja to je vise kooperacije...
pa da, al kooperacije kad ovako pogledapš na prvi pogled...a i kad je kratka komunikacija...al zato što su duže to više problema nastaje...

- - - - - - - - - -

neam pojma....slapše meni ide s tim filozofijama...
 
:smajlichachkanos:

dobro je dok je samo nos..kad pocne i pedu svrbit...sinhrono...
vjerojatno su gliste :heart:

- - - - - - - - - -

pa da, al kooperacije kad ovako pogledapš na prvi pogled...a i kad je kratka komunikacija...al zato što su duže to više problema nastaje...

- - - - - - - - - -

neam pojma....slapše meni ide s tim filozofijama...

pa koperacije i unutar hijerarhije...
znas za kakve je situacije tipicna autodestruktivnost - kad je recimo previse jedinki
a premalo prostora i resursa...onda tek krecu...ludila
 
I ja to vidim i cudi me, mada isto tako me cudi mrznja prema suprotnom polu, bilo kod zena ili kod muskaraca.
Obicno mi se cini da zene koje mrze zene su one koje nemaju tipicno "zenski" mozak.

Znam tako devojke koje druge devojke pljuju jer se ne sminkaju, nose starke kada izlaze u grad a ne haljine i kojima nije glavni cilj da izadju subotom uvece i nadju decka.
Ove mrze ove sto su tako "cudne", kao neke muskarace, ove druge mrze ove jer su kao lake, glupe, obicne, i tako u krug.
 
I ja to vidim i cudi me, mada isto tako me cudi mrznja prema suprotnom polu, bilo kod zena ili kod muskaraca.
Obicno mi se cini da zene koje mrze zene su one koje nemaju tipicno "zenski" mozak.

Znam tako devojke koje druge devojke pljuju jer se ne sminkaju, nose starke kada izlaze u grad a ne haljine i kojima nije glavni cilj da izadju subotom uvece i nadju decka.
Ove mrze ove sto su tako "cudne", kao neke muskarace, ove druge mrze ove jer su kao lake, glupe, obicne, i tako u krug.

pa meni je i to podjednako suludo - zasto bi trebalo da mrzim muskarce?
a za ovo - nemanje tipicnog zenslog mozga....opce ne znam sta se pod tim podrazumijeva...meni to zvuci
ko neka,..zaebancija...:lol:
sta je to - tipicno zenski/muski mozak...missim, ono smo sto smo...i pripadnici smo iste vrste...

- - - - - - - - - -

pa da...to pričam...
tri ženske jedan mužjak jedna kancelarija...:per:

kao...manjak muzjaka je u pitanju? tuznog li nachina da se sirote prisi udome :(
 
pa puno puta sam potucajući se po kancelarijama imo tu situaciju, tipa on sam njih par, sve kao super, pa onda krenu sitna omacinjanja, misim ona njoj...pa onda ova onoj drugoj...i tako sve kao umotano u šalu i šatro zajebanciju a najradije bi jedna drugoj iskopale oči...
a da ih pšitaš zašto, ne bi imale pojma...
isto i obrnuto, kad su muški njih više, a jedna riba...
 
pa puno puta sam potucajući se po kancelarijama imo tu situaciju, tipa on sam njih par, sve kao super, pa onda krenu sitna omacinjanja, misim ona njoj...pa onda ova onoj drugoj...i tako sve kao umotano u šalu i šatro zajebanciju a najradije bi jedna drugoj iskopale oči...
a da ih pšitaš zašto, ne bi imale pojma...
isto i obrnuto, kad su muški njih više, a jedna riba...

aaa...pa ti pricas o klas konkurenciji i tim...zbivanjima na dnevnom nivou...
ma, to ti je...normalno, kazu...
al nije to ista stvar...ili mozda jeste...pazi, moguce da si u pravu...i sve se na to svodi...:think:
 
hm...pa treba radvojiti racionalno posmatranje stvari i to pljuvati po nekome na osnovu pola
ja recimo nemam te gasove da branim nekoga zato sto je odredjenog pola
ne mogu da se setim da sam se srela sa nekom zenom ko pljuje po zeni zato sto je zena...
ako je neko napravio glupost, napravio je i to nema veze sa polom
s druge strane sto bih branila nekoga ko se glupira samo zato sto je zensko, mala princezica i td...

glupost je glupost i nema pol
 
Pa vidi, fragana, u samoj postavci teme praviš problem. Podrazumevaš da postoje dve suprotstavljene vojske, muška i ženska, pa ko koga zаjebe u milenijumskom ratu. A kao u svakom ratu - postoje izdajnici i kvislinzi, i ako ne paziš očas te svrstaju među njih.
 
aaa...pa ti pricas o klas konkurenciji i tim...zbivanjima na dnevnom nivou...
ma, to ti je...normalno, kazu...
al nije to ista stvar...ili mozda jeste...pazi, moguce da si u pravu...i sve se na to svodi...:think:

pa sve što se često događa postane normalno...
kako ono beše....laž koja se dovoljno dugo ponavlja, vremenom postaje istina...
 
hm...pa treba radvojiti racionalno posmatranje stvari i to pljuvati po nekome na osnovu pola
ja recimo nemam te gasove da branim nekoga zato sto je odredjenog pola
ne mogu da se setim da sam se srela sa nekom zenom ko pljuje po zeni zato sto je zena...
ako je neko napravio glupost, napravio je i to nema veze sa polom
s druge strane sto bih branila nekoga ko se glupira samo zato sto je zensko, mala princezica i td...

glupost je glupost i nema pol
nene, nisam mislio na to...
 
dobro je dok je samo nos..kad pocne i pedu svrbit...sinhrono...
vjerojatno su gliste :heart:

- - - - - - - - - -



pa koperacije i unutar hijerarhije...
znas za kakve je situacije tipicna autodestruktivnost - kad je recimo previse jedinki
a premalo prostora i resursa...onda tek krecu...ludila
Ta ludila mozes da vidis u svoj svojoj velicini u ratnoj zoni .To su ona mjesta
uz prvu liniju fronta , a tu i civili vode naizgled normalan zivot .
Tu se ljudska vrsta vidi onako ogoljeno .
 

Back
Top